Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Halkbank Cepten Kredi Başvurusu

03.04.2017
465

SMS bankacılığı nedir?

Halkbank sunduğu SMS bankacılığı hizmeti ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Hangi alanda bilgi sahibi olmak istiyorsanız Halkbank SMS bankacılığı kısa sürede bilgi sahibi olabiliyorsunuz. SMS bankacılığı için dilerseniz talimat verebilir ve hesabınızdan gönderilen yada hesabınıza aktarılan işlemlerden anında haberdar olabilirsiniz, yada sorgulamalı işlemleri kullanarak hangi konuda isterseniz anında bilgi sahibi olabilirisiniz.

Talimatsız olarak gerçekleştirilen SMS hizmetlerinden de faydalanmak için Halkbank müşteri olmanız için bir kriter yok.

SMS bankacılığı hizmetleri nelerdir?

Halkbank Dialog’tan yada Halkbank İnternet şubesinden vereceğiniz SMS talimatı ile hesabınızdan çıkan para hakkında yada hesabınıza gelen para hakkında anında bilgi alabilirsiniz.

Halkbank İnternet Şubesini kullanarak SMS/E-Mail menüsü başlığında yer alan Hesaptan Giden yada Hesaba gelen seçeneklerini tıklayarak yada Halkbank Dialog’u arayarak hangi işlemler hakkında bilgi almak istiyorsanız talimat verebilirsiniz.

Sorgulamalı SMS Hizmetleri

Sorgulamalı SMS Hizmetinden faydalanabilmek için 0850 222 0 40 numaralı hattan Halkbank Dialog’u ulaşarak talimat verebilir yada Halkbank İnternet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kredi kartı bakiyenizi öğrenmek için KKBAKIYE
  • Hesap bakiyenizi öğrenmek için BAKIYE
  • Kredi kartı son ekstrenize ulaşmak için EKSTRE
  • Kredi kartınızın Parafparası hakkında bilgi almak için PARAFPARA
  • Kredi kartı limitinizi hakkında bilgi almak için KKLIMIT

Yazıp 3401’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Sorgulama sonucu cebinize gelen bilgiler güncel bilgilerdir.

Talimatsız SMS Hizmetleri

Bu hizmet hem talimat vermeden hem de Halkbank müşterisi olmadan kullanılabilecek hizmetlerdendir.

  • Repo oranları için REPO
  • SMS komutları için YARDIM
  • Döviz kuru bilgileri için KUR
  • Fon fiyatlarını öğrenmek için FON

Yazıp 3401’e SMS göndermeniz yeterlidir.

SMS ile Kredi Kartı Ekstresi Alma

Kredi kartı ekstrelerinizi öğrenmekte SMS bankacılığı ile çok kolay.

Yapmanız gereken tek şey Halkbank Dialog’u arayarak veya Halkbank internet şubesine girerek talimat vererek kredi kartı ekstrelerinizin cep telefonunuza aylık gelmesini sağlamak. Talimatınızı verdikten sonra hesap kesim tarihiniz geldiğinde kredi kartınızın ekstre borcu, son ödeme tarihi, minimum ödeme tutarı size SMS ile gönderilecektir.

SMS ile Kredi Kartı Şifresi Alma

Kredi kartı şifrenizi SMS ile almak için SIFRE yazarak bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesi ile anne kızlık soyadınızın ilk iki harfini 3404’e SMS atmanız yeterlidir.

Halkbank Cepten Kredi Başvurusu

Halkbank Sms İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

Teknoloji dur durak bilmeden ilerlemeye ilerleyişine devam ediyor. Teknoloji bu kadar ilerlerken tüketicilerinde, bankalarında bu ilerleyişten geri kalmaları mümkün değil. Bankalar artık her işlemi teknolojiye uygun bir hale getiriyor ve şubelerde saatlerce sıra bekleme derdini ortadan kaldırıyor. Çağının gelişmelerine ayak uyduran bankalardan bir tanesi de Halkbank. Halkbank’ta birçok banka gibi teknolojiyi yakından takip ediyor, müşterileri için hızlı, uygun ve kolay hizmet vermek için çabalıyor. İhtiyaç kredisi kullanımı için Halkbank tarafından sunulan kolay hizmetlerden bir tanesi de SMS ile kredi başvurusu yöntemi. Tüketiciler SMS ile Halkbank’tan kredi kullanmak için başvuru gerçekleştirebiliyor ve vakit kaybetmeden geri yanıt alıyor.

Halkbank Sms İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yapma

İhtiyaç kredinizi Halkbank’tan kullanmak istiyorsanız başvuru için kullanabileceğiniz birbirinden farklı alternatifler bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de kolaylığı ile üzerine seçenek bırakmayan SMS yöntemi. SMS ile kredi başvurusu yaparak evinizin rahatlığını bırakarak şubeye gitme derdiniz kalmaz ve kısa sürede başvurunuz için yanıtınızı alabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu gerçekleştirmek için cep telefonunuzdan mesaj bölümüne girerek önce T.C. kimlik numaranızı ardından hangi türde kredi kullanmak istediğinizi, istediğiniz kredi tutarını ve aylık gelir tutarınızı birer boşluk bırakarak 3401’e göndermeniz gerekmektedir.

Halkbank Sms ile Kredi Başvurusu Cevabı Ne Zaman Gelir?

SMS ile kredi başvurusu yapıldıktan sonra öncelikle kişinin kredi notu incelenir ve aldığı krediyi ödeyebilip ödeyemeyeceğine bakılır. Sistemde gerçekleştirilen sorgulamaların ardından muhtemel ödeme seçenekleri için araştırma yapılır ve ince bir araştırma yapıldıktan sonra kişiye en geç bir gün için kredi başvurusunun cevabı iletilir. Yada Halkbank müşteri temsilcileri tarafından kredi başvurusu gerçekleştirilen numara aranır ve başvurunun olumlu veya olumsuz sonuçlandığı hakkında bilgi verilir. Bu denli kolay bir başvuru sonucunda kişi yaptığı başvurunun akıbeti hakkında bilgi sahibi olur.

Bir önceki yazımız olan Halkbank Konut Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.