turkce dublaj film izle turk erotik film izle erotik filmler izle turkce likit elektronik sigara

Ev Hanımları İçin Kredi Kartı

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )

Ev hanımlarının bankalardan kredi çekip çekemeyeceği hususunda daha önce sizleri bilgilendirdiğimiz gibi şimdi de ev hanımlarının kredi kartı kullanabilmesi konusunda birtakım ayrıntılardan söz edeceğiz. Ayrıca ev hanımlarına kredi kartı çıkartan bankalarının isimlerini paylaşacağız.

Ev Hanımları İçin Kredi Kartı

EV HANIMLARININ KREDİ KARTI ALMALARI MÜMKÜN MÜ?

Bankalar eskiden Kredi Kartı hususunda, vatandaşlara daha basit ve daha yüksek fiyatta kredi kartı verebiliyorken, devletin bu konu hakkında birtakım adımlar atması ve birkaç sınırlandırma söz konusu olduğu için vatandaşların da kredi kartı alabilmesi biraz zorlaştı diyebilmemiz mümkün. Fakat buna rağmen bankaların kredi kartı için başvuran birçok vatandaşa esnek uygulamalar sayesinde kredi kartı taleplerini kabul ettiğini de söyleyebiliriz. Sadece limit konusunda makul fiyatlar veriliyor. Kısacası ev hanımlarının da kredi kartı alabilmesi mümkündür.

KREDİ NOTUNA DİKKAT EDİLMELİ

Kredi tahsisi hususunda bankaların nasıl inceleme yaptığını biliyor isek vatandaşların kredi kartı başvurularında da öncelikli olarak tabi ki kredi notuna bakılması gerekiyor. Bu sürece kadar hanımlarının kredi kartı alabilmesini olumsuz etkileyecek bir durum yoktur. Sonuç olarak kredi notunda bir aksilik olmayan ev hanımları rahat bir şekilde kredi kartı alabileceklerdir. Fakat kredi notu düşük olan ev hanımları için aynın durum söz konusu değildir. Düşük kredi notuna sahip olan ev hanımları birtakım zorluklar yaşaması mümkündür.

EV HANIMLARINA KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

Bankaların birçoğunun ev hanımlarına kredi kartı verdiğini söyleyebiliriz. Fakat daha önce de bahsettiğimiz gibi tek sorun kredi kartı limitlerinde yaşanıyor. Şunu da söylemek gerekir ki her ne kadar kredi limiti düşük olsa da verilen kredi tutarı ev hanımlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri düzeyde olduğu mümkündür. Kredi kartı başvurularını ev hanımları şu bankalara yapabilirler;  Ziraat Bankası, Akbank, Qnb Finansbank, Türk Ekonomi Bankası, Halk Bankası, Garanti Bankası, Vakıf Bank, Adabank, Şekerbank, Türkiye İş Bankası, Denizbank, Aktifbank, Yapı ve Kredi Bankası’dır.

EN FAZLA NE KADAR LİMİT VERİLİR?

Yapılan Kredi Kartı başvuruların da bankaların ev hanımlarına verdiği kredi limiti tutarı 1.500 TL tutarın da olacaktır. Fakat bu limit kişinin farklı durumları söz konusu olduğun da değişebilir ve artabilir. Farklı durumlardan kastımız kişinin üzerinde bir mal varlığının olması durumu gibi.

Bir önceki yazımız olan Kapatılan Kredi Kartı Tekrar Nasıl Açılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Ev Hanımları İçin Kredi Kartı YAPILAN YORUMLAR