Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

İnternetten Anında Kredi Çok Hızlı

16.12.2016
939

Anında paraya mı ihtiyacınız oldu? Birçok kişinin anında paraya ihtiyacı oluyor. Günümüzde bankalar o kadar kolay kredi veriyorlar ki anında kredisi onaylanan krediler de vardır. Eskiden kredi çekmek zor bir işti, son zamanlarda imkanların artmasıyla beraber kredi çeken birey sayısında artış görülmektedir. Eskiden bir kredi çekmek için kefil isterlerdi, ama artık bankaların çoğu kefilsiz kredi vermektedir. Banka kredileri en az faizle bireye kredi vermeye çalışıyor. Kredilerin türlerine baktığımızda ise en çok çekilen kredi türü ihtiyaç kredisidir. Tüketici, bireysel, ev, eğitim gibi kredi türleri vardır. Aşağıda anında kredi veren bankaların isimlerini ayrı ayrı ele alarak kredi özelliklerini ve faiz oranlarıyla ele alacağız.

İş Bankası

İş bankası anında kredi veren bankalardan birisidir. Şubeye gitmeden anında internetten kredi başvurusu yapılmaktadır. Bunun yanında bankanın mobil şubesinden anında hesabına yatan kredi başvurusu da bulunmaktadır. İş Bankası’nın bu kredisi ihtiyaç kredisidir ve %0,95 faizlerle başlayan kredi türüdür.

ING Bankası

ING Bankası Kredi olarak 3 ay ertelemeli ve kişiye özel faiz oranlarıyla hızlı kredi vermektedir. 5 dakika içerisinde krediniz onaylanır ya da onaylanmaz ise mesaj olarak bilgi verilmektedir. Kredi türü olarak ihtiyaç kredisi verilmektedir.

Garanti Bankası

Banka 5 dakika içerisinde hızlı kredi vermektedir. Garanti Bankası 48 ay vadeyle müşterilerine anında kredi sağlamaktadır. Kefilsiz, masrafsız bir şekilde hizmet vermektedir. % 1,19 faiz oranlarıyla başlayan ihtiyaç kredisi vermektedir. İnternet üzerinden ve mobil kullanıcıları tarafından başvuru yapılmaktadır. Şubeye gitmeden de parayı hesabına anında yatırıp kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank

Vakıfbank’ın internetten anında ihtiyaç kredisi bulunmaktadır. Müşterilerine hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde kredi vermekte ve bu şekilde müşteri memnuniyeti için anında kredi vermektedir. Vakıfbank’ın bu kredi türü maaşını bu bankadan alan müşterilerini ilgilendiriyor ve bankanın mobil bankacılık müşterisi olmak yeterli. Banka %1,27 faiz oranıyla 48 ay taksitle kredi vermektedir.

Akbank

Akbank müşterileri şubeye gitmeden anında internet üzerinden kredisini çekebiliyor. Müşterilerinin anında paraya ihtiyacı olduğunu düşünen banka aynı anda hesabına parayı aktarmaktadır. %1,39 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi vermektedir.

Yapı Kredi

Yapı Kredi bankası mobil şube ve internet sayfasından hızlı kredi veriyor. Banka şubeye gitmeden anında hesabınıza para aktarılıyor. Banka %1,38 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi vermektedir.

Aninda Kredi

Finans Bank

İhtiyaç kredisine bu kadar kolay başvuru yapılmamıştır. İnternet üzerinden en az düşük faizle anında hesabınızda kredi verilmektedir. Bankanın müşterilerimiz sıraya girmeden bol bol  kağıtlar doldurmasın diye hızlı kredi vermektedir.

HSBC

Banka nakit derdinize son vermek için uyguladığı anında krediyle müşterisini memnun etmektedir. En uygun kredi faiziyle ihtiyaç kredisi verilmektedir.

Halk Bank

Sonbahar kredisini anında veren banka. 1,43 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi verilmektedir. Şubeye gidilmeden anından kredi onayınız tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Türk Ekonomi Bankası(TEB)

Hemen paraya mı ihtiyacın oldu? Anında internet üzerinden başvuru yaparak cevabı anında mesajla bildirilmektedir. Bankanın amacı müşterilerini sıra kuyruğundan kurtarmaktır. İhtiyaç kredisi olarak veren banka özel faiz oranlarıyla kredini hemen onaylamaktadır.

Denizbank

Denizbank müşterilerine iyi hizmet verebilmek için kefilsiz, düşük faizle, gelir belgesiz anında kredi vermektedir. 24-36-48 ay vadelerle müşterilerine hizmet sunmaktadır. Banka için müşteri memnuniyeti ön planda olmuştur.

BankPozitif

Banka müşterilerine 4 dakika içerisinde ihtiyaç kredisi vermektedir. İnternet üzerinden yapılan banka kredisi başvurusu sonucu aynı anda telefona mesaj olarak gelmektedir. 50.000 Türk lirasına kadar verilen kredi 36 ay vadeyle başlayan taksitlerle verilmektedir. %1,69 faiz oranıyla kredi verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Acil Kredi En Kolay Nasıl Çekilir 2020 başlıklı makalemizde en iyi kredi kartı ve kredi kartı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Ramazan dedi ki:

  Aciklayi Ci bilgi olmus

 2. zeki dedi ki:

  Bu devirde kredi çekmek zor ama bu bilgiler sayesinde aradığımı buldum tşkler

 3. Serkan dedi ki:

  Başarılı bilgiler her zaman kazandırır kredi çekmek mantiksiz

 4. Ramiz dedi ki:

  İngbank çok avantajlı kolay kredi çokartıyorlar ve ertelemeli ödeme sistemleri var 3 ay sonrasına ataniliyorlar

 5. Bekir usta dedi ki:

  Kredi çekmeden önce mutlaka okumanız gereken pratik bilgilere yer verilmiş teşekkurler

 6. Suat dedi ki:

  Burdaki bilgiler doğrultusunda kredi çekmeden önce doğru bilgilere ulaştım tşk ederim

 7. Remzi dedi ki:

  Bankalar bu ara ihale en dolayı sık tutuyor her zaman çıkan kredi çıkmıyor anlamadim