turkce dublaj film izle turk erotik film izle erotik filmler izle turkce likit elektronik sigara

Çiftçilere Kredi Veren Bankalar Hangileri?

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 2 kez oylandı )

Ülkemiz de her geçen gün çiftçilik mesleği profesyonelce ve ciddi yapılmaya devam etmektedir. Devletin bu konuyu önemsemesi ve desteklemesi aynı zaman da vatandaşı teşvik ve hibeler sunması da çiftçilik mesleği ile uğraşan kişi sayısını arttırmaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bu mesleği yüksek standartlara taşımak amacı ile birçok düzenlemeye gidilmiştir. Bunlardan bir tanesi de bu mesleği yapanların kayıtta bulunması gereken ÇKS düzenlemesidir. Devletin yanın da birçok özel Bankalar da çiftçilere kredi vermektedir. Şimdi sizler için Çiftçilere özel kredi veren bankalardan ve bunların şartlarından bahsedeceğiz.

Çiftçilere Kredi Veren Bankalar Hangileri

T.C ZİRAAT BANKASI ÇİFTÇİ KREDİSİ

Söz konusu çiftçi kredisi olduğu taktirde tabi ki öncelikle Ziraat Bankasının vermiş olduğu krediden bahsetmek gerekli olacaktır. Çiftçi Kayıt Sistemine kaydı bulunan ve tarım, hayvancılık ile uğraşan çiftçilere Ziraat Bankası özel krediler ile desteklemektedir. Çiftçiler bu kredi sayesinde arazi kiralama ve alımı, tarım için kullanılacak alet edinmekte, hali hazırda bulunan işletmeleri genişletmek ve ilerletmekte ve benzeri konularda gerekli tutar karşılanacaktır.

ŞEKERBANK’IN ÇKS ÖZEL KREDİSİ

Çiftçiye özel kredi veren bir diğer banka da Şekerbank’tır. Cazip oranları ile ÇKS belgesine sahip birçok çiftçiye uygun kredi vermesi ve desteklemesi söz konusudur. Çiftçilere ödeme hususunda da birçok avantaj sağlamakta aynı zaman da hasat süresi içerisin de de yapılacak olan ödemelerde yardımı olmaktadır. Tarım ve hayvancılık için çekmiş olduğunuz krediler size birtakım konularda yardımcı olacaktır.

DENİZ BANK ÇİFTÇİ KREDİSİ

Çiftçi ve Tarım kredileri hususunda özel sermayesi olan bankalar içerisin de belki de en ön safha da olanlardan birisi hiç şüphesiz Deniz bank ‘tır. Tarım kredilerini, farklı kredilerden ayıran ve özel olarak hizmet sunan Deniz bank ‘tan; tarım aletleri ve traktör alımı, gübre, ikinci el traktör satın alma, vs. gibi bir takım ihtiyacınız için tarımsal kredi çekebiliyorsunuz. Deniz bank tarım ve çiftçi kredilerinde; ödeme süreçleri konusundaki kolaylıklar ve uygun faiz oranları sizlere sağlanacaktır. Gerekli başvuruları bankadan yapmak mümkündür.

VAKIFBANK’DAN ÇİFTÇİ KREDİSİ

Tarımsal işletme kredisi, Bitkisel Üretim İşletme Kredisi ve Organik Tarım Kredisi, BCH Kredisi, ve benzeri kredi paketleri bulunan Vakıf bank ‘tan kredi çekebilmeniz için ÇKS belgesi bulundurmanız yeterlidir. Esnek ödeme dönemleri, cazip faiz oranları ile çiftçilere özel kredilere incelemeden kredi çekmemekte tabi ki fayda var. Ayrıca tarımsal projeleriniz ve yatırımlarınız adına da özel kredi fırsatları sunulduğunu da unutmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Vatan Bilgisayar’dan Odeabank Kredisi İle Telefon Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Çiftçilere Kredi Veren Bankalar Hangileri? YAPILAN YORUMLAR