Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Findeks Uyarı Hizmetinin Çalışma Şekli ve Ücret Bilgisi

01.03.2017
321

Findeks, son zamanlarda sıkça duyulan terimlerin arasında yer alıyor. Bu uygulamanın hayatımıza girişi kredi notu uygulaması ile birlikte oldu. Findeks uygulaması her geçen gün bünyesine yeni hizmetler eklemeyi de ihmal etmiyor. Findeks artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Mali işlerin kontrolü için kullanıcıların hayatında çok iyi bir yer edinen Findeks artık tam anlamıyla bir danışman halini aldı. Findeks uygulamasında verilen onca hizmetin arasında yok denecek kadar az bir ücret alınıyor. Bir tüketici sadece Findeks ile görebileceği bilgileri kendi araştırmaya kalktığında uzun bir süreye mal olduğu ve uğraştırdığı görülmekte. Ayrıca bilgilere ulaşmak için verilen para da cabası.

Daha önce de Findeks hakkında bilgi paylaşımında bulunmuştuk. Bu yazımızda da Findeks harikası olan Findeks uyarı hizmeti çalışma şekli ve ücret bilgisi hakkında bilgi vereceğiz.

Findeks Uyarı Hizmeti Nedir?

Findeks uygulamasının anlamı dikkatli bakıldığında içinde mevcut, yani uygulamanın hangi alanda hizmet verdiği isminden anlaşılıyor. Findeks Uyarı Hizmeti ise, vatandaşların bireysel finansal durumlarını gösteren KMH (kredili mevduat hesabı) kredi kartı, alt limit ve borç bilgileri, kredi konularında değişen durumlar hakkında anında bilgi veren bu bilgileri kısa mesaj, e-posta gibi ulaşım kanalları arayıcılığı ile ulaştıran sistemdir. Ayrıca size hangi konularda bilgi gelmesini, hangi değişikliklerden haberdar olmak istediğinizi de kendiniz seçebilirsiniz. Durumun net bir şekilde anlaşılması için bir örnekle açıklayalım. Kredi kartı borcunuzun 10 bin TL’yi geçmesi, kredi notunuzun 1200 puandan aşağı inmesi, borçlarınızın son ödeme tarihinin geçmesi, adınıza yapılan bir kredi başvurusu yapılması durumunda uyarı alabilirsiniz ve bu durumlara kendiniz limit koyabilirsiniz.

Findeks Uyarı Hizmeti Sizi Hangi Konularda Uyarır?

Findeks Uyarı Hizmeti, limitler bilgisinde, borç miktarınızda, gecikmeli ödemelerde, kredili ürünler hakkında yeni başvurularınızda, Findeks Kredi notunuzda ve yeni kredi alışında size uyarı hizmeti sağlayabilir.

Sistem Nasıl Kullanılır?

Sistemi kullanmaya başlamak için üye olmanız ve bir Findeks paketi satın almanız yeterli olacaktır. Findeks’e üye olduktan sonra kendinize en uygun paketi seçebilir ve hizmet almaya başlarsınız ayrıca uyarı özelliği tüm Findeks paketlerinde bulunmaktadır.

Uyarı Nasıl Yapılıyor?

Yukarıda da bu durumdan bahsetmiştik. Borcunuzun son ödeme tarihinin geçmiş olması, limit iniş çıkışı hakkında güncellemelerde Findeks uyarı hizmeti devreye girer ve sistem tarafından size kısa mesaj yoluyla bilgilendirme yapılır. Konu ile alakalı olan değişimlerde ve güncellemelerden anında haberdar olursunuz. Uyarı hizmetini sadece kısa mesaj yoluyla değil aynı zamanda e posta ile de alıyorsunuz. Ayrıca bu bildirimler sisteme giriş yapmadığınız zamanlarda da geliyor. Yani uyarı mesajı almak için sisteme giriş yapmanıza gerek yok.

Finansal hayatınızı düzene sokacak ve hayatınızı büyük oranda değiştirecek bu mükemmel uygulama ve paketleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey www.findeks.com.tr adresine girmek ve sayfada Uyarı Hizmeti bölümüne bakmak olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileridir ? başlıklı makalemizde Banka kredileri için başvuru, en uygun kredi ve Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.