G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

5 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

07.06.2018
343

Acil kredi ihtiyaçları için kısa sürede alınabilecek 5 bin TL kefilsiz kredi veren bankalar mevcuttur. Birçok bankanın belgesiz ve kefilsiz kredi fırsatı sunduğu, kişilerin de bu kredi imkanlarından kolayca faydalandığı doğrudur. İşletme sahipleri ya da kişisel ihtiyaçlar için 5 bin TL belgesiz kredi ihtiyacı olan herkes evinden çok rahat ve çok hızlı bir biçimde sadece cep telefonlarını kullanarak 10 dakikada kredi sahibi olabilir. 5 bin TL kefil istemeden kredi veren banka isimleri; İş Bankası, DenizBank, Akbank, Finans Bank, TEB Bankası, Vakıf Bank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Şeker Bank, ING Bank ve Odea Bank gibi bankalar 5 bin TL ihtiyaç kredisi veren bankalardır. Bu bankaların herhangi birine kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, gelir belgesiz, çok kolay bir şekilde kredi sahibi olabilirsiniz.

Finansbank

Finansbank kefilsiz kredi, yani ihtiyaç kredisi, 35.000 TL’ye kadar kredi imkanı tanımaktadır. Cep Şubelerden, İnternet Şubeden ya da Çağrı Merkezlerinden kredi başvuruları yapılabilmektedir. Ayrıca Finansbank, müşterilerine kredi erteleme gibi bir fırsat da sunmaktadır. Şimdi çekeceğiniz Finansbank 5 bin TL kredi, ilk taksitte 3 ay ertelemeli ödeme avantajı sunmaktadır. Finansbank kredi başvurusu da çok kolay gerçekleşir. 5030’a atacağınız kısa mesajla hızlıca başvurabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan hemen sonra çektiğiniz tutarı hesabınızda görebilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları oldukça uygundur. 1 ay ile 36 ay arası vade fırsatı ile faiz oranı sadece 1,51% olmaktadır. Finansbank kredi için istenen evraklar; kimlik belgesi, gelir belgesi ve adres belgesidir. Bu belgeleri telefon ile yaptığınız başvuru sonrasından onay alırsanız, banka sizden talep edecektir. Finansbank’ın online ihtiyaç kredisini uygulamadan çok kolay ve hızlı bir şekilde başvurup, 1000 ile 30000 TL arasındaki parayı hesabınızdan çekebilirsiniz. Hafta içi ya da hafta sonu, sadece T.C. kimlik numaranız ile kolayca başvuru yapabileceğiniz internet ve mobil bankacılık vardır. Başvurunuz sonucunda da cevabı 5 dk içerisinde SMS ile öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti Bankası kefilsiz kredi, acil para ihtiyaçları için uygun imkanlar ve kampanyalar ile kredi çekilmesine olanak tanır. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi, 3 ve 48 ay vade ile kolay kredi imkanı sağlamaktadır. 50 bin TL ve üzeri ihtiyaç kredilerinde %1,14 oranında faiz fırsatı sunar. Garanti Bankası kredi başvurusu, Garanti İnternet ya da Garanti Cep’ten kolaylıkla yapılabilmektedir. Garanti Bankası 5 bin TL kredi için %1,92 oranında faiz uygulamaktadır. Bu oran 48 ay vade ile hesaplandığı takdirde çıkan orandır. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, bankanın kendi web sitesinde yer alan hesaplama sistemi ile hesaplanabilmektedir. Dilediğiniz tutarı ve vadeyi yazarak faiz oranlarını de aylık taksit miktarını görebilirsiniz. Garanti Bankası kredi için istenen evraklar; nüfus cüzdanı ve gelir belgedir. Bankaların acil kredi fırsatı sunmalarının ilk nedeni müşterinin sürekliliğini sağlamaktır. Verdikleri hizmet sayesinde yeni müşteriler kazanmak bütün bankalar için oldukça önemlidir. Bankaların sunduğu acil kredi hizmeti kişilerin ekonomik olarak rahatlamalarına olanak sağlar.

