G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

35 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

09.06.2018
398

Hayatımızın hemen hemen her anında nakit paraya ihtiyaç duyabilmekte ve bu yoksunluk hali bazı problemleri ortaya çıkabilmektedir. Hayatımızda önemli yere sahip olan nakit ihtiyacı, son zamanlarda birçok bankanın uygun faiz oranlarına sahip ihtiyaç kredileri vermesiyle aşılabilmektedir. 35.000 TL ihtiyaç kredisi ile bu probleminiz az da olsa giderilebilmekte, ancak ihtiyacımızın büyüklüğüne göre yetersiz kalma ihtimali de bulunmaktadır. 35.000 TL kefil istemeden kredi veren banka araştırmaları yaptığınızda karşınıza kefil istemeyen birçok banka çıkacaktır. Bu da ihtiyaç kredisi arayan birçok kişinin önündeki en büyük engellerden bir tanesi olan kefil bulma problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca ihtiyacınız için kredi bulma sürecinde sizden birçok belge istenmesi de can sıkıcı olabilmektedir. 35000 TL belgesiz kredi ile bu sorun aşılabilir ve internet şubesi aracılığıyla veya SMS ile kredi talebinde bulunabilirsiniz. Eğer kefil sorununa takılmadan 35 bin TL kefilsiz kredi istiyorsanız mutlaka online tabanda geniş kapsamlı bir araştırmayı gerçekleştirmeniz şarttır.

Alternatif Bank Bankası

İsmi ile de misyonunun ne olduğu oldukça net bir şekilde anlaşılabilen bankalardan olan Alternatif Bank; Türkiye’deki bankacılık sistemine bir miktar da olsa alternatif olmak için çabalamaktadır. Alternatif Bank Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,76 gibi bir orana sahip olup, devlet bankalarına göre bir miktar yüksektir. Ayrıca Alternatif Bank Bankası kredi başvurusu için sizden istenecek bazı belgeler bulunmaktadır. Alternatif Bank Bankası kredi için istenen evraklar; hakkınızda herhangi bir kredi yasal takibinin olup olmadığının belgesi, kredi kartınızın düzenli ödeme bilgileri ve nüfus cüzdan fotokopisi gereklidir. Alternatif Bank Bankası 35000 TL kredi için herhangi bir kefil probleminiz bulunmamaktadır. Alternatifbank bankası kefilsiz kredi ile herhangi şekilde kefil sorununa takılmadan gerekli şartları sağlıyorsanız kredinizi alabilirsiniz. Alternatif bank banksı aracılığıyla alacağınız 35.000 TL’lik kredi işlemleri şu şekilde gerçekleşmektedir:

 • Alternatif Bank Bankası faiz oranı %1,76 olmakla birlikte ödeyeceğiniz nakit faiz oranı 21026 TL dir.
 • 35000 TL lik 48 ay vadeli kredinin aylık geri ödemesi 1167 TL’dir
 • Yani bu bankadan 35000 TL kredi alan bir müşteri, toplam geri ödeme olarak 56210 TL geri ödeme yapmaktadır.

HSBC Bankası

İngiltere menşeili olan bu banka, Türkiye piyasasında ciddi bir kredi sermayesi elinde bulunduran banka olarak bilinmektedir. Yaklaşan ihtiyaçlarınızı karşılamak için ”HSBC Bankası kredi başvurusu” yaparak işe başlayabilirsiniz. HSBC Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,69 gibi bir orana sahip olmakla birlikte, HSBC Bankası kefilsiz kredi imkanından da yararlanma imkanına sahipsiniz. HSBC bankası 35000 TL kredi başvuru şartları sağlayan herkes için verilebilmektedir. HSBC Bankası kredi için istenen evraklar; nüfus cüzdanı fotokopisi, geçmiş döneme ait kredi ödemelerinizin belgelendirilmesi, maaş bordronuz belgelerden oluşmaktadır. HSBC bankasının size vereceği kredi ile ilgili ayrıntılar şu şekilde işlemektedir:

 • 48 ay vade ile alacağınız 35 bin TL’nin aylık geri ödemesi 1147 TL olacaktır
 • Faiz oranı %1,69 olmakla birlikte, nakit faiz miktarı 20083 TL olacaktır
 • 35 TL olarak alacağınız kredi sizlere 55367 TL olarak geri dönecektir

