Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Findeks İzleme Hizmeti ve Kapsamı Hakkında Detaylı Bilgiler

01.03.2017
294

Birçok kullanıcı tarafından merak edilen findeks izleme nedir, nasıl kullanılır ve hangi paketlerin içeriğinde bulunur sorularının cevabını sizlerle bu yazımızda paylaşacağız. İlk olarak bu hizmet nedir ve ne işe yarar sorusunun cevabını verelim.

Findeks izleme hizmeti nedir?

Findeks izleme, finansal alandaki tüm bilgilerinizi kontrol etmenize ve gerekli çıkarımları tek bir tuşla yapmanızı sağlayan hizmete verilen isimdir. Findeks izleme sayesinde hangi bankada krediniz, kartınız, limitiniz, güncel borcunuz, kredili mevduat hesabınızdaki borç tutarına tek seferde ulaşabilir ve üzerinde inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Findeks izleme ekranınızda grafikler sayesinde daha anlaşılabilir bir şekilde kontrollerinizi yapabilirsiniz. İzleme, findeks dahilinde sahip olduğunuz her şeyi tek bir ekranda görmenizi sağlar. Bu sayede finansal hesaplarınızdaki değişimleri rahatlıkla kontrol edebilir ve olağan dışı durumlara anında müdahale edebilirsiniz. İzleme özelliğine tüm findeks kullanıcıları sahiptir ve findeks paketlerinden biri kullanıma başladığı zaman uygulamanın içeriği doldurulur.

Findeks İzleme Hizmeti Hangi Paketlerde Bulunuyor?

İzleme hizmeti Findeks ’in tüm paketlerinde mevcuttur. Bu paketler; Gold Takipçi Paketi, Gold Takipçi Paketi, Klasik Paket, Premium Paket’in içerisindedir. Sizde izleme özelliğine sahip olmak için bu paketleri incelemeli ve kendinize, ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçmelisiniz. Bütün paketlerde içeriklerin standart olduğu da unutulmaması gerekenler arasındadır. Şimdi izleme özelliğini bünyesinde barındıran paketler hakkında bilgilendirme yapalım.

Klasik Paket

Klasik paket aylık ücreti  KDV dahil5.71 TL’dir. Bu paketin içerisinde ayda bir kez olmak üzere 12 tane kredi notu risk raporu, izleme hizmeti ve uyarı hizmeti bulunmaktadır.

Gold Danışmanlık Paketi

Gold Danışmanlık paketi aylık ücreti KDV dahil 8,95 TL’dir. Gold Danışmanlık paketi içerisinde ayda bir kez kullanılmak üzere 12 tane kredi notu risk raporu, uyarı hizmeti, izleme hizmeti ve ayrıca 3 defa danışmanım hizmetinden yararlanma özelliği bulunmaktadır.

Gold Takipçi Paketi

Gold Takipçi Paketi aylık ücreti de yine KDV dahil 8,95 TL’dir. Bu paket içerinde de uyarı hizmeti, izleme özelliği, ayda bir defa kullanılmak üzere 12 adet kredi notu risk raporu vardır.

Premium Paket

Premium Paket Findeks ‘in en geniş kapsamlı paketidir. Bu paketin aylık ücreti KDV dahil 14,07 TL iken, paket içeriğinde diğerlerinden farksız olarak ayda bir defa kullanılmak üzere 12 adet not risk raporu, izleme hizmeti, uyarı hizmeti, 3 defa kullanılabilecek not danışmanım uygulaması ve son olarak takipçi hizmetleri vardır.

Nasıl Paket Satın Alacağım?

Findeks paketlerinden ve izleme özelliğinden nasıl faydalanabileceğinize ve nasıl satın alabileceğinize bakalım. Yapmanız gereken ilk iş ücretsiz bir şekilde Findeks’e üye olmanız gerekiyor. Daha sonra Findeks ‘in web sitesine yani www.findeks.com’a girerek bu sayfada sağ üst köşede bulunan ÜYE OL seçeneğine tıklamak gerekiyor. Daha sonraki aşamada ise sayfada karşınıza gelen üyelik formunda istenilen bilgileri doğru bir şekilde girerek, karşınıza gelen yeni adımları yerine getirmeniz gerekmekte. Ayrıca tekrar hatırlatmamız gereken bir konu var. Findeks üyeliği tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileridir ? başlıklı makalemizde Banka kredileri için başvuru, en uygun kredi ve Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.