Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

02.09.2018
230

Gelir belgesiz kredi almak, günümüzde mümkün hale gelmiş ve Türkiye’de faaliyet gösteren bazı bankalar tarafından sunulan bir hizmet olarak dikkat çekmektedir. Bankaların kredili ürün başvurularını değerlendirirken başlıca dikkat ettiği kriterler gelir belgesi ve kredi notudur. Çalışmayan kişiler, ev hanımları ya da öğrenciler gelir belgesine sahip olmadıkları için kredili ürün başvurularında olumsuz sonuç alabilirler.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 yılında gelir belgesi olmadan, bazı şartlara uygunluk sağlayan kişilere kredili ürün kullandırabilmektedir. Öncelikle gelir belgesinin olmaması durumunda kredi notunun risk grubu büyük önem taşımaktadır. Gelir belgesiz kredi veren bankalar öncelikle kredi notunu kontrol etmektedir. Kredi notunuz yüksekse bankalardan kredili ürün kullanımınız çok daha kolay olacaktır. Gelir belgesiz kredi alabilmenizi sağlayacak olan yollar şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Kira, anne ya da babadan kalan emekli maaşı gibi ek geliriniz varsa ve bunu belgeleyebiliyorsanız kredi kullanabilirsiniz.
  • Sahip olduğunuz taşınmaz malınız varsa ipotek yoluyla gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz.
  • Bankalarda bulunan birikim hesabınız varsa kredi başvurunuza bankalar tarafından daha olumlu bakılmaktadır.
  • Uygun bir kefil bulma şansınız, kredi kullanma olasılığınızı yükseltecektir.

İş Bankası Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık müşterisi iseniz size özel sunulan limitler dahilinde kefil ya da gelir belgesi olmadan kolayca kredi kullanabilirsiniz. Yüz Yüze Bankacılık, İş Bankası tarafından müşterilerine özel sunulan bir uygulamalıdır. İş Bankası gelir belgesiz kredi ve daha birçok avantaj sağlayan bu uygulama için İş Bankası mevduat ya da yatırım hesabınız olması ve bu hesapta 100 bin TL varlık bakiyeniz bulunması gerekmektedir.

Yüz Yüze Bankacılık uygulaması için herhangi bir başvuru yapılması gerekli değildir. Gerekli şartlara uygunluk sağlayan müşteriler otomatik olarak uygulamanın avantajlarından faydalanabilmektedir. Bu uygulama hakkında detaylı bilgi için 0850 724 0 724 telefon şubesini arayabilirsiniz.

Enpara.com Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Enpara.com dijital bir banka olarak, şube olmadan online olarak hizmet vermektedir. Şubesi bulunmadığı için kredili ürünlerde oldukça düşük maliyetlerle hizmet sunan Enpara; avantajlı ve uygun faiz oranları, komisyonsuz işlemler ve masrafsız kredi seçenekleri sunmaktadır. Enpara ’nın sunduğu ihtiyaç kredisini 50 bin TL’ye kadar kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi için herhangi bir masraf, komisyon ya da ücret ödemezsiniz.

Enpara gelir belgesiz kredi veren bankalardan biri olarak başvuru için hiçbir belge, teminat ya da kefil talep etmemektedir. Enpara ihtiyaç kredisi seçeneğinden faydalanabilmeniz için kredi notunuzda olumsuz bir durum olmaması gerekmektedir. Kredi notunuz yüksek risk grubunda değilse gelir belgesiz olarak çok rahat bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. Enpara ihtiyaç kredisi başvurunuzu internet sitesi üzerinden ya da cep şube üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

TEB Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) tarafından hazırlanan ve dijital bankacılık için oluşturulan bir sistem olan CepteTEB gelir belgesiz kredi kullanmanız mümkündür. 48 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Faiz oranları kredi notunuza göre sunulmakta olup gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 30 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için başvurabileceğiniz CepteTEB ihtiyaç kredisi masrafsız ve belgesiz bir kredi seçeneğidir.

CepteTEB ihtiyaç kredisi başvurunuzu www.cepteteb.com.tr adresi üzerinden ya da cep şubeden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. CepteTEB müşteri değilseniz müşteri temsilcileri sizi ziyaret ederek, hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlamaktadır. CepteTEB müşterisi iseniz başvurunuz olumlu sonuçlandığında kredi tutarınız hızlı bir şekilde hesabınıza yatırılmaktadır.

Odeabank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

36 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile Odeabank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi için nüfus cüzdanınızla başvuruda bulunabilirsiniz. Odeabank gelir belgesiz kredi başvuru kanalları şu şekildedir;

  • Odeabank internet şubesi odeabank.com.tr üzerinden,
  • Odeabank şubelerinden,
  • Odeabank Mobil şube üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi notunuzun yüksek olması durumunda Odeabank ihtiyaç kredinizi gelir belgesi olmadan alma şansınız bulunmaktadır. Kredi notunuzun düşük olması durumunda ek gelir, teminat ya da kefil sunarak kredi alabilirsiniz.

Denizbank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

48 aya varan vade seçenekleriyle 55 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Fakat gelir belgeniz yoksa diğer şartlara uygun olmanız gerekmektedir.

Gelir belgeniz yerine sizden teminat, kefil ya da ek belge istenebilmektedir. Kredi notunuzun yüksek olduğu durumlarda genellikle bu işlemlere gerek kalmadan kredi kullanabilirsiniz. Gelir belgesiz Denizbank kredisi için öncelikle Denizbank müşterisi olmanız gerekmektedir.

Online olarak yapacağınız başvurularda gelir belgesi talep edilmeden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurunuzu Denizbank internet ya da cep şube üzerinden size özel tanımlanmış limitler doğrultusunda kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Web ’te Kredi olarak adlandırılan ihtiyaç kredisi için evraksız olarak internet bankacılığı üzerinden ya da nüfus cüzdanınızla Denizbank şubesinden yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu resmî tatiller ve hafta sonu dahil 09.00-21.00 saatleri arasından yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank müşterisiyseniz belgesiz ve hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. %2,51’den başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Online Kredi olarak adlandırılan kredi seçeneğinde 50 bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür. Başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde kredi tutarınız anında hesabınıza yatırılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Vatan Bilgisayar’dan Odeabank İle Telefon Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.