Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Halkbank Konut Kredisi

03.04.2017
277

Halkbank En Uygun Devlet Destekli Konut Kredileri

Artık kiradan kurtulmak istiyorsunuz veya yatırım yapmak adına konut kredisine ihtiyaç duyuyorsunuz. Eğer aradığınız konut kredisi için devlet destekli olmasını da istiyorsanız krediniz Halkbank’ta. Halkbank tarafından sunulan Devlet Destekli Halkbank konut kredisi imkanları tam siz göre. Özel sermayeli bankaların yanı sıra devlet destekli bankalarda hizmette sınır tanımıyor ve her geçen gün tüketicilere uygun bir kredi olanağı daha sağlıyor. Halkbank sunduğu kampanyalarda dur durak bilmiyor ve bu defa tüketicileri ev sahibi yapıyor.

HALKBANK EN UYGUN KONUT KREDİSİ

Halkbankası her yıl olduğu gibi 2017 yılında da tüketicileri için çalışmaya devam ediyor. Banka 2017 yılı içerisinde de konut kredisinde müşterilerini en uygun kampanyalarla konut kredisi vermeyi planlıyor. Halkbank diğer bankaların yanı sıra en düşük faiz oranları sunan ve uzun vadelerde kredi kullanımına imkan sağlayan bankalardan bir tanesi. Halkbank 2017 yılına kadar da sunduğu kampanyalar ile birçok müşterisini ev sahibi yaptı ayrıca ödeme güçlüğü çeken müşterilerine yapılandırma olanağı sağlayarak uzun vadeli ödeme seçenekleri sundu. Sizlerde konut kredisi arayışı içerisindeyseniz Halkbank şubelerini ziyaret edebilir ve devlet destekli konut kredileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

20 Yıl 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar hakkında araştırma yaparken karşınıza çıkabilecek en uygun imkanlardan bir tanesini Halkbank tarafından sunuluyor. Sizde Halkbank’tan konut kredisi kullanmak istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir, kendinize en yakın olan Halkbank şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

İnternet ortamı üzerinden başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız Halkbank ev kredisi ön başvuru formunu doldurabilir ve başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Halkbank tarafından sunulan en uygun konut kredileri; İnşaatınıza destek kredileri, KKTC Bireysel Destek kredisi, KKTC Yeni Konut Finansman Sistemi, Canım Evim konut kredisi, İşyeri kredisi, Konut kredisi, Destek kredisidir. Yeni konut finansman sistemi genellikle konut sahibi olmak isteyen tüketicilere, konut üzerine koyulacak olan ipotek ile verilen uzun vadeli kredi kullanımı için gerçekleşen, tüketicilerin kolayca konut sahibi olmasını sağlayan bir sistemdir. Ayrıca bu alanda verilen kredilerle, yapılan konutların kalitesinde artış meydana gelmekte, ruhsatlı konut üretimi artmakta ve konut ekonomisinin kaydının tutulmasını sağlamaktadır. Bu alanda verilen krediler finans sektöründe kaliteyi arttıran bir öneme sahiptir.

 Halkbank Canım Evim Konut Kredisi ve Şartları

Halkbank tarafından sunulan canım evim konut kredisi ile tüketicilerin uygun faiz oranları, bütçelerini zorlamayacak vade seçenekleri ve ödeme koşulları ile hayallerindeki eve sahip olmaları amaçlanmaktadır. Kampanya tüketicilere özel imkanlar sağlamakta ve ödemeleri istenildiği şekilde dilerseniz aylık dilerseniz 3 ayda bir ödeme seçeneği ile gerçekleştirme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca banka tarafından gelire bağlı olarak serbest ödeme seçeneği de bulundurulmaktadır.

Halkbank konut kredisi niteliği

Bildiğiniz gibi Halkbank devlet destekli bankalardan bir tanesi. Devlet destekli bankalardan biri olarak Halkbank özel bankalara nazaran tüketicilere daha uygun koşullarda kampanyalar ve ödeme seçenekleri sunmaktadır. Halkbank konut kredisi için tek bir faiz oranı bulundurmamakta. Faiz oranı evin fiyatına, kredi varisi ile paralel olarak değişmektedir.

En düşük faizli konut kredi başvurusu yapın!

Hayallerinizi süsleyen eve ulaşmak için tek bir adım kaldı ise o adımı Halkbank’a doğru atmanın tam zamanı. Halkbank’ın sunduğu uygun faiz ve ödeme seçenekleri ile kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz. Konut kredisine başvuru yapmak için internet üzerinden online başvuru gerçekleştirebilir, kendinize en yakın banka şubesini ziyaret ederek müşteri hizmetleri personeli ile gerçekleştireceğiniz görüşmede kampanya hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halkbank yeni konut kredisi paketini açıkladı

Ev sahibi olmak isteyenler için Halkbank kaçırılmayacak bir fırsatın altına daha adını yazdırdı. Halkbank ev sahibi olmak isteyenlere sadece %0.80’den başlayan faiz oranları ile yeni bir konut kredisi paketi sunduğunu açıkladı. Banka tarafından yeni çıkarılan konut kredisi paketinde faiz oranı vadeye göre değişiklik gösteriyor.

Halkbank Konut Kredisi

Halkbank konut kredisi için net bir faiz oranı sunmuyor. Eğer tüketici 1-24 ay için konut kredisi kullanmak istiyorsa %0,80, eğer 25-48 ay için kullanmak istiyorsa %0,89, 49-60 ay vade ile kullanılan kredi için %0,90 son olarak 61-120 ay arasında kullanılan kredi için %0,95 şeklinde faiz oranları ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Konut kredisi sadece yeni alınan konutlarda geçerli olup kredinin üst sınırı 1 milyon TL olarak belirlenmiş durumdadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.