Fibabanka Bankası

Türkiye’de kurulan yeni bankalardan bir tanesi olarak bilinen Fibabanka Bankası, özellikle de bayramın yaklaştığı şu dönemlerde, bazı kredi fırsatları sunmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanabilmek için öncelikle; Fibabanka Bankası kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Fibabanka Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,61 olmakla birlikte, bu oranlar düzenli olarak güncellenen bir sisteme sahiptir. Ayrıca banka kredisi almak isteyenlerin önündeki en büyük problemlerden bir tanesi olan kefil bulma sorunu, Fibabanka Bankası kefilsiz kredi imkanı ile son bulmaktadır. Fibabanka Bankası 35000 TL kredi şartları sağlayan tüm 18 yaşından büyük vatandaşlara verilebilmektedir. Ayrıca diğer bankalarda olduğu gibi bu bankada da başvuru esnasında istenen bazı bilgiler bulunmaktadır. Fibabanka Bankası kredi için istenen evraklar ise maaş bordronuz, nüfus cüzdanı fotokopisi, kredi kartı yasal takibinin bulunmadığına dair belge gibi dokümanlardan oluşmaktadır. Fibabanka Bankasından alacağınız 35 bin TL’lik kredi ile ilgili ayrıntılama yapılması gerekirse:

 • Alacağınız 35000 TL lik kredi 48 ay vade ile alındığında geri ödeme 1125 TL olacak
 • Faiz oranı ise %1,61 olmakla birlikte, ödeyeceğiniz toplam nakit faiz miktarı 19115 TL olacaktır
 • 35000 TL olarak verilen kredi sizden toplamda 541199 TL olarak geri alınacaktır

ICBC Bankası

İhtiyaç kredisi almak isteyenlerin düşük faiz tercihleri nedeniyle en çok kullanılan bankalardan bir tanesi olan ICBC Bankası, 2018 yılında da kredi vermeye devam etmektedir. ICBC Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları %1.58 olması nedeniyle, cazip olarak görülmektedir. ICBC Bankası kredi başvurusu şu anda devam etmekte olup faiz oranı ise 4 aydır değişmemektedir. Bankalardan kredi almak isteyenlerin kefil problemi ile uğraşmak istememesi nedeniyle, ICBC Bankası kefilsiz kredi imkanı bulunmakta olup, ICBC Bankası 35000 TL kredi hiçbir kefil şartı konulmadan alınabilmektedir. Böylece herhangi bir kefil arama sorunu ile karşılaşmadan bizzat kendiniz başvurmanız yeterli olacaktır. Tüm bankalar kredi almak isteyen kişilerden genellikle aynı belgeleri istemek ile birlikte ufak da olsa bazı değişiklikler yapılabilmektedir. ICBC Bankası kredi için istenen evraklar; maaş bordrosu, nüfus cüzdanı fotokopisi ve geçmiş döneme ait borçlarını ödeme performansınızın belgesi yeterli olmaktadır. ICBC Bankası’ndan alacağınız 35000 TL kredi ile ilgili bilmeniz gereken genel prosedürler şunlardır:

 • Faiz oranı %1.58 olmakla birlikte, ödeyeceğiniz toplam nakit faiz miktarı 18.618 TL olacaktır
 • 48 ay vade ile alacağınız 35000 TL’lik kredinin aylık geri ödemesi 1117 TL’dir
 • 35000 TL olarak aldığınız kredinin, toplamda 53802 TL olarak geri ödemesi yapılacaktır

Ziraat Bankası

Devletin neredeyse tüm parasını saklandığı banka olarak bilinen Ziraat Bankası, vatandaşların mağdur olmaması için ihtiyaç kredisi vermektedir. Ziraat Bankası kredi başvurusu yapan tüm vatandaşlar eğer gerekli konum ve şartlara sahipse, bu krediden yararlanabilme imkanları bulunmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları devlet bankası olması nedeniyle diğerlerine oranla bir miktar daha düşük olup, %1.37 dolaylarındadır. Ayrıca Ziraat Bankası kefilsiz kredi imkanı ile vatandaşlar kefil arama sorunundan da kurtulmaktadırlar. Ziraat Bankası 35000 TL kredi ile tüm ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığıyla tamamlayabilir ve böylece gündelik hayatınıza stressiz devam edebilirsiniz. Ziraat Bankası kredi için istenen evraklar ise; nüfus cüzdanı fotokopisi, maaş bordronuz ve size ait olan taşınmazların listesi yeterli olmaktadır. Düşük faiz oranlarına sahip olması nedeniyle diğer bankalara göre çok daha fazla tercih edilebilir olan Ziraat Bankası, düzenli olarak bazı fırsatlarlada kredi verebilmektedir. Ziraat Bankası ile ilgili işlemler ise şu şekilde olacaktır:

