G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Denizbank SMS Başvurusu

24.03.2017
335

Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

Denizbank Kredi Başvurusu

Krediye ihtiyaç duyuyorsunuz ve araştırmalarınız sonucunda kendinize uygun olan bankanın Denizbank olduğuna karar verdiniz. Denizbank tüketicilerin rahatça başvuru işlemlerini tamamlaması için farklı başvuru kanallarını hizmete sunuyor. Bunlardan bir tanesi de SMS kredi başvurusu. Denizbank, mesai saatleri içerisinde çalışan tüketicilerin işlerini daha kolay bir hale getirebilmeleri için bu tarz yöntemleri hizmete sunmaktadır. Eğer sizin de bankaların mesai saatleri içerisinde meşgul olmanız gereken başka işleriniz mevcutsa bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Denizbank SMS kredi başvurusu hizmeti veren bankalardan bir tanesidir. Bu yöntem ile kredi başvurusu gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken husus istediğiniz miktarı seçemiyor olmanızdır. Banka başvurunuzu aldıktan sonra hakkınızda inceleme yapar ve en fazla ne kadar kredi çekebileceğinizi sizlerle yine SMS yolu ile paylaşır.

Denizbank SMS Başvurusu

Maddi sıkıntılarınız artık fazlasıyla yük olduysa daha fazla zaman kaybetmeyin. Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu ile ne kadar krediye ihtiyacınız var ise başvurunuzu gerçekleştirin ve maddi sorunları artık bir kenara koyun. Denizbank cebimde kredi cümlesini sadece slogan olarak kullanmıyor. Cep telefonunuzdan SMS yolu ile yapabileceğiniz kredi başvurunuz sayesinde hayallerinizi de daha fazla ertelemenize gerek kalmıyor. Şimdi, Denizbank’tan nasıl kredi alınır sorusu üzerinde duralım.

Kredi özellikleri

İhtiyacınız ne olursa olsun hemen harekete geçebilirsiniz. Okul, market, gıda, alışveriş vs. hangi alanda olursa olsun ihtiyacınızı karşılamak için KREDİM yazıp ardından T.C. kimlik numaranızı ekleyerek 3280’e gönderdiğiniz kısa mesaj ile kredi başvurunuz alınmış olacaktır. Kredi onayınızın gelmesi için saatlerce beklemenize de gerek yok! Sadece 5 dakika içerisinde geri dönüş yapan Denizbank müşterilerine 36 aya kadar 55 bin TL’ye varan kredi olanakları sağlıyor. Başvuru için kefil veya evrak şartı da yok.

Başvuru Şartları

Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak ardından T.C. kimlik numaranız ile 3280’e SMS göndermenizin yeterli olduğunu yukarıda da belirtmiştik. Banka tarafından alınan kredi başvurunuz dakikalar içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır. Ayrıca banka, kredi başvurunuzu onaylarsa ne kadar kredi kullanabileceğinizi ne kadar süre ile kullanabileceğinizi de SMS ile belirtiyor. Banka ile iletişimde bu aşamaları atlatırsanız sonrasında sadece kimliğinizi alarak en yakın Denizbank şubesine gitmeniz yeterli.

Kredi için başvuru yaparken yanınıza kimliğinizi almanız işlerinizi daha kolay bir hale getirecektir. Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu’nda aranan şartlar genel olarak böyledir. Sizde nakit ihtiyacınızı karşılamak için zaman kaybetmeden başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvurunuzu daha kolay yapabilmeniz adına bilmenizi istediğimiz bir mesele daha var. Tüm işlemleriniz gerçekleştikten sonra Denizbank, faiz oranında değişiklik yapabilir, son kararda değişikliğe gidebilir, ek belge isteyebilir, kefile ihtiyaç duyabilir. Tüm bu istekleri bankanın gizli tutulan haklarıdır. Eğer Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu yapmak istiyor ve daha fazla bilgi talep ediyorsanız size en yakın olan Denizbank şubesini ziyaret edebilir, 444 0 800 numaralı hattan Denizbank’a ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.