G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Garanti Bonus

02.04.2017
309

BONUS NEDİR

Türkiye’de bankaların sunduğu kredi kartı ürünleri oldukça büyük rağbet görüyor. En sık tercih edilen bankalardan bir tanesi Garanti iken en sık tercih edilen kredi kartlarının listesinde bonus kartın olmaması da bizce imkansız bir durum. Kredi kartlarının hayatımızdaki yeri ve önemi malum, her alanda cebimizden karşılayamayacağımız bir alışverişi onlar sayesinde gerçekleştirebiliyoruz. Bonus kart reklamlarını da kampanyalarını da sık görüyoruz. Peki nedir bonus kart? Garanti Bankası bonus bir kredi kartıdır. Aklınıza gelebilecek her alanda kullanımı gerçekleştirilebilir. Yanında nakit para taşımaktan yana olmayan tüketiciler kredi kartını en çok tercih edenlerin tabi ki başında geliyor. Bonus kredi kartının en büyük avantajı bonus kazandırmasıdır. Alışveriş yaparken kazandığınız bonusları yine alışveriş yaparken harcayabiliyorsunuz. Ayrıca garanti bonus artı taksit imkanları sa sağlıyor. Mesela bir mağazada kredi kartına en fazla 5 taksit yapılabilirken eğer Garanti Bankası’nda anlaşması mevcutsa bu sayıda artabiliyor.

Garanti Bonus

Garanti Bonus sadece Türkiye ile sınırlı bir kredi kartı değil. Garanti Bonus’u dünyanın her yerinde istediğiniz an kullanabilirsiniz. Ayrıca bonus kartla alışveriş yaparak biriktirdiğiniz bonusları da zaman mekan fark etmeden kullanabiliyorsunuz. Her alanda birbirinden farklı imkanlar sağlayan Bonus karta hala sahip değilseniz hemen kendinize en yakın Garanti şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer şubeye gidecek vaktiniz yoksa işleminizi Garanti internet sayfası üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkün.

Bonus kart Türkiye’nin ilk çok markalı aynı zamanda çipli kredi kartı olma özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Bonus programlarına katılan iş yerlerinden alışverişlerinizi taksitle gerçekleştirebilir, alışveriş yaparken bonus kazanabilir ve aynı şekilde bonuslarınızı  yine alışveriş yaparken kullanabilirsiniz.

Bonus ile bonus kazanmak için yapmanız gereken yurt içinde veya yurt dışında VISA/Amex/MasterCard logosu gördüğünüz binlerce işyerinden alışveriş yapmak. Kazandığınız bonusları dilerseniz anında kullanabilir dilerseniz de biriktirebilirsiniz.

Bonus hayatınız boyunca her alanda işinizi kolaylaştırmaya devam eder. Size özel kampanyalar hazırlar sunduğu ayrıcalıklarla işlemlerinizi daha kolay bir hale getirir. Fatura ödemesinden eğlenceye kadar bonus kart her zaman yanınızda.

Bonus kart ile;

  • Sadece Bonus Platinum’a özel olan Alışveriş sigortası ile tüm alışverişlerinizi güvenli yapın.
  • Yurt dışında gerçekleşebilecek aksaklıklara karşı, Yurt Dışı seyahat aksaklıkları sigortası sayesinde bonus güvenini üzerinizde hissederek yolculuklarınızı keyifli hale getirin.
  • Uçak, otobüs biletinden, deplasman biletlerine kadar, kutlamalar için gerek duyacağınız çiçeklerden, kitap, DVD, CD, VCD alışverişlerinize kadar bir dünya hizmetle Garanti Şehir Yaşam
  • Atatürk havalimanından dış hatlarda ve iç hatlarda indirimli vale-otopark hizmetlerinden faydalanma şansını Garanti otopark
  • Aracınız arızalandıysa çekici hizmetine, anahtarı içerde unuttuysanız çilingir hizmetine, tıbbi danışmanlığa kadar birçok alanda Garanti Asistan
  • Uçak ile yolculuk yapacağınız zamanlarda attığınız her adımın rahat olması için Garanti Shuttle Hizmeti
  • Yurt dışında bulunduğunuz zamanlarda acil yardıma ihtiyacınız varsa Acil Durum Yardım Hizmeti uygulamaları ile Garanti Bonus her zaman yanınızda.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bonus Kampanyası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.