 • 35000 TL olarak aldığınız krediniz, 48 ay vadeli aylık ödemesi 1060 TL olacaktır
 • Faiz oranı %1.37 olan bu bankanın nakit faiz miktarı ise 15879 TL’dir
 • Sonuç olarak alacağınız 35 bin TL’lik kredi, toplamda 51063 tl geri ödeme olarak bankaya ödenecektir.

Vakıfbank Bankası

Türkiye’deki 15 devlet destekli bankadan bir tanesi olan Vakıfbank Bankası, krediye ihtiyacı olan vatandaşların hiç zorlanmadan ihtiyaç kredisi bulabilmesi için çalışmalar yapmaktadır. Vakıf Bankası kredi başvurusu yapan vatandaşlardan şartlar uygun alanlara kredi verilmektedir. Vakıfbank Bankası 35000 TL kredi almak için yalnızca şubeleri değil aynı zamanda internet bankacılığı veya telefon bankacılığı yoluyla da başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank Bankası kefilsiz kredi imkanı ile hiç zorlanmadan ve kefil arama gibi bir probleme düşmeden kredinizi alabilirsiniz. Vakıf Bankası kredi için istenen evraklar ise diğer birçok bankayla hemen hemen aynı olmakla birlikte; nüfus cüzdanı fotokopisi, maaş bordrosu ve size ait olan taşınmazların listesi yeterli olmaktadır. Vakıfbank Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları %1.37 gibi bir miktara sahiptir. Alacağınız herhangi bir Vakıfbank Bankası kredisi için yapılacak olan işlemler şu şekildedir:

 • Vakıfbank Bankası aracılığıyla alacağınız 48 ay vadeli 35000 TL kredi aylık geri ödeme olarak 1060 TL olacaktır
 • Ödeyeceğiniz kredisi faiz oranı %1.37 olmakla birlikte, nakit faiz miktarı ise 15879 TL’yi olacaktır
 • Size verilecek olan 35000 TL kredi 51063 TL olarak banka tarafından geri alınacaktır.

Halkbank Bankası

Daha çok Türkiye’deki ekonomiye canlılık katmak ve işletmeleri canlandırmak için çalışmalar yürüten Halkbank Bankası, ihtiyacı olanlara da ihtiyaç kredisi verebilen bir bankadır. Halkbank Bankası kredi başvurusu yapan vatandaşlardan uygun görülenlerin kredileri hesaplarına yatmaktadır. Halk Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları devlet bankası olması sayesinde %1.18 gibi oldukça düşük bir orana sahiptir. Halk Bankası 35000 TL kredi almak isteyen vatandaşlar alacakları bu kredi ile ihtiyaçlarını karşılayabilme imkânına sahip olacaklardır. Halk Bankası kredi için istenen evraklar ise; nüfus cüzdanı fotokopisi, geçmiş döneme ait ödeme performansınız, maaş bordronuz gibi dökümanlardan oluşmaktadır. EKredi arayanların en çok zorlandığı konulardan bir tanesi olan kefil bulma sorunu da, Halk Bankası kefilsiz kredi imkanı sayesinde rahatlıkla aşılabilmektedir. Halk Bankası kredi ile ilgili gerçekleşecek olan uygulamalar şu şekildedir:

 • 48 ay vade ile alacağınız 35 bin TL’lik kredi toplamda 48653 tl geri ödeme olarak bankaya verilecektir.
 • Banka faiz oranı %1.18 olmakla birlikte, ödeyeceğiniz nakit faiz miktarı ise 13469 TL olacaktır
 • 48 ay vade ile banka tarafından verilecek olan 35000 TL’nin aylık geri ödemesi 1009 lira olacaktır

