Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Garanti İnternet

28.03.2017
379

GARANTİ İNTERNET BANKACILIĞI

Her zaman, her yerden bankacılık Garanti İnternet’te!

Ülkemizde bankacılık sektörü artık durağan değil. Dünyada gün geçtikçe sektörde yaşanan değişimlerden Türkiye’de faydalanıyor. Türkiye’de hizmet veren ve verdiği hizmeti son teknolojiye uyarlayan bankalardan bir tanesi de Garanti Bankası. Garanti Bankası müşterilerinin işlemlerini gerçekleştirebilmesi için sadece şubeye gitme şartı koşmuyor. Garanti internet günün her saati müşterilerinin işlemleri için açık!

Garanti müşterileri Garanti İnternet’e T.C. kimlik numarası ile veya Müşteri numarası ile giriş yapabiliyor.

Garanti Bankası internet üzerinden müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çabalıyor. Öyle ki, internet bankacılığı için hazırlanan sistem dünya standartlarına uygun. Sayfaya girer girmez finansal değerler için en iyi değerlendirmenin yapılması adına da ana sayfa görünümü yeniden düzenlenmiş durumda. Ayrıca Garanti İnternet Bankacılığı için müşterilerin şikâyetleri, istekleri ve yorumları da göz önünde bulunduruluyor sayfa için eklemeler, yeniden düzenlenmeler istekler doğrultusunda yapılıyor.

Garanti İnternette hangi yenilikleri görebilirim?

  • Garanti internet sayfasına girdiğiniz andan itibaren ana sayfada görmek istediğiniz hesabınız veya kartlarınız hakkında bilgilere erişebiliyorsunuz.
  • Ana sayfaya koyulan grafik bölümü sayesinde günlük finansal durumunuzu takip edebilir, kartlarınızda veya hesaplarınızda gerçekleşen hareketlerden haberdar olabilirsiniz.
  • Aynı şekilde ana sayfada karşınıza sizin için özel olarak hazırlanmış kampanyalar çıkar ve ödeme zamanlarında bir karışıklık yaşanmaması için bildirimler gösterilir.
  • Garanti İnternet Bankacılığında yine ana sayfada bilgi ve grafiklerle hazırlanmış özet adımı bölümü bulunmaktadır. Özet adımı ile finansal durumunuzu kendini yönetebilir, geçmişte gerçekleştirdiğiniz borç durumu hakkında bilgi sahibi olabilir, geçmişe dönük varlıklarınızdan haberdar olabilirsiniz.
  • Yeni bir banka ürününe ihtiyacınız var ise veya bankanın sunduğu ürünler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Hesap/kart, ürün sayfalarını ziyaret bilgi alabilir ihtiyacınız olan bir ürün varsa ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • Kendinize özel bir sayfada bulunmaktadır. İsminizin yazılı olduğu bölüm ana sayfadadır. Bu alanda kişisel bilgilerinizi, güvenlik tanımlarınızı, adınıza var olan hatırlatmaları görebilirsiniz.
  • Ana sayfaya ayrıca yeni bir takvim tasarımı eklenmiş durumda. Takvim sayesinde liste şeklinde aylık veya haftalık işlemleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Sadece bilgisayar ile değil, tabletle veya mobil cihazınızdan Garanti Bankacılığa giriş yaptığınızda cihazınıza uygun ana sayfa seçeneği ile karşılaşır işlemlerinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Garanti internet bankacılığı ile Western Union, Maaş ödeme, Garanti Hatırlat, Hisse Senedi ve parola gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Maaş ödeme işlemleri ile, maaş ödemesi işlemlerinizi takip edebilir, kullanıcılara onay verebilir, maaş dosyalarınızı indirerek görüntüleyebilirsiniz.

Western Union ile Western Union’un yurtdışında bulunan 500 binden fazla hizmet veren acente noktasına para gönderme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti hatırlat uygulaması ile günü gelen ödemeleriniz hakkında bildirim alır hiçbir ödemeyi aksatmazsınız.

Hisse senedi işlemleri ile ücretsiz şekilde sunulan hisse senedi emanet hesabı açtırarak düşük komisyonla tüm hisse işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti İnternet

Parola işlemleri ile Garanti Bankası’ndan kullandığınız bir PARACARD’ınız, kredi kartınız varsa parola al seçeneğine tıklayarak kart numaranızı ve şifrenizi girerek hemen Garanti cep/internet parolanızı edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bireysel Kredi Kampanyaları başlıklı makalemizde bireysel kredi kampanyaları, Garanti İnternet Bankacılığı ve garantibank hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.