Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Akbank Personel Alımı 2018

19.03.2017
307

Akbank Personel Alımı Yapıyor!

iş arayan vatandaşların yüzünü güldüren bir haber Akbank’tan geldi. Akbank insan kayakları arayıcılığı ile yapılan duyuru da Akbank personel alımı yapıyor haberini verdi. Eğer aklınızdaki iş bankacılık sektörü ile alakalıysa, bankacılık sektöründen bir iş arıyorsanız Akbank’ın duyurusu tamda size göre. Akbank koşulları altında çalışarak, Akbank personeli olarak hayatınızda yeni bir dönem başlatabilirsiniz. Akbank insan kaynaklarından gelen haber sonucunda bu ilan üzerinden bir yazı yazarak ilgili kişileri bilgilendirmeye karar verdik.

Akbank Türkiye’nin en köklü bankalarından bir tanesi. Adana’da sadece pamuk üreticilerine kredi vermek amacı ile 1948 yılında kurulan Akbank yıllar geçtikçe dur durak bilmeden kendini geliştirdi ve yeniledi. Başarıları ile adından sık sık söz ettiren Akbank Türkiye’nin saygın bankalarından biri olmayı da başardı. Hemen hemen her şehirde Akbank logosu ile karşılaşmak mümkün. Ülkemizin her noktasına ulaşan Akbank personel alımı yaparak istihdam sağlamaya devam ediyor. Sizlerde yazımızı okumaya devam ederek Akbank çalışanlarından biri olmaya hak kazanabilirsiniz. Belki beklediğiniz işe artık sahip olabilirsiniz.

Akbank İnsan Kaynakları Bu Nitelikte Personel Arıyor

Hangi alanda hizmet verirse versin hangi kurum olursa olsun elini kolunu sallaya sallaya kimse işe alınmaz. Herkesin belirlediği kriterler mevcuttur. Akbank’ta bu durumda rakipleri ile aynı düşüncede. İnsan kaynakları Akbank bünyesinde çalışacak olan kişilerde bazı özellikler arıyor. İnsan kaynakları, yeni personelleri için bilgilerin bazılarını başvuru yaparken doldurdukları formda görecek bazılarını da gerçekleştirilecek olan mülakat esnasında gözden geçirerek kararını verecek. Akbank İnsan Kaynakları yetkilileri personel ararken şu detayları göz önünde bulunduracak;

 • C. Vatandaşı olmak
 • 28 yaşını doldurmamış olmak
 • Erkeklerin askerlik vazifelerini yerine getirmiş olması
 • Üniversite mezunu olunması
 • İletişim özelliklerinin iyi derecede olması
 • Takım çalışmalarında aktif olabilen
 • Daha önce Akbank bünyesine bir başvuru gerçekleştirip olumsuz yanıt almayan

Eğer bu özellikler bende mevcut diyorsanız Akbank’a iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank hangi alanlarda personel alacak

Akbank personel alımı gerçekleştireceği haberini ülkenin dört bir yanında verdi. Her yıl binlerce insanı bünyesinde iş sahibi yapan Akbank bu yılki iş alımlarının hangi alanlarda olacağı hakkında listesini açıkladı. Akbank’ın şuan 25’ten fazla açık pozisyonu mevcut. Sizlerde bu pozisyonlardan kendinize uygun olan varsa hemen iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 • İngilizce diline hakim olan Çağrı merkezi yetkilisi
 • Bireysel müşteri ilişkisi yöneticisi
 • KOBİ saha satış yöneticisi yardımcısı
 • Gişe yetkilisi
 • KOBİ müşteri ilişkiler yöneticisi

Akbank Personel Alımı Yapacağı Şehirleri Belirledi

Şanlıurfa, Osmaniye, Bursa, Afyon, Malatya, Kilis, Kahramanmaraş (Elbistan), Ankara, Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay, Antalya, Adıyaman, İstanbul, Bilecik (Bozüyük), Kütahya, Uşak, Eskişehir, Balıkesir, Çanakkale, Manisa, İzmir, Bolu, Bartın, Kastamonu, Karabük, Sakarya, Ardahan, Bayburt, Artvin, Erzincan, Giresun, Erzurum, Rize, Kars, Trabzon. Alımlar bu şehirlerde gerçekleşecektir. Akbank Personel alımı için sizlerde başvuru yapabilir, bankacılık sektörüne uzman bir markanın altında çalışarak başlayabilirsiniz.

Akbank Personel Alımı 2018

Bir önceki yazımız olan Evlilik Desteği 50 Bin TL Kredi İmkanı Evlilik Desteği Nasıl Alınır ? başlıklı makalemizde Devletten evlilik kredisi, evlilik desteği ve evlilik kredisi almak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.