 Denizbank Bankası

Türkiye’nin en çok ödül almayı başaran bankalarından bir tanesi olarak bilinen Denizbank Bankası, ihtiyaçlarına mevcut nakit miktarları ile karşılamayan vatandaşlar için Denizbank Bankası 35000 TL kredi imkanı sunmaktadır. Bu imkanlardan Denizbank Bankası kredi başvurusu yapan ve başvuruları merkeze iletildikten sonra olumlu geri dönüş olan kişilere yapılmaktadır. Ayrıca kefil sorununu sıfıra indirmeyi başaran Denizbank Bankası kefilsiz kredi avantajı ile kredinizi rahatlıkla alabilme imkanınız bulunmaktadır. Denizbank Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,77 olmakla birlikte, banka genel kurulunun vereceği kararlar doğrultusunda değişebilme ihtimali de bulunmaktadır. Denizbank Bankası kredi için istenen evraklar ise; nüfus cüzdanı fotokopisi, geçmiş dönemlere ait borcunuzun olup olmadığı belgesi ve maaş bordronuz olmaktadır. DenizBank’tan alacağınız 35000 TL kredi ile ilgili bankanın uygulayacağı işlemler şu şekilde olmaktadır:

 • Kredisi faiz oranı %1,77 olmakla birlikte, ödeyeceğiniz nakit faiz miktarı ise 21162 Tl olacaktır
 • 48 ay vade ile alınacak olan 35000 TL’nin aylık geri ödemesi 1170 lira olacaktır
 • Tüm bunların sonucunda bankanın vereceği 35 bin TL toplam geri ödeme olarak 56345 TL olacaktır

INGBANK bankası

Türkiye’ye henüz diğer bankalara göre yeni giriş yapan ING Bank Bankası, en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Özellikle son dönemlerde ciddi oranlarda artan ihtiyaçlar için ING Bank Bankası kredi başvurusu kabul etmeye devam etmektedir. ING Bank Bankası 35000 TL kredi için gerekli başvuru şartlarınızı sağlamanız gerekmekte birlikte, geçmişe yönelik herhangi bir finansal cezanızın olmaması gerekmektedir. ING Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,77 gibi bir miktara sahiptir. Ayrıca ING Bank kefil problemleri ile uğraşmak istemeyen müşterileri için hazırlamış olduğu ING Bank Bankası kefilsiz kredi sistemi ile, tercih edilirliğini arttırmaktadır. ING Bankası kredi için istenen evraklar ise; nüfus cüzdanı fotokopisi, maaş bordrosu ve size ait olan taşınmaz mülkün listesi gibi basit dökümanlardır. ING Bank Bankasından alacağınız 35 bin TL’nin göreceği işlemler şu şekilde olacaktır:

 • 35000 TL olarak alacağınız nakit, toplam geri ödeme olarak 55940 TL seviyesine ulaşacaktır.
 • Faiz oranı olarak ise %1,74 olmakla birlikte, ödeyeceğiniz nakit faiz miktarı 20756 TL’dir
 • 48 ay vade ile alacağınız 35 bin TL aylık geri ödeme bazında 1161 TL’dir

Türkiye İş Bankası

Türkiye’nin en büyük bankalarından bir tanesi olarak bilinen ve güçlü bir devlet altyapısına sahip olan İş Bankası, nakit ihtiyacı olanlar için de destek veren bir bankadır. İş Bankası kefilsiz kredi ile herhangi bir kefil bulma zorunluluğu olmadan kredinizi alabilir ve böylece İş Bankası kredi başvurusu işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası 35000 TL kredi sizlerin zor durumda kalmaması için uygun bir miktar olarak görülmekle birlikte, dileyenler içinde daha yüksek miktarda bir nakit verilebilmektedir. İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları %1.59 dolaylarında olup, uygun bir miktara sahiptir. İş Bankası kredi için istenen evraklar ise; maaş bordrosu, nüfus cüzdanı fotokopisi, geçmişe dönük bir finansal cezanızı olup olmadığı gibi basit dokümanlardan oluşmaktadır. Bu dokümanları sağlayan herkesin uygun koşulları sağlanması durumunda kredi verilmektedir. İş Bankası’ndan 35 bin TL kredi ile ilgili yapılacak uygulama ise şu şekilde olacaktır:

 • Alacağınız 35000 TL’lik kredinin toplam geri ödemesi 53934 TL olacak
 • 48 ay vadeli 35000 TL’nin faiz oranı %1.59 olmakla birlikte, nakit faiz miktarı ise 18750 TL’dir
 • Kredinizin aylık geri ödemesi ise 1119 TL’dir

Bir önceki yazımız olan 25 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.