Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Ev almanın kestirme yolu!

19.03.2017
489
Ev almak aslında hayal gibi görünse de çok zor değil! Günümüzde ev almak isteyenler için uygun ödeme yöntemleri sunan bankalar ve emlak firmaları var. Fakat burada dikkat edilmesi gereken hususlar var. 240 vade ile ev almak cazip geliyor fakat bu kredilerin faiz oranları oldukça yüksek. Durum böyle olunca ev almak isteyen büyük bir kitle bu sebepten dolayı ev almaktan vazgeçiyor.
Ev almak için kredi çekmeyi düşünenler ise evrakları onaylatmak ve imzalamakla boğuşuyor. Halkbank sunduğu Hesaplı Evim Konut Kredisi paketi ile  ev almanın kestirme yolu bizde diyor.
Verdiği güler yüzlü hizmeti ile her alanda halkın isteklerine cevap veren Halkbank sunmuş olduğu bu kredi ile ev almayı planlayanlar için kaçırılmayacak fırsat sunuyor. Öncelikle avantajlı faiz imkanları sunarak size uzun vadeli sunuyor. Bunun dışında çok sıkıntılı bir dönemde iseniz ilk taksitinizi 3 ay boyunca erteleyebilirsiniz. Aslında bu durumun pek çok avantajı var. Yeni bir ev alındığında zaten mobilyasından eşyasına pek çok masrafı oluyor en azından kredi borcunuzu üç ay boyunca erteleyebilir ve maddi açıdan rahat bir döneme girdikten sonra borcunuzu ödeyebilirsiniz.
Gelecekte daha rahat bir hayat sürmek isteyen ve kira ödeme derdiyle ev değiştirme derdiyle uğraşmak istemeyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat olarak değerlendirebiliriz Halkbank’ın vermiş olduğu bu krediyi. Çünkü yukarıda bahsettiğimiz gibi bir çok avantajı bulunmakta. Diğer bankaların veya emlak firmalarının verdiği kredilerin hem faiz oranları yüksek hemde ilk taksiti erteleme gibi bir imkan söz konusun değil. Ayrıca emlak firmaları aracılığı ile alınan kredilerde mecburen o emlak firmasının satmış olduğu dairelerden almak zorundasınız. İstediğiniz yerde istediğiniz evi seçebileceğiniz aynı zamanda dilerseniz ilk taksitinizi 3 ay sonra ödete bileceğiniz en uygun emlak kredisi Halkbank’ta.

 

Bir önceki yazımız olan Konut Kredisi Nedir? Nasıl kullanılır? 2020 başlıklı makalemizde konut kredisi faizi, konut kredisi nasıl alınır ve konut kredisi ne hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar
  1. Znn dedi ki:

    Şuan için geçerli mi bu 3 ay erteleme durumu.?

    1. erdem dedi ki:

      Evet Geçerli