G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Acil Kredi Lazım Diyenler Buraya!

08.01.2020
355

Acil ihtiyaçlar için kredi başvurusunda bulunabileceğiniz ve işlemleri pratik bir şekilde tamamlayabileceğiniz birçok banka bulunmaktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren birçok banka müşterilerinin acil nakit ihtiyaçları için hızlı ve pratik çözümler üretmektedir. Günümüzde internetin kullanım oranı arttıkça, bankacılık işlemlerinin de online olarak hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde tamamlanabilmesi mümkün hale gelmiştir.

Acil kredi lazım 2020 yılı aramalarınız için size çözüm sunan bankalar, kredi başvurularınızda kredi notunuzu baz alarak inceleme yapmaktadır. Kredi notu bankalarla olan geçmiş çalışmalarınız ve ödeme alışkanlıklarınızı gibi kriterlerden oluşturulan bir finansal değerdir. Kredi notunun durumuna göre farklı risk grupları oluşturulmuştur. Bu risk gruplarında ‘İyi’ ve ‘Çok İyi’ gruplarından birinde yer alıyorsanız hızlı bir şekilde kredi çekebilmeniz çok daha kolay olacaktır.

Acil İhtiyaçlar İçin Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Acil nakit ihtiyaçlarınız için Garanti anında kredi seçeneğine başvurabilirsiniz. 48 aya varan vade seçenekleriyle sunulan kredi, kredi notu ve vade tutarına göre faizlendirilmektedir. Garanti anında kredi için başvuru yapabileceğiniz kanallar şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Garanti İnternet Bankacılığı aracılığıyla başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığına giriş yaptıktan sonra sırasıyla Başvuru -Kredi -İhtiyaç kredisi seçeneklerini tıklayarak, başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz.
 • Garanti cep şube aracılığıyla pratik bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Cep şubeye giriş yaptıktan sonra menü kısmından sırasıyla Başvurular – Kredi Başvurusu adımlarını takip edebilirsiniz.
 • Garanti telefon bankacılığı olan 444 0 335’i arayarak, kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Garanti şubelerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurunuzun değerlendirilmesi hızlı bir şekilde yapılarak, sonuç tarafınıza SMS yolu ile gönderilmektedir. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa paranız anında hesabınıza yatacaktır. Bunun için internet şubesine girerek, sırasıyla Başvurular – Kredi – Kredi Kullan adımlarını takip edebilirsiniz.

Acil İhtiyaçlar İçin Enpara İhtiyaç Kredisi

Dijital bir banka olan Enpara.com, hızlı ve pratik çözümleriyle her geçen gün müşteri sayısı artan bir bankadır. Sunduğu ihtiyaç kredisi komisyon, ücret ve masraf almayan bankaya kredi başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet ya da cep şube üzerinden yaptığınız başvurularınız hızlı bir şekilde sonuçlanmakta ve kredi tutarınız anında hesabınıza yatmaktadır.

Enpara anında kredi seçeneğinde 48 aya varan vade imkanlarıyla 50 bin T’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınız için hızlı çözümler sunan Enpara ’ya kredi başvurusunda bulunabilmek için öncelikle müşterisi olmanız gerekmektedir. Bunun için https://www.qnbfinansbank.enpara.com/ adresine giriş yaparak, başvuruda bulunabilirsiniz.

acil kredi

Acil İhtiyaçlarınız İçin N Kolay İhtiyaç Kredisi

N kolay kredi seçeneğinde belgesiz, kefilsiz ve hızlı bir şekilde kredi almanız mümkündür. Acil ihtiyaçlarınız için kredi başvurunuzu 48 aya varan vadelerle, 30 bin TL’ye kadar kullanabilirsiniz. N kolay kredi seçeneği Aktifbank tarafından sunulmakta olup sigorta zorunluluğu yoktur. 18 yaşını doldurmuş T.C vatandaşı olan ve kredi notunda olumsuzluk bulunmayan herkes ihtiyaçları için bu kredi seçeneğine başvurabilmektedir.

Aktifbank ’ın yeni müşterisiyseniz;

 • nkolaykredi.com.tr adresine giriş yaparak kısa başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.
 • Sözleşmeleri inceleyerek, onaylamalısınız.
 • Kurye sizi 7 ila 10 iş günü içerisinde ziyaret edecek ve paranız aynı gün hesabınıza yatacaktır.

Aktifbank müşterisiyseniz, Passolig banka kartınız ya da ön ödemeli kartınız varsa başvuru için yapmanız gerekenler şu şekildedir;

 • nkolay.com.tr adresi üzerinden ihtiyacınız olan tutarı ve vade seçeneğini girin.
 • Sözleşmeleri inceleyerek, onaylayın.
 • Kredi tutarınız 5 dakika içerisinde hesabınızda olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Anında Kredi Veren Bankalar GÜNCEL LİSTE

Acil İhtiyaçlarınız İçin Odeabank Nakit Hazır Kredisi

Acil nakit ihtiyaçlarınız için Odeabank Nakit Hazır kredisine başvurabilirsiniz. Başvuru için gerekli olan yalnızca nüfus cüzdanınızdır. 36 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile hızlı bir şekilde kredinizi alabilirsiniz. Odeabank Nakit Hazır kredi başvurunuzu;

 • Odeabank şubelerinden,
 • Odeabank internet şubesi üzerinden,
 • Odeabank mobil şube üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Başvurunuz hızlı bir şekilde sonuçlanmakta ve olumlu olması durumunda kredi tutarınız hesabınıza anında yatırılmaktadır.

Acil İhtiyaçlarınız İçin Akbank İhtiyaç Kredisi

Acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı bir çözüm bulabilmek için Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 30 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için 7/24 başvuruda bulunabilir ve belgesiz, imzasız bir şekilde anında kredinizi kullanabilirsiniz. Cep telefonunuza yükleyerek kullanabileceğiniz Akbank Direkt uygulamasında, telefonunuz sallayarak kredi çekebileceğiniz limitinizi anında görebilir ve hızlı bir şekilde başvurabilirsiniz.

Acil İhtiyaçlarınız İçin ING Bank Anında Onaylı Kredi

Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolay ödeme seçenekli fırsat kredisini ING Bank sizlere sunuyor. İhtiyaç kredinizi uygun ödeme seçenekleri ile geri ödeyebileceğiniz gibi 3 ay ertelemeli olarak ödemelere başlayabileceksiniz. Acil ihtiyaç kredisine ücretli çalışanlar, emekliler, serbest meslek sahipleri, firma ortakları ve çiftçiler gibi birçok alanda faaliyet gösteren müşteriler yararlanabilirler.

5.000 TL üzerindeki nakit ihtiyaçlarınız için kullanacağınız e-kredinin faiz oranları %2,59 oranlarındadır.5.000 TL ve daha az nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz mini kredinin faiz oranları ise %2,99 olarak belirlenmiştir. Kredi ödemelerinde 3 ay erteleme uygulama fırsatı veren ING bank tüm finansal desteklerde yanınızdadır. Başvurularınızı hemen yaparak ING Bank fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Kredi çekmek isteyen müşterilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. Bankanın talep ettiği belgeleri tamamlayarak başvurularını yapan müşteriler acil nakit ihtiyaçlarını kolaylıkla temin edebilirler. Size en uygun ödeme seçenekleri ile kullanabileceğiniz krediler hakkında detaylı bilgi almak için ING bank online işlemlerden yararlanabilirsiniz. Kampanya koşullarını inceleyerek size en uygun seçeneklerden yararlanmak için size en yakın ING Bank şubelerine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Vatan Bilgisayar’dan Odeabank İle Telefon Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.