Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

En Uygun Taşıt Kredisi Kampanyaları

22.02.2017
233

Taşıt Kredisi Kampanyaları

Zaman geçtikçe tüketiciler kendileri için hem ekonomik hem de ihtiyaçlarını karşılayacak krediler arıyor. Ekonomi açısından attığı her adıma dikkat eden tüketiciler geleceklerini de garanti altına almak için çabalıyor. Gelecek kaygısı artık ihtiyaçların ekonomik açıdan düzenlenmesi ve en uygun olanın seçilmesine sebep oluyor. Bankalar da bireylerin bu yöndeki tutumlarını görerek konu hakkında çalışmalara başlamış daha uygun ve avantajlı fırsatlar üzerine yoğunlaşmıştır. Bizlerde siz tüketicilerin daha iyi kararlar verebilmesi adına En uygun taşıt kredisi kampanyaları adlı yazımızı hazırladık. Yeni bir taşıt almak veya var olan aracınızı yenilemek adına bir düşünceniz varsa yazımızı okuyarak daha iyi kararlar almak adına adımlar atabilirsiniz.

En Uygun Tasit Kredisi

Bankalarca sunulan Kredi İmkanları

En uygun taşıt kredisi kampanyaları içerikli yazımızda taşıt kredisi çekmeye karar verdiyseniz verdiğimiz banka örneklerinin ne kadar faiz oranı uyguladığına bakabilir, bankalar arasında kıyaslama yaparak kendiniz için en uygun kararı verebilirsiniz. Bankalar hakkında ve sizlere sundukları faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmanız işinizi kolaylaştıracak, daha karlı bir işe girmenizi sağlayacaktır. Şimdi bankalar ve verdikleri taşıt kredilerinde uyguladıkları faiz oranlarına bakalım;

Türkiye İş Bankası: 2. El binek araçlarda taşıt kredisi faiz oranı olarak %1,20,

vakıfBank: 2. El taşıtlarda taşıt kredisi faiz oranı olarak %1,20,

Yapı kredi Bankası: 2. El taşıtlarda kredi faiz oranı olarak %1,21,

AkBank: 2.El taşıtlarda faiz oranı olarak %1,21,

Garanti Bankası; 1 ile 5 yaş arasında bulunan araçlar için kredi faiz oranı olarak %1,21 oranında faiz uygulamaktadır.

Yazımızın asıl amacı ve aynı zamanda içeriğini oluşturan En uygun taşıt kredisi kampanyaları sizlerde bütçenizi yormadan kredi çekme avantajını bulabilir ve avantajlardan kendinize en yakın olanı ile yola devam edebilirsiniz. Bankalardan herhangi bir vade süresi ile çektiğiniz taşıt kredisi sayesinde 0 veya ikinci el düşündüğünüz aracın sahibi olabilirsiniz. Yazımızda belirttiğimiz bankalar ve faiz oranları hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için, ne kadar vade süresi, aylık ödeme miktarı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için söz konusu banka ile iletişime geçerek işinizi kolaylaştırabilir net tutarlar öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Taşıt Kredileri İçin Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde taşıt kredisi almak için kurumsal başvuru nasıl yapılır? ve Taşıt Kredisi Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.