Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

En para Gelir Belgesiz, Evraksız, Kefilsiz Kredi

14.09.2017
498

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi

Türkiye’de dijital bankacılık söz konusu olduğunda artık akıllara ilk olarak QNB Finans bank geliyor. QNB Finans bank gün geçtikçe üzerine ekleme yapmaya devam ettiği Enpara.com sayesinde müşteri yelpazesinde de epeyce genişlemeye ulaştı. Piyasaya ilk girdiğinde masrafsız ve şubesiz bankacılık işlemleri ile dikkat çeken QNB Finans bank daha sonra bünyesine eklediği kredi tahsisi gibi alanlarla büyük beğeni topladı. Ayrıca QNB Finans bank ile yapılan işlemlerde teferruat ve belge gibi işlemlerle de uğraşılmaması tüketiciler tarafından oldukça beğeni topluyor. Bizlerde son zamanların gözde bankalarından biri olan QNB Finans bank’ın Enpara.com hizmetinde sunduğu gelir belgesiz kredi hakkında bilgi vereceğiz.

En para Gelir Belgesiz Evraksız Kefilsiz Kredi

Enpara.com ‘dan Gelir Belgesiz İmzasız Kredi

Enpara.com’da yapılan tüm bankacılık işlemleri çok kolay. Uygulama üzerinden gerçekleştirilebilen gelir belgesiz kredi başvurusu da oldukça basit bir işlem olarak karşımıza çıkıyor. 48 Aya varan vadelerle 30 Bin TL’ye kadar kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor ve anında kredi hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Yapılan başvuru işlemi haliyle Enpara.com müşterisi olup olmadığınızla alakalı olarak fark edebilecektir. Yazımızın devamında müşteri olan veya olmayan tüketicilerin nasıl kredi başvuru yapabileceği hakkında bilgi aktarımını yapacağız.

Enpara.com Müşterilerine Kolay, Belgesiz Kredi Başvurusu

Eğer Enpara.com müşterisi iseniz kredi başvurusunu yapma ve kredinin onaylanma süresi minimum 5 maksimum 10 dk sürecektir. Yapılması gereken işlem de oldukça basit. T.C. Kimlik numaranızla veya müşteri numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra ÜRÜNLER yazılı sekmeye girerek sonrasında KREDİLER bölümünden yeni kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu adımları geçtikten sonra istediğiniz kredi miktarını ve vade süresini belirtmeniz gereken bir adımla karşılaşacaksınız. Bu işlemlerin ardından kredi başvurunuz tamamlanacaktır. Kısa bir süre içerisinde yaptığınız başvuru incelenecek ve onaylanması durumunda belirttiğiniz miktardaki krediniz hesabınıza aktarılacaktır. Başvurudan red cevabı almak istemiyorsanız makul oranlarda ve ihtiyacınız kadar kredi başvurusunda bulunmanızı tavsiye ederiz.

Enpara.com Müşteri Olmayanlar İçin Gelir Belgesiz Kredi başvurusu

Enpara.com’dan gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorum ancak Enpara.com müşterisi değilim diyorsanız hemen belirtelim başvuru gerçekleştirmek için zorunlu bir şekilde Enpara.com müşterisi olmanıza gerek yok. Enpara.com web sitesine girerek, Kredi başvurusu alanından konu ile alakalı formu doldurmanız ve başvurunuzun gerçekleşmesi için yeterlidir. Gerekli işlemi gerçekleştirdikten sonra Enpara.com müşteri temsilcileri sizler ile iletişime geçecek, ziyaret edecek ve daha sonra adınıza bir hesap açılarak kredinizin onaylanması durumunda krediniz hesabınıza yatırılacaktır. Gerekli olan tek şey kimliğinizdir. Ayrıca sadece müşteri sözleşmesi imzalanacaktır.

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi İçin Örnek Ödeme Planı

Faiz oranları yüzde 1,99 üzerinden hesaplanmaktadır. Ayrıca gelir belgesiz kredinizi Enpara.com üzerinden 30 bin TL’ye kadar 48 aya varan vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz. 37-48 ay vade seçenekleri için faiz oranı 1,39, 25-36 ay vade için faiz oranı 1,43, 13-24 ay vade seçeneği için faiz oranı yüzde , 1,48, 1-12 ay vade için ise faiz oranı yüzde 1,49 olarak karşımıza çıkmaktadır. Çekeceğiniz kredilerde herhangi bir masraf bulunmamaktadır.

Enpara.com üzerinden gelir belgesiz 10 bin TL’ye kredinizi 48 ay vadeli olarak kullanacağınızı ele aldığımızda faiz oranı yüzde 1,39 olarak karşımıza çıkacak, yıllık maliyetine yüzde oranında baktığımızda 21,9588 olarak hesaplanacak aylık taksitleriniz ise 304,39 TL olarak yapılacaktır. Sigorta masrafı ise tahminen 255 TL olacaktır. Çektiğiniz kredinin geri ödemesi de toplamda 14 bin 610 TL’dir. Masraflar çıkarıldıktan sonra hesabınıza aktarılacak rakam da 9 bin 744 TL’dir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.