G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Denizbank İş Başvurusu

25.03.2017
324

DENİZBANK PERSONEL ALIMI 2018

Denizbank Personel Alımı Yapıyor!

İş arayanlar için Denizbank insan kaynaklarından sevinçli bir haber geldi. Birimden yapılan açıklamaya göre Denizbank personel alımı gerçekleştirecek. Sizde hayatınızda yeni bir işle yeni bir sayfa açmak istiyorsanız Denizbank iş ilanları yazımızın devamını dikkatle okuyun…

Denizbank İş Başvurusu

Denizbank, hizmet vermeye 1938 yılında denizcilik sektörüne finansman sağlamak için kurulmuş bir bankadır. Denizbank kurulduğu yıllarda devlet bankası olarak işleyiş gerçekleştirmektedir. Denizbank’ın özelleşme adımları ilk olarak 1997 yılında kendini göstermeye başlamıştır. 1997’de başlayan özelleşme hareketi 2006’da son bulmuş ve Denizbank devlet bankası olmaktan çıkmıştır. Denizbank 2006 yılında Avrupa’da ünü olan bir finans grubu Dexia altında çalışmalarına devam etmiştir. Daha sonra 2012 yılına gelindiğinde Denizbank Rusya’da Sberbank altında çalışmalarına kaldığı yerden devam etmiştir. Şimdi Denizbank bünyesinde çalıştırmak üzere personel almaya devam ediyor. Türkiye’de önemli bankalardan biri olan Denizbank şuan 1500’den fazla vatandaşa iş olanağı sağlıyor. Sizde bu kişilerden biri olabilirsiniz…

Denizbank İş İlanları

Yıllar geçtikçe Denizbank alanında adını bir adım daha öne çıkarmayı başarıyor. Özellikle tercih eden grup ise Denizbank’ı emekliler.

Denizbank iş ilanları her geçen gün geliştirdiği alanları ve yeni bölgelerde kazandırdığı şubeleri nedeni ile ilanlar her zaman tazeliğini korumaktadır. Denizbank ayrıca okulunu yeni bitirenler, stajyer olanlar ve deneyimliler için ayrı ayrı kadro hazırlayarak iş imkanı sağlamaktadır. Denizbank bünyesine katacağı personele önce 10 günlük sonra 3 aylık bir uygulamalı eğitim vermektedir. Geçen süre zarfından sonra banka kişiye bir iş teklifinde bulunur ve kabul edilmesi durumunda gerekli görülen alanda işe başlaması sağlanır.

Denizbank İşe Alım Süreci Nasıl İşler?

Denizbank personeli olmak için Denizbank internet sitesine girmeniz ve insan kaynakları bölümünden üyelik açmanız gerekir. Denizbank iş başvurusu sonucunda eğer kabul edilirseniz Deniz Akademi isimli yerde eğitime başlarsınız.

Eğitim bittikten sonra çalışacağınız şubeye gönderilirsiniz. Gittiğiniz yerde 3 ay sürecek olan uygulamalı eğitimlere dahil olursunuz. Bu süreyi atlattıktan sonra tarafınıza bir iş teklifi gelir. Eğer teklif sizin içinde iyiyse resmi bir şekilde personel olur pozisyondaki yerinizi alırsınız.

Her bankada olduğu gibi Denizbank’ta da yükselme ihtimaliniz vardır. Bankada yapılan farklı sınavlarla pozisyonunuzda kademe atlayabilir, kariyeriniz için büyük adımlar atabilirsiniz. Denizbank personel alırken de bu süreci gözden geçirir.

Denizbank Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Denizbank personel alımı sadece bir şehirde gerçekleşmiyor. Türkiye’nin dört bir yanından kişiler Denizbank personeli olabilmektedir. İş ilanında bulunan Denizbank, hangi alanlarda personel edineceğini de açıkladı. Sizde Denizbank’ın sayfasını yakından takip ederek gerekli alanların size göre olup olmadığını kontrol edebilir, yeni ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz. Denizbank’ın şu sıralar 10’dan fazla alanda personel açığı olduğu biliniyor. Denizbank bu alanlarda başarılı olabilecek personelleri bünyesine katmaya hazırlanıyor.

Bir Önceki Makalemizde Denizbank Kredi Kart Borç Ödeme Adlı Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz

Bir önceki yazımız olan Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.