G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Ev Hanımları İçin Kredi Kartı En Süper 4 Banka

20.01.2020
441

Günümüzde bankalar oldukça uygun faiz oranları ile kredi seçenekleri sunmakta ve cazip kampanyalarla kredi kartları vermektedirler. Bankaların kredi ve kredi kartı gibi ürünler için yapılan başvurularda müşterilerinde aradığı belli şartlar bulunmaktadır. Peki Ev Hanımları İçin kredi kartı şartlar nelerdir.

Bu şartların başında kredi notunun yüksek olması ve aylık geliri ispatlayan belgenin sunulması gelmektedir. Bu durumda kredi kartı almak isteyen ev hanımları gelir belgesi sunamadıkları için kredi kartı başvuruları olumsuz sonuçlanmaktadır. Evin geçimini sağlayan ve bütçeyi kontrol eden ev hanımlarının kredi kartı sahip olma isteklerine cevap veren bankalar ev hanımlarına özel kredi kartı seçenekleri sunmuşlardır.

Ev hanımlarına özel sunulan kredi kartı seçeneklerinin yanı sıra Türkiye’de faaliyet gösteren birçok banka gerekli şartlar sağlandığında ev hanımlarına kredi kartı verebilmektedir. Kredi kartı vermeyen bankalar için yapılacak olan kredi kartı başvurularında ev hanımlarının ek bir gelir elde ettiklerini ve kredi kartı ekstrelerini ödeyebileceklerini kanıtlamaları yeterlidir.

Ev hanımları ek gelir olarak kira getirisi, anne veya babadan kalan emekli maaşı veya evden çalışarak kazandıkları parayı gösterebilirler. Bunun yanı sıra daha önce bankalarla çalışmış olan ev hanımları için kredi notu durumu yüksekse ek gelir belgesi göstermesine gerek kalmadan kredi kartı alabilmektedirler. Ev hanımları kendileri adına kredi kartı alamıyorlarsa eşlerinin kredi kartlarından ek kart talebi ile kredi kartı alma şansı elde edebilmektedirler.

TEB Ev Hanımları İçin Kredi Kartı

TEB bankası ev hanımlarına kredi kartı seçeneğinde oldukça cazip alışveriş taksit imkanları yer almaktadır. TEB She Card olarak geçen ve kadınlara özel oldukça uygun alışveriş fırsatları ve taksit seçenekleri sunan bu kredi kartına başvurular TEB resmî web sitesi üzerinden ‘hemen başvur’ adımı izlenerek yapılabilmektedir. TEB She Card Bonus özellikli bir kredi kartı olarak 200 TL ve üzerindeki tüm giyim ve kozmetik harcamalarında ekstradan %5 bonus vermektedir. TEB bankasının ev hanımları için sunduğu kredi kartına başvurularınızı online olarak gerçekleştirebileceğiniz gibi size en yakın TEB şubesine uğrayarak da yapabilirsiniz.

ev hanimlari icin kredi karti

Şekerbank Ev Hanımları İçin Kredi Kartı

Şekerbank ev hanımları için sunduğu Bütçem Benim Bonus Kart ismi ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Şekerbank, bütçesini düşünen kadınlar için özel bir kredi kartı seçeneği oluşturmuştur. Şekerbank ev hanımlarına kredi kartı seçeneğinde ev hanımları aylık yapmaları gereken harcamaları kendileri sınırlandırabilmektedirler. Bu sayede ay sonunda gelecek olan ekstrenin durumunu önceden bilme şansı elde etmiş olmaktadırlar.

Kredi kartı kullanımının yanı sıra altın hesabı açma talimatı vererek de kredi kartı üzerinden altın biriktirme şansı elde etmiş olurlar. Bütçem Benim Bonus Kart ev hanımlarına acil nakit ihtiyaçları için nakit avans çekme olanağı da sağlamaktadır. Nakit avans faiz oranı yüzde 1,84 olarak kullanılabilmektedir. Bütçem Benim Bonus kredi kartı başvuruları için aşağıda yer alan seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz;

  • Sms İle Başvuru: Bütçem Benim Bonus Kart SMS başvurusu için BUTCEM yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 1953’e göndererek başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. Göndermeniz gereken SMS örneği ‘BUTCEM 12345678912’ şeklinde olmalıdır.
  • İnternet Şubesi Üzerinden Başvuru: Şekerbank müşterisiyseniz Şekerbank internet şubesine giriş yaparak sırasıyla Başvurular- Bütçem Benim Bonus adımlarını takip ederek kredi kartı başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
  • Telefon Şubesi Üzerinden Başvuru: Şekerbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi olan 0850 222 78 78’i arayarak Bütçem Benim Bonus kredi kartı başvurusu yapabilir ve ayrıntılı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.
  • Şekerbank Şubelerinden Başvuru: Size en yakın Şekerbank şubesine giderek Bütçem Benim Bonus kredi kartı başvurusu müşteri temsilcisi ile görüşerek yapabilirsiniz.
  • Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYIN

Odeabank Ev Hanımları İçin Kredi Kartı

Odeabank ev hanımları için kredi kartı veren bankalar arasında yer almakta ve yıllık kart ücreti talep etmemektedir. Yurt dışında ve yurt içinde taksitli alışveriş imkânı sunan Bank’O Card aynı zamanda acil nakit ihtiyaçları için nakit avans özelliğini de sağlamaktadır. İlk kez yapılan kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlandığında düşük limitli bir kredi kartı gönderilse de ödemeler düzenli şekilde yapıldığında ev hanımları için verilen kredi kartının limitleri yükseltilebilmektedir. Odeabank ev hanımlarına kredi kartı başvurusu SMS yoluyla yapılabilmektedir. SMS başvurusu için BANKO yazıp bir boşluk bırakın ve ardından T.C. kimlik numaranızı yazarak 8444’e gönderin. Göndermeniz gereken SMS örneği şu şekildedir;

  • BANKO 12345678912
  • Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYIN

Enpara.com Ev Hanımları İçin Kredi Kartı

Enpara.com, Finansbank kuruluşu bir dijital banka olarak sunduğu uygun faizli kredi seçeneklerinin yanı sıra son dönemde kredi kartı ürününü de müşterilerine sunmuştur. Enpara.com verdiği hizmetler için herhangi bir masraf almazken başvuruları da online olarak oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Kredi kartı başvuruları sırasında herhangi bir evrak talep etmeyen Enpara.com yalnızca başvuru sahibinin kredi notuna önem vermektedir. Kredi notu yüksek olan ev hanımlarına kredi kartı veren Enpara.com, kredi kartı için oldukça avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Enpara.com ev hanımlarına kredi kartı için Enpara.com resmî web sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak hızlı bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurular anında sonuçlanmak da ve olumlu sonuçlandığı takdirde kredi kartınız posta yoluyla size gönderilmektedir. Enpara.com dijital bir banka olduğu için tüm bankacılık işlemleri online olarak İnternet ve mobil şube üzerinden yapılmaktadır.

  •  Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır ? Garanti Yöntem başlıklı makalemizde Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.