Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2018

14.03.2017
240

Bu yazımızda 2018 yılı Akbank Kredi Kartı başvurusu yapmak ayrıca Axess özellikli Akbank kredi kartı kullanarak Akbank’ın tüketicilerine sunduğu sınırsız imkanlardan faydalanmak isteyenler için bilgi vereceğiz. Bu kart ile hangi imkanlardan faydalanabilirim, bu kartı kullanmak istiyorum nasıl başvuru yapabilirim diyorsanız yazımızı okumaya pür dikkat devam edin. Ayrıca yazımızda SMS ile Akbank kredi kartı başvurusu yapmak nasıl daha kolay bir hale gelir bundan da bahsedeceğiz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2018

Alışverişlerinizi daha kolay, keyifli hem de avantajlı bir hale getirmek istiyorsanız Akbank kredi kartı ürünleri tam size göre. Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır konusunu ayrıca Akbank ürünleri ne gibi kolaylıklar sağlıyor sorusunun cevaplarına artık geçelim.

Akbank Kredi Kartı Özellikleri ve Kullanım Alanları

Her sanal kartta bulunan özellikler Akbank’ın kredi kartlarında da bulunuyor. Akbank kredi kartlarını kullanarak üye iş yerlerinden taksitli alışverişlerinizde imkanlardan faydalanabilirsiniz. Üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerle daha uygun ödeme seçenekleri ile karşılaşacak maddi durumunuzu biraz daha rahatlatacaksınız. Akbank kredi kartları ile yaptığınız alışverişler sizlere puan imkanları da sağlayacak. Keyifli bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirirken bir yandan da puan biriktirebilir, biriktirdiğiniz puanları aynı şekilde üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Birçok banka gibi Akbank’ta kredi kartlarında nakit avans özelliği bulunduruyor. Sizlere sunulan kredi kartınızın bütçesi ile ilişkili olarak nakit paraya sıkıştığınızda ATM’ye giderek ihtiyacınızı kartınız sayesinde giderebilirsiniz. Nakit avansın ödeme seçenekleri de farklılık göstermektedir. Dilerseniz tek seferde dilerseniz de bankanın sunduğu imkanlarla taksitli bir şekilde geri ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Bankalarda bildiğiniz gibi birbirinden farklı kredi kartı ürünleri sunulmakta. Bankalara giderek, hangi doğrultuda, hangi ihtiyaçlarla, hangi tutarlar arasında kredi kartı kullanmak istiyorsanız kendinize uygun olan kart için başvuru yapabilirsiniz. Giyim, market, akaryakıt gibi durumlardan hangisi için kredi kartı kullanmak istiyorsanız bu alanda alım gerçekleştirebilirsiniz.

Bankalar ürünleri için çeşitli zamanlarda birbirinden farklı kampanyalar sunmakta. Alışverişlerinizi kampanyalar zamanına denk getirerek puan kazanabilir, indirimlerden yararlanabilir ve alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvurusu

Akbank’ın kredi kartı ürünlerinden faydalanmak için birkaç adımı gerçekleştirmeniz yeterli. En basit ve bilinen yöntem bankanın size en yakın şubesine giderek birebir başvuruda bulunmak. Kredi kartı vermek için banka sizlerden hangi belgeleri talep ediyorsa onları hazırlayıp sunmanız gerekiyor.

Akbank’tan kredi kartı kullanmak istiyorsanız bir diğer seçenek olarak internet kanalı da deneyebilirsiniz.

Hali hazırda Akbank müşterisiyseniz internet bankacılığına giriş yapabilir, internet bankacılığı sayesinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece bu yollar geçerli değil. Bir de telefon kanalı mevcut. Akbank’ın müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurunuzu sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için; 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralarını tuşlamanız yeterli.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Numarası Nerede Yazıyor ? Kart Numarası Hakkında başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.