TEB Bankası

TEB Bankası kefilsiz kredi, ihtiyaç kredisidir. Tüm nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz TEB Bankası kredi başvurusu, istenilen belgeler ile şubeye uğrayarak kolayca 24 saat içinde kullanabilirsiniz. TEB Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları piyasadaki faiz değişikliklerinden etkilenmez ve vade süresince sabit kalır. TEB Bankası 5 bin TL kredi faiz oranı %1,80 olmaktadır. TEB ihtiyaç kredisini 36 aya varan vadelerle kolaylıkla ödeyebilirsiniz. TEB Bankası kredi için istenen evraklar; nüfus cüzdanı ya da ehliyet fotokopisi, gelir belgesi ya da maaş bordrosu, serbest meslek sahibi kişilerin ve işletme sahipler için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesidir. Bankalar okul ihtiyaçları, evlilik ihtiyaçları, tatil ihtiyaçları ve daha birçok acil olabilecek ihtiyaç durumlarında nakit sıkıntısını çözen ihtiyaç kredileri, uygun ödeme koşulları, uzun vadeler, düşük faizler ve ödemede kolaylık sunan imkanlar ile müşterileri memnun etmek için birbirleri ile yarış halindedir. Size en uygun olanı seçip, online bir şekilde kolayca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası kefilsiz kredi, ihtiyacınız ne olursa olsun karşılamanız için kolayca ulaşılabilir. İhtiyaç kredisi şubelerden, internet sitesinden, İnternet Şubede, İş Cep’ten, SMS ile, Bankamatiklerden ya da Telefon Şubesinden yapılabilmektedir. Türkiye İş Bankası 5 bin TL kredi başvurusu cep telefonundan yapmak isterseniz; NAKİT yazıp, T.C. kimlik numaranız, kredi tutarı ve aylık gelir aralarda boşluk ile yazılarak 4402’ye SMS gönderilerek yapılır. Hızlıca cevap alabileceğiniz bu yönteme ek olarak diğer yöntemler de oldukça kolaydır. Başvurunuzu nereden yaparsanız yapın, cevap çok hızlı bir şekilde cep numaranıza SMS seklinde gelecektir. Türkiye İş Bankası kredi başvurusu şubeden başvurularda hemen onaylandığı durumda hızlıca sözleşmenizi onaylayarak tekrar şubeye gitmeye gerek kalmadan hesaba aktarabilirsiniz. Türkiye İş Bankası kredi için istenen evraklar; Başvuru formu, nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, gelir durumunu gösteren bir belgedir. Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,99’dur. Banka banka dolaşmanıza gerek kalmadan hem hafta içi hem de hafta sonu, tüm acil ihtiyaçlarınız için kolayca başvurabileceğiniz ihtiyaç kredileri bütün bankalarda mevcuttur.

İNG Bank

İNG Bank kefilsiz kredi, bütün ihtiyaçlarınız için çok kolay ve hızlı başvuru ve sonuç almaktadır. Şimdi kredinizi alıp 3 ay sonra ödeme imkanına sahipsiniz. İNG Bank 5 bin TL kredi ile ufak tefek ihtiyaçlarınızı karşılayıp rahatça geri ödeyebilirsiniz. İng Bank kredi için istenen evraklar; nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgesidir. Eğer çalışansanız; son aya ait bir maaş bordrosu ya da firmanın imzasının olduğu maaş yazısı, özel sektör çalışanıysanız da SGK dökümü gereklidir. İNG Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları 5 bin TL’lik mini kredi için %1,84’tür. İNG Bank kredi başvurusu web sitesinden hızlıca gerçekleştirilebilir. Aylık taksitlerinizi mutlaka kendi bütçeniz ve aylık ödeyebileceğiniz miktarları gözden geçirerek seçmelisiniz. Bankalar acil kredileri çabuk ve kolay şekilde verir fakat ödeme sıkıntısı yaşarsanız bu banka ile aranızda belirli sıkıntılar doğmasına neden olabilir.

Akbank

Akbank kefilsiz kredi ihtiyaç kredisi kişiye özel ödeme planlı, kolay ödeme imkanlı bir kredidir. Dilediğiniz masrafı karşılayabileceğiniz Akbank 5 bin TL kredi, %1,84 faiz oranı ile ödenebilir. Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları bankanın sitesinde yer alan kredi hesaplama aracı ile hesaplanabilir. Akbank kredi başvurusu, web sitesinden, cep telefonundan ya da size en yakın Akbank şubesinden yapılabilir. Akbank kredi için istenen evraklar, kimlik belgelerinden herhangi biri, adres belgesi ve gelir belgesidir. Kredinizi almadan önce bütün bankaların, faiz oranlarını, vadelerini, taksit imkanlarını derinlemesine araştırıp, karşılaştırmalar yapmalısınız. Bu kredi çekerken bilinmesi gereken en önemli unsurlardandır. Kredi çekerken en düşün faiz oranı, en yüksek vade karşılaştırmasına özen gösteriniz.

