Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Denizbank Kredi Başvurusu Cepten

26.03.2017
298

DENİZBANK CEBİMDE KREDİ

Cebimde Kredi ile Hayat Deniz’de Güzel!

Günün her anında elimizden düşürmediğimiz cep telefonlarımızla bir yeni ihtiyacımızı daha karşılayabiliyoruz. Bankalara kredi başvurusu yapmak için şube aramak, cep telefonunda saatlerce bağlanmayı beklemek artık bir kenarda dursun, cepten kredi başvurusu seçeneği geldi. Bankalar artık nasıl telefon hatları için kendilerine bir numara belirliyorsa, SMS için de birer numara edindi. Ancak diğerlerinden farklı bir durum söz konusu. Bu sefer sadece ön onay değil kredi için kesin onay veriliyor. Eğer tüketici kredi başvurusu için 3280’e mesaj gönderdiyse kendisine gelen yanıt ön onay değil, net bir şekilde kesin onay oluyor. Tüketici nasıl isteğini SMS ile bildiriyorsa banka da aynı şekilde geri cevabını SMS yöntemi ile bildiriyor. Hem de sadece 5 dakika içerisinde!

Denizbank Kredi Başvurusu Cepten

İhtiyacınız ne olursa olsun KREDİM yazıp ardından T.C. kimlik numaranızı ekleyerek 3280’e gönderin. Başvuru sonucunuz dakikalar içerisinde elinize ulaşsın.

Denizbank tarafından onaylanan kredinizi dilerseniz evraklara gerek kalmadan İnternet Bankacılığı ile dilerseniz de nüfus cüzdanınızı yanınıza alarak en yakın şubeden kullanabilirsiniz.

Cebimde kredinin özellikleri nelerdir?

  • 55 bin TL’ye kadar talep edilebilir,
  • 48 aya varan vade çeşitleri,
  • Kefil veya evrak istemi yok !

Cebimde Kredi Başvurunuzu Yaparken

  • Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek önce KREDİM yazmanız daha sonrasında T.C. kimlik numaranızı da ekleyerek 3280’e göndermeniz yeterlidir.
  • Alınan başvuru sonucunuz aynı şekilde SMS olarak 5 dakikada tarafınıza bildirilecektir,
  • Sona kalan tek işiniz, yanınıza kimliğinizi alarak kendinize en yakın Denizbank şubesini ziyaret etmek olacaktır.

Denizbank internet bankacılığı

Denizbank internet bankacılığından var olan şifrenizi kullanarak, 20 bin TL’ye varan ihtiyaç kredileri hafta sonu da dâhil olmak üzere saat 09.00-21.00 saatleri arasında İnternet Bankacılığı ile kullanılması mümkün. Tarafınıza onaylanan kredi limiti 20 bin TL üzerinde ise herhangi bir Denizbank şubesine giderek kullanabilirsiniz.

Denizbank, konu hakkında fikir değiştirme, kefil ,isteme, faiz oranlarında değişikliğe gitme gibi konularda değişikliğe gitme hakkına sahiptir. Kredi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız kendinize en yakın olan Denizbank şubesini ziyaret edebilir yada açık deniz telefon bankacılığı numarasını yani 444 0 800’ü kullanabilirsiniz.

Başvuru için

  • Kişinin nüfus cüzdanını veya fotokopisini götürmesi yeterlidir.

Cebimde kredim işlemini oturduğumuz yerden sadece cep telefonumuzla yapmak baya basit. Peki, başvuru için şubeleri tercih etsek ne olur? çok zaman kaybeder miyiz? Şubeler bizi çok zorlar mı? Son dönemlerde geldiğimiz noktada bankalar da sizleri çok zorlamıyor. Çeşitli evrak veya belge talebinde bulunmuyorlar. Bankaya başvuru için giderken yanınıza sadece nüfus cüzdanınızı almanız yeter. Banka yetkililerine kimliğinizi vermeniz başvuru işlemlerinizin başlaması için yeterli. Daha sonrasında çektiğiniz krediyi ihtiyaçlarınız için kullanma aşaması geliyor.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Kredi Kart Borç Ödeme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.