Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Denizbank Bonus Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açtırma

15.09.2017
1.057

Kredi kartı kullanımı günümüz Türkiyesi’nde oldukça yaygın. Hem kredi kartı hem de İnternet alışverişi de oldukça rağbet gören işlemler arasında yer alıyor. Hal böyle olunca internetten alışveriş yapabilmek için dahi kredi kartı sahibi olan tüketicilerin var olduğunu görebilmekteyiz. Kullandığınız kredi kartı Denizbank veya başka bir bankanın ürünü olduğunda internetten alışveriş yapabilmek için kartınızı İnternet kullanımına açtırmanız gerekmektedir. Kredi kartı ile İnternet alışverişi yapabilmeniz için onay vermenizin sebebi ise Bankacılık Düzenleme  Denetleme Kurumu tarafından yapılan düzenleme ile alakalıdır. Bu  düzenleme ile ilgili yapılan açıklamada ilk olarak 17 Ağustos 2017 tarihine kadar süre belirtilmiş ancak ardından gelen açıklama ile tarih 31 Aralığa kadar uzatılmıştır. Eğer Denizbank kredi kartınız hali hazırda İnternet alışverişine açık ise bu tarihe kadar İnternet kullanımına devam edebilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açtırma

Denizbank Bonus Kredi Kartı İnternet Alışverişine Nasıl Açılır?

Eğer sizde Denizbank Bonus  kartınızı internet harcamalarınıza açtırmak istiyorsanız sadece 5 dakikalık bir zaman harcamanız sizler için yeterli olacaktır. Dilerseniz bu işlem için Denizbank şubelerini kullanabilir, dilerseniz Denizbank Açık deniz internet bankacılığını yada telefonunuzdaki mobil uygulamalar ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak yada SMS yöntemini kullanarak da işleminizi gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Mobil Uygulamadan ve  İnternet Bankacılığı Açık deniz İnternet Alışverişine Açtırma

Bildiğiniz gibi Denizbank internet bankacılığı platformu olarak Açık deniz İnternet Bankacılığını kullanıyor. Ayrıca mobil uygulamaları da mevcut sizlerde bu uygulamalardan zaten faydalanıyorsanız Denizbank Bonus Kredi kartınızı internet sayesinde alışverişlere açık bir hale getirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için önce sisteme giriş yapmanız ve daha sonra Güvenlik Yönetimi Bölümü üzerinden ayarlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Denizbank Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açabilirsiniz

444 0 800 Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. Sizlerde bu numarayı arayarak telefon bankacılığı sayesinde Kredi Kartları bölümüne girerek Denizbank Bonus Kredi kartınız için işlem gerçekleştirebilir ve internet alışverişine açtırabilirsiniz. İşlem tamamlandı yazısı ile karşılaştıktan sonra internet üzerinden alışverişlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank ‘tan Gelen Mesajlara Cevap Vermerek İnternet Alışverişine Açtırmak

Telefonunuza  31  Aralık 2017  tarihine kadar internet alışverişine açtırmanız gerektiğine dair bilgi mesajları gelmiş olmalıdır, yada gelecektir. Mesajlara belirtilen şekilde cevap vererek internet alışverişlerine açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Şubeden Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açtırma

Kredi kartınızı internet alışverişlerine açtırmak için şubeleri ziyaret ettiğinizde yapmanız gereken artı bir işlem bulunmamaktadır. Şubeye gittiğiniz taktide sıra aldıktan sonra sizinle ilgilenen görevliye durum hakkında bilgi vererek isteğinizi iletmeniz yeterli olacaktır. İşleminiz dakikalar içerisinde tamamlanacaktır. Ancak kimliğinizin yanınızda olması gerektiğini hatırlatalım.

Son Tarih 31 Aralık 2017 ‘de Bitiyor.

Yapılan son resmi açıklamaya göre kredi kartı ile İnternet alışverişine devam etmek için onay verilmesi gereken tarih son olarak 31 Aralık olarak belirlenmiştir. Hali hazırda kredi kartı ile İnternet alışveriş yapan tüketiciler bu tarihe kadar herhangi bir problem ile karşılaşmayacaktır. Ancak belirttiğimiz yollardan onay vermediğiniz taktirde 1 Ocak itibari ile İnternet alışverişi gerçekleştiremeyeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Bonus Kampanyaları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.