G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Fibabank’tan Kredi ve Kredi Kartı Nasıl Alınır?

11.03.2017
262

Tüketiciler yetişemedikleri ihtiyaçları için yada daha rahat ödeme yapabilmek için kredi kartına ihtiyaç duyarlar. Kredi kartlarının hayatımızdaki yerini anlatmaya artık hiç gerek yok. Bankaların sunduğu kredi kartı seçenekleri sayesinde tüketiciler alışverişlerini dilerse tek çekimle dilerse de taksitli olarak gerçekleştirebiliyor. Her banka da olduğu gibi Fibabank’ta müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda birbirinden farklı kredi veya kredi kartı ürünleri sunuyor. Ülkemizde kullanım alanları en geniş olan geçerliliği en yüksek olan kredi kartlarından biri Bonus kart. Fibabank’ta Bonus kartı bünyesinde barındırıyor. Bonus Kartı kullanmak isteyen tüketicilerin Fibabank’a başvuruda bulunması gerekmekte. Fibabank’ın kredi kartından bahsettik peki! Fibabank’tan kredi kartı nasıl alınır? Fibabank’tan kredi kartı almak için tüketicilerin deneyebileceği iki yöntem mevcut. Yani izlenebilecek iki yol var. Kredi kartı kullanmak isteyen tüketicilerin bankanın müşterisi ise önce bankanın resmi web sitesine girerek burada bulunan ön başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Bankanın resmi web sitesine girilerek doldurulan ön başvuru formu sonucunda banka yetkilileri gerekli incelemeleri yaparak olumlu-olumsuz bir cevapla tüketiciye geri döneceklerdir. Fibabank’tan kredi kartı kullanmak isteyen tüketiciler başka bir seçenek olarak banka şubelerinden de başvuru yapabilirler. Eğer tüketicinin başvurusu olumlu bir şekilde sonuçlanırsa istenilen kredi kartı 15 gün içerisinde kullanıcıya teslim edilmektedir. Fibabank Bonus kredi kartı almanın yanı sıra farklı ihtiyaçlar içinde ürünler sağlamaktadır. Bu durumdan faydalanmak isteyen tüketiciler ihtiyaçları doğrultusunda bankanın hem uygun faizli hem de uzun vade seçeneklerinden faydalanabilmektedir.

Fibabank’tan Kredi ve Kredi Kartı Nasıl Alınır

Bonus kredi kartı hakkında yeterli bilgi verdik, kart için hangi başvuru seçeneklerinin kullanılabileceğini de belirttik. Şimdi Fibabank’tan kredi nasıl alınır konusu hakkında konuşalım. Kredi kartının yanı sıra Fibabank tüketicilerine kredi seçenekleri de sunmaktadır. Fibabank’tan kredi alabilmek için önce kredi onayı almanız gerekmektedir. Bunun için Fibabank’ın resmi internet sitesine girdikten sonra site içerisinde bulunan bireysel sayfasına girmeniz ve yine bu bölümde yer alan kredi ürünleri karşınıza çıkacaktır. Kredi ürünlerinden kullanmak istediğiniz kredinin sayfasına girerek kredi başvurunuzu sağlayabilirsiniz. Kredi başvurunuz gerçekleştikten sonra Fibabank çalışanları sizlere incelemeler sonucunda olumlu veya olumsuz yanıtlarını bildireceklerdir. Fibabank’tan kredi kullanmak için sadece internet ortamı geçerli değil. Dilerseniz Fibabank şubelerine de giderek kredi başvuru isteğinizi bildirebilirsiniz. Hangi şehirde bulunuyorsanız il merkezinde veya ilçesinde bulunan Fibabank şubesine giderek şube içerisindeki bireysel müşteri hizmetleri bölümünden yetkili banka çalışanı ile görüşerek hangi krediyi kullanmak istiyorsanız talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Eğer başvurusunu yaptığınız kredi seçeneği konut ise banka tarafından geri dönüş biraz uzun sürebilir. Ancak isteğiniz kredi araç veya ihtiyaç kredisi ise aynı gün içinde banka personeli size olumlu veya olumsuz bir dönüş gerçekleştirecektir.

Bir önceki yazımız olan Sırasıyla 10 Bankanın Kredi Kartı Limit Arttırma Yöntemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.