Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Şeker Finans’ta

22.02.2017
214

Bankalardan kredi almak için yerinizi aldığınızda bankanın sizin için vereceği kredi kararı aylık gelir düzeyinize bağlı oluyor. Konut kredileri de kiradan kurtulmak isteyen veya yatırım yapmak isteyen vatandaşların yöneldiği bir kredi tipi. Aylık gelir düzeyi çok yeterli olmayan tüketiciler kredi almak için daha uzun vade seçeneklerini tercih ediyor. Bu durumda olan tüketici sayısı fazla olunca bankalarda bu doğrultuda imkanları genişletme yoluna gidiyor. Bizde konut kredisi almaya karar veren tüketicilerimiz için bir seçenek sunacağız. Ama bu seçenekte vade süresini görünce ekrana tekrar bakma gereği duyabilirsiniz çünkü bu fırsat siz konut sahibi olun diye tam 360 ay yani 30 yıl vade seçeneği sunuyor. 30 yıl vade seçeneği ile konut kredisinin adresi Şeker Finans. Şimdi sizlere bu fırsatın ayrıntılarını sunalım.

30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Şeker Finans

Şeker Finans’ta 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi

Hayallerinizi süsleyen eve sahip olmak istiyorsanız Şeker Finans sizlere 360 ay vadeli bir konut kredisi sunuyor. Bu fırsatta vadenin bu denli uzun olması ev almaya da aylık bütçesi kredi ödemesi yapmaya da yeterli olmayan vatandaşların konut alabilmesinin önünü açıyor. Haliyle vade süresi uzarken faiz oranı da artıyor. Şeker Finans’tan konut kredisi olarak en az 10 bin TL kredi çekebilir en fazla da 900 bin TL kredi çekebilirsiniz. Eğer vade olarak uzun yılların bulunduğu bir seçeneği kabul ederseniz faiz oranı %1,23’lere kadar da çıkabilmekte. Eğer çektiğiniz kredi miktarı artarsa faiz oranı da 1,19 oranına kadar inebiliyor. Bu bankayı tercih ederseniz eğer diğerlerindeki gibi ipotek tesis ücreti, ekspertiz ücreti gibi ödemeler de yapmıyorsunuz. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz da bulunmamakta. Şimdi sizlerin aklında yer edebilmesi için örnek bir ödeme planı yapalım.

Örnek Ödeme Tabloları

200 bin TL 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi

Toplam geri ödeme tutarı; 870 bin 750 TL,

Toplam faiz; 669 bin 040 TL,

Masraflar;1.710 TL,

Faiz tutarı;%1,19,

Aylık ödeme tutarı;2.414 TL

150 bin TL 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi

Toplam geri ödeme tutarı; 653 bin 10 TL,

Toplam faiz; 501 bin 600 TL,

Masraflar;1.460 TL,

Faiz tutarı; %1,19

Aylık ödeme tutarı; 1.810 TL

 

100 bin TL’ye 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi

Toplam geri ödeme tutarı; 448 bin 200 TL

Toplam faiz ; 348 bin 200 TL

Masraflar toplamı; 1,210 TL

Faiz tutarı; %1,23

Aylık ödeme tutarı; 1,245 TL

Şeker Finans’ın konut kredisine başvuru yapmak için isterseniz resmi internet sitesi www.sekerfinans.com.tr’den krediye ön başvuru yapabilirsiniz, hemen kredi başvuru formuna ulaşmak isterseniz bu https://apps.sekerfinans.com.tr/Internet/SitePages/KrediBasvuruFormu.aspx adresine tıklayarak karşınıza çıkacak form ile TC kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazarak ‘’Sonraki’’ seçeneği ile gerekli bilgileri vererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başka bir başvuru seçeneği de şubeye gitmek. Ayrıca kredi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız cep telefonunuzdan 444 33 77’yi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Konut Kredisi Nedir? Nasıl kullanılır? 2020 başlıklı makalemizde konut kredisi faizi, konut kredisi nasıl alınır ve konut kredisi ne hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.