DenizBank

DenizBank kefilsiz kredi başvurusunu sadece T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarası ile yapmak mümkün. DenizBank kredi başvurusu evraksız bir şekilde kolayca İnternet Bankacılığından yapılabileceği gibi, sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın DenizBank Şubesinden de yapılabilir. DenizBank ihtiyaç kredisi faiz oranları web sitesinden hesaplanabilir. 48 aya kadar vade imkanı sunan DenizBank 5 bin TL kredi oranı %1,85’tür. DenizBank kredi için istenen evraklar olabilir. DenizBank kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Acil kredi başvurularının onayındaki en önemli şey, başvuran kişinin kredi notunun oldukça iyi olması gerekliliğidir. 1100-1400 kredi puanı, size acil krediler onayı verebilir. Başvurularınızda bizzat, başvuracağınız bankada yapmanız, kredi hakkında çok daha doğru ve net şekilde bilgi de alabilmenizi sağlayacaktır.

VakıfBank

VakıfBank kefilsiz kredi, taksitli ihtiyaç kredisidir. Eğitim, evlilik ve bunun gibi tüm kişisel ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz, nakit ihtiyaçları karşılayan bir kredidir. 48 aya kadar vade seçeneği olan kredinin 3 aylık dönemler veya değişen taksitlerle ödeme imkanı vardır. Teminat karşılığı kullandırılan kredi teminat karşılığı verilir. Ayrıca krediyi kullanan kişiye Hayat Sigortası yaptırılmaktadır. VakıfBank kredi için istenen evraklar, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesidir. Çekeceğiniz kredinin türüne göre de sizden ek belge istenebilir. VakıfBank 5 bin TL kredi 1,75 faiz oranı ile kullanılabilir. VakıfBank kredi başvurusu VakıfBank’ın internet sitesinden gerçekleşebilir. VakıfBank ihtiyaç kredisi faiz oranları çekilen tutara ve kredinin türüne göre değişim göstermektedir. Her zaman kredi onayı alınamayabilir. Kredi puanına göre karar verilmektedir. Bankalar kredilere verilen olumlu olumsuz cevapları hızlı bir biçimde sunmalıdırlar. Acil kredi ihtiyaçlarının geri dönüşleri 5-10 dk gibi kısa bir süre içinde müşteriye iletilmektedir. Diğer kredilerde bu zaman 24 saat ile 48 saat arasında değişim gösterebilir. Hızlı geri bildirim almak kişiler için önemlidir ve bu durum da bankanın itibarını arttıracak bir unsurdur.

Şekerbank

Şekerbank kefilsiz kredi yani ihtiyaç kredisi, her türlü ihtiyaç için kullanılabilir. Uygun vade ve faiz oranlarıyla Şekerbank kredi başvurusu SMS ile ya da müşteri hizmetlerinden gerçekleşebilir. Şekerbank kredi başvuru sonucunuzu cep telefonunuza gelen bir SMS ile kolayca öğrenebilirsiniz. Şekerbank kredi için istenen evraklar; başvuran kişinin kimlik fotokopisi, ödenmiş fatura örneği, gelir belgesi, bordro veya iş yeri imzalı maaş üzerine herhangi bir hacizin olmadığını gösteren gelir yazısı, eğer varsa ek gelirler ve varlıklar. Banka eğer isterse ek belge ya da kefil isteme hakkına sahiptir. Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranları vadelere göre değişir, 37-48 ay arası faiz oranı %1,96’dır. Şekerbank 5 bin TL kredi aylık ödenecek tutar 48 ay vadeli şekilde 174.90’dır. Acil kredi başvuruları her seferinde kesin onaylanmamaktadır. Bankanın belirlediği koşulları sağlamayan durumlarda banka kredi vermeyi reddedebilir. Başvurunuz sonucunda eğer durum olumsuzsa yine çok kolay bir şekilde SMS ile olumsuz dönüş sağlanmaktadır.

Odeabank

Odeabank kefilsiz kredi, 48 aya varan vadelerle tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olabilir. Odeabank kredi başvurusu Odeabank İnternet Şubeden ya da Odeabank Mobil Şube’den yapılabilmektedir. Odeabank kredi için istenen evraklar nüfus cüzdanıdır. Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,99’dur. Odeabank 5 bin TL kredi 48 ayda, aylık 161,95 TL ödenebilir. Acil ihtiyaçlarınız için hafta sonu da kredi çekmek isteyebilirsiniz. Bu ihtiyacınızı karşılayacak, hafta sonu da kredi veren bir bankadır. Gereksinim ihtiyaçları için de kullanılabilir krediler, kişiler tarafından kullanıldıkça, bankalar da faizlerden oldukça kazanç sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini de hedefleyen bankaların faiz oranları bankalara, tutarlara ve vadelere göre değişim göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Kredi ve Kredi Kartı Yasası başlıklı makalemizde kredi kartı yasası, kredi vade ve kredi yasasi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.