Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Gelir Artırma için En İyi 4 Yol

03.01.2017
384

Her insan fazla para kazanmak ister. Kimisi bana yetecek kadar olsun der, kimisi kısa sürede köşeyi dönmek ister. Her ne için olursa olsun insanlar hayatlarını sürdürebilmek için yeteri kadar paraya ihtiyaç duyarlar. Yaptığı işten yeterince para kazanamayan ya da birikim yapmak isteyenler ise ek gelir kazanma yöntemlerini denemeye başlıyorlar.

Günümüzde ek gelir kazanma yollarına başvuranların sayısı gittikçe artmaktadır. Ek gelir kazanma yöntemleri sayesinde artık birçok insan normal kazancı kadar gelir sağlayabiliyor. Nasıl gelir arttırılır sorusunun cevaplarını sizler için derledik ve faydalanmanız için bu başlık altında açıkladık. Işte o yöntemler;

1) Editörlük Hizmeti

Son zamanlarda çok fazla yapılan ek iş yollarından biridir. Bu iş için iyi bir okul bitirmenize gerek yok, roman yazacak kadar bilgiye sahip olmanıza da gerek yok. Cümlelerle ve dil bilgisi kurallarıyla aranız iyiyse bu iş tam size göre!

Verilen bilgiler doğrultusunda kendi cümlelerinizle çıkarım yapabiliyorsanız ve ikokuldan beri eğitimi verilen dil bilgisi kurallarını yazdıklarınıza uygulayabiliyorsanız siz de bu işe başlayabilirsiniz. Editörlük işine ilk başladığınızda çok iyi bir ek gelir kazanacağınızı söyleyemeyiz ama ilerleyen zamanlarda bu iş gayet ciddi bir para kazanabileceğiniz bir iş haline gelebilir. Her şey size bağlı aslında, kendinizi daha fazla geliştirir ve bu işe önem verirseniz kısa sürede iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Üstelik bu işi evinizde ya da istediğiniz her yerde internet üzerinden yapıyorsunuz. Siz de “Benden editör olur” diyorsanız hemen başvuru yapmalısınız.

Gelir Artırma için En İyi 4 Yol

2) Gizli Müşteri

Birkaç yıldır iyi para kazanma yollarından biri de gizli müşteri olmaktır. Gizli müşteri olmak oldukça basittir. Bu iş içi sadece iyi bir gözlemci olmanız yeterlidir. Çünkü sizin işiniz mağazaya giderek çalışanları gözlemlemek ve bunu firmaya bildirmek. Üstelik bu iş için saatlerce çalışmanıza gerek yok, en fazla 1 saat gözlem yaparak işinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Tüm firmalar çalıştırdıkları personelleri kontrol etmek ve mağaza içerisindeki hal ve hareketlerini öğrenmek isterler. Çünkü her firma en iyi personeli çalıştırmak ister ya da personelini en iyi seviyeye taşımak ister. Işte gizli müşterinin görevi o personellerin işini gerekten hakkıyla yapıp yapmadığını gözetlemek ve firmaya rapor etmek. Siz de herkes gibi bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

3) Yatırım Dünyası

Yatırım her ne kadar zenginlere özgü bir aktivite gibi görülse de herkes bu alanda kendi çapında başarılı olabilir ve gelir arttırabilir. Çünkü yatırım da illaki çok fazla paranızın olması gerekmiyor. Kendi imkanlarınızla biriktirdiğiniz parayı yatırımda kullanarak o paranın kat kat fazlasını zaman içerisinde kazanabilirsiniz.

Ufak tefek de olsa birikmişiniz var ise size önerimiz araştırarak bir yatırım işine girmeniz olacaktır. Ksa sürede bu işin ne kadar karlı olduğunu görecek ve gelir arttırmak için en iyi yollardan biri olduğunu anlayacaksınız.

4) Sanal Asistanlık

Asistanlık diğer bir adıyla sekreterlik hepinizin duyduğu bir iştir. Asistanlık deyince ilk olarak akla bir şirkette çalışan evrakları düzenleyen, telefonlara bakan bir çalışan geliyor değil mi? Peki size artık sanaldan asistan olabileceğinizi söylesek ne hissedersiniz?

Evet günümüzde şirkete bağlı olarak evinizde bilgisayar veya telefon başında oturarak asistanlık yapabilirsiniz. Günde 3-4 saatinizi evrak düzenleme, organizasyon gibi işlere ayırarak bu işi tamamlayabilirsiniz. Gelir arttırma yollarından bu seçenek ile beklediğinizden fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Hatta zamanınız çok ise birden fazla kişiye asistanlık yaparak bu geliri katlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Otomatik Ödeme Talimatı Nedir ? Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir ? başlıklı makalemizde Ödeme talimatı nedir, otomatik ödeme ve Otomatik ödeme talimatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.