Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Garanti Bonus Limit Arttırma

02.04.2017
396

GARANTİ BONUS KREDİ KARTI LİMİT ARTTIRMA

Kredi kartları ile artık yakından bir alaka içerisindeyiz. Kredi kartları her geçen gün kendini yenilerken bizlerde yaşanan bu gelişmeleri yakından takip ediyor ve hayatımıza her geçen gün biraz daha alıyoruz. Kredi kartları ile her alanda ödemelerimizi yapabiliyor, alışverişlerimizi taksitlendirebiliyor ve üzerimizde nakit para taşımanın zor olduğu bu günlerde ihtiyaç anında nakit avans seçeneğinden faydalanabiliyoruz. Alışveriş yaparken de aynı fiyat üzerinden taksitlendirme işlemine giderek ödemelerimizi zorlanmadan gerçekleştirebiliyoruz. Sadece bunlarla sınırlı değil. Bankaların anlaşmalı noktalarından gerçekleştirdiğimiz alışverişlerde de puan kazanabiliyor ve bu puanları aynı şekilde alışverişlerimizde kullanabiliyoruz. Kredi kartlarının sunduğu faydalar sayısız, tabi ki bu faydalardan yararlanabilmek için yüksek bir kredi kartı limitine ihtiyaç duyuyoruz. Eğer bilinçli bir kredi kartı kullanıcı iseniz yüksek limitli kredi kartlarından da iyi bir şekilde faydalanmanız mümkün. Kredi kartı limitinin yüksek olması ile kullanım alanının da aynı oranda genişleyecek olması sebebi ile tüketiciler kredi kartı limitimi nasıl yükseltirim sorusunun cevabını arıyor. Eğer siz de Garanti Bonus kredi kartı limit arttırma sorunuza cevap arıyorsanız cevabı yazımızda. Yazımızın devamını okumaya devam ederek kredi kartı limit arttırma için nasıl yollara başvurabileceğinizin cevabını bulabilirsiniz.

Garanti Bonus Limit Arttırma

İlk önce kredi kartı limitinizi arttırmak için tek bir dayatma seçeneğiniz bulunmamakta bunu belirtelim. Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen kredi kartı limit arttırma yöntemi SMS ile gerçekleştirildiğini belirtelim. Bizde en çok tercih edilen SMS kanalı ile limit arttırma talebi nasıl yapılır onu izah edelim. Bu işlemi gerçekleştirmek için bankada hangi telefon numaranız kayıtlı ise onunla ‘’ARTIR yazarak devamında İSTENİLEN LİMİTİ belirterek KARTINIZIN SON 6 HANESİNİ ardından AYLIK BELGELENEBİLİR KAZANCINIZI ‘’ birer boşluk ile 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer limit arttırma talebinizi yurt dışından gönderecekseniz 3340 yerine hazırladığınız mesajı 0532 752 3340’a göndermeniz gerekmektedir. SMS ile limit arttırma talebi iletmek oldukça kolay, bunun yanı sıra aynı şekilde kolayca gerçekleştirilebilecek bir diğer kanal online bankacılık hizmetidir. Online bankacılığa giriş yaptıktan sonra kredi kartı bölümüne girerek limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bir başka başvuru seçeneği ise paramatikler. Garanti Bonus kredi kartı limit arttırma işleminizi Garanti Bankası şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek kredi kartınızın limitinizi arttırmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Hangi kanalı kullanırsanız kullanın başvuru işleminizin seyrini 444 0 333’den takip edebilmeniz mümkün. Belirttiğimiz kanallardan herhangi birini kullanarak Garanti Bonus Kredi kartı limit arttırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Limit arttırma talebi için

Garanti Bankası’ndan kullandığınız kredi kartının için limit arttırma işlemlerinizi aşağıdaki kanallar arayıcılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bankalar hakkınızda yapacağı bir kısım araştırmalar sonucunda kredi kartının için işlemin gerçekleşebileceğini veya olumsuz yanıt aldığınızı kısa sürede size bildirecektir. Garanti Bonus kredi kartının için limit arttırma talebinde bulunduktan sonra rahatça alışverişinizi gerçekleştirebilir, limit sorunu yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

SMS ile

Garanti Bankası’nda kayıtlı olan cep telefonunuz ile sırayla , ARTIR bir boşluk İSTENİLEN LİMİT bir boşluk KARTINIZIN SON 6 HANESİ bir boşluk ve ardından AYLIK NET KAZANCINIZI ekleyerek Türkiye’de iseniz 3340’a eğer yurtdışındaysanız 0532 752 33 40’a göndermeniz yeterli olacaktır. (örnek ARTIR 3000 353010 5000)

Paramatik’lerden limit arttırma talebinizi gerçekleştirebilir

Garanti İnternet’ten, kredi kartları seçeneğinin altında bulunan Limit arttırma talebinizi iletebilirsiniz.

Garanti Bankası Paramatik’lerinden asıl kredi kartınız ile ‘’LİMİT İŞLEMLERİ’’ bölümünden işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası şubelerine giderek talebinizi iletebilirsiniz.

Telefonunuza BonusFlaş uygulamasını yükleyerek anında limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Gerçekleştirilen limit artış talebi gelen talepler içerisinden sıraya koyulacak ve sıra ile değerlendirilmeye alınacaktır. Limit artış talebinizin ne durumda olduğunu 444 0 333’ü arayarak veya gelen ekstrelerinizi kontrol ederek öğrenebilirsiniz.

Düzenli limit artış talebi

Limitinizin düzenli bir şekilde artmasını sağlayacak bir yöntem de düzenli limit artış talebi vermek. Dilerseniz Paramatiklerden ‘’LİMİT İŞLEMLERİ’’ adımına girerek periyodik şekilde limit artışını gerçekleştirebilirsiniz. Sadece paramatiklerden değil, Garanti İnternet üzerinden de limit artırımınızın düzenli bir şekilde gerçekleşmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Garanti Cep ile dilediğiniz an limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bonus başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.