G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

31.03.2017
430

Yapmış olduğunuz kredi kartı başvurularının sonuçlarını internetten öğrenmek biraz zahmetli bir iştir. Biz sizlere Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu nasıl daha pratik ve hızlı şekilde öğreneceğinizi anlatacağız.

GARANTİ BANKASI BONUS KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Bilindiği üzere bankalar özel, devlet gibi birçok başlık altında ayrılıyor. Devlet himayesinde olan bankaların yanı sıra, özel destekli bankalarda ülkemizde hizmet veriyor. Özel teşebbüs destekli bankalardan bir tanesi de Garanti Bankası. Kredi kartı sayısında da kredi kartı kullanan vatandaş sayısında da diğer ülkelere bariz bir fark atıyoruz. Çeşitli ihtiyaçları daha kolay bir şekilde yerine getirmek maksadıyla kredi kartları bir hayli işimize yarıyor. Garanti Bankası da Bonus kredi kartı ile birbirinden farklı imkanlar sunarak müşterilerin dikkatini çekiyor. Garantiden Bonus kredi kartı kullanan tüketici sayısı çok fazla iken yeni başvuru yaparak kullanmaya başlamak isteyen vatandaşların sayısı da bir hayli fazla. Kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicilere banka tarafından çok farklı kanallar sunuluyor. Tüketiciler tarafından yapılan kredi kartı başvurusu Garanti Bankası personeli tarafından ince bir araştırmaya tabi tutuluyor. Araştırma sonucunda eğer tüketici hakkında olumlu bir sonuca varılırsa banka kredi kartı kullanımına onay veriyor. Başvurusuna olumsuz yanıt alan tüketicilerde mevcut durumda.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Her bankada olduğu gibi Garanti Bankası’nın da yapılan başvurulara geri dönmesi için bir süre bulunuyor. Bazı tüketicilere hemen geri dönüş yapılırken bazı tüketicilerin de sonuç almasında zaman gecikmesine uğradıkları görülüyor. Başvurusuna zamanında yanıt alamayan tüketiciler kredi kartı sonuçlarını öğrenmek üzere harekete geçiyor. Bonus kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek isteyen tüketiciler harekete geçtiklerinde karşılarına ilk seçenek olarak Garanti Bankası şubeleri çıkıyor. Kredi kartı sonucu için tüketici banka şubesine giderek bonus kredi kartı başvurusuna ne gibi bir sonuç aldığını öğrenebiliyor. Bu kanalı kullanmak isteyen tüketiciler öncelikle Garanti Bankası şubesine giderek bireysel müşteri hizmetleri yetkisi ile görüşerek kredi kartı başvurusu yaparken kendilerine verilen referans numarası ile yada T.C. kimlik numaraları ile sorgulama işlemlerini yapabiliyorlar.

Sorgulama işleminin gerçekleşeceği bir diğer kanal ise Garanti Bankası’nın telefon bankacılığı. Telefon bankacılığı hangi işlem olursa olsun tüketicilerin en sık kullandığı kanal olma özelliğini taşıyor. Tüketiciler sorgulama işlemi için 444 0 333 numaralı hattan sesli yanıt yönlendirmesi ile birlikte kredi kartı başvurularının akıbeti hakkında bilgi alabiliyorlar.

En çok tercih edilen kanallardan diğerine geldik. Tabi ki bankanın resmi internet sitesi. Garanti Bankası’nın resmi internet sitesinin ana sayfasında başvuru taklip bölümü bulunuyor. Tüketiciler burada bulunan başvuru ekranında kendilerinden istenen bilgileri girerek kredi kartı başvurusunun olumlu veya olumsuz sonuçlandığını öğrenebiliyor.

Konuyu özetleyecek olursak. Garanti Bankası’ndan yapılan Bonus kredi kartı için başvuru sonucunu; Garanti Bankası şubelerine giderek, Garanti Telefon Bankacılığını (444 0 333)’ü kullanarak, Garanti Bankası’nın resmi internet sayfasına girerek başvuru hakkında ayrıntılı bilgi alınabilir.

Garanti Bankası’ndan kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için,

  • ‘’Başvurduğunuz ürün’’ kısmından hangi ürüne başvuru gerçekleştirildiği seçilir,
  • Başvuru gerçekleştirildikten sonra verilen form numarası alakalı kısma girilir,
  • Başvuruda da kullanılan telefon numarası belirtilen alana yazılır,
  • Güvenlik kodu da aynı şekilde belirtilen kısma yazılır. Ve devam butonuna tıklayarak başvuru sonucu öğrenilir.

Garanti Bankası Hesap Kartı Başvurusu

Garanti Kredi Başvurusu SMS

Bir önceki yazımız olan Garanti Kredi Başvurusu SMS başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.