İş Bankası Pos Destek 2019

İş Bankası Pos Destek 2019
15 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 127 kez okundu.

İş Bankası POS desteği, üye iş yerlerinin sahip olduğu POS cihazlarında meydana gelen arızlarla ilgili yardım sağlayan bir hizmettir. Günümüzde pek çok işletme, alışverişlerinde POS cihazlarından yardım almaktadır. Nakit alışverişlere pratik bir alternatif olan POS cihazı, müşterilere çok daha etkili hizmet vermektedir.

İş Bankası, kendisine POS cihazı için başvuran işletmelere, bu hizmeti sunan bankaların başında gelmektedir. Her alanda olduğu gibi alışverişte de günceli takip eden İş Bankası, POS cihazına sahip olmak isteyen işletmelere sistemin her parçasıyla ilgili destek olmaktadır. Son derece kolay bir sürecin sonunda işletmeleri POS cihazı sahibi yapan İş Bankası, ilerleyen zamanlarda meydana gelen aksaklıklarla da ilgilenmektedir. İş Bankası’nın sunduğu tüm bu POS imkânlarından faydalanmak için İş Bankası’nın üye iş yerlerinden biri olmanız gerekmektedir.

İş Bankası POS Cihazları Nelerdir?

POS cihazı sahibi olmak isteyen küçük veya orta ölçekli işletmelerin yararlanabileceği pek çok POS seçeneği yer almaktadır. İşletmeler, bu cihaz seçeneklerinden en makul olanını belirleyerek başvuruda bulunmalıdır. İş Bankası’nda yapacağınız bu başvuru sonucunda, arzu ettiğiniz POS cihazına sahip olursunuz. İş Bankası’ndan temin edebileceğiniz POS cihazı seçenekleri şunlardır:

 • Sabit tarifeli POS
 • ADSL POS
 • Mobil POS
 • Wi- fi POS
 • Mail Order ile satış/Mail Order POS
 • Doktor POS
 • Döviz POS
 • Maximum temassız POS
 • Dinamik Kur Dönüşümlü POS
 • Bahşiş POS
 • IN-Flight POS
 • İmece POS
 • Ortak POS

İş Bankası POS Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılmalıdır?

İş Bankası üzerinden POS cihazı sahibi olmak, sanılanın aksine oldukça kolaydır. Bu cihaza sahip olmak için zahmetli bir başvuru sürecinden geçmeniz gerekmemektedir. Bunun için yapmanız gereken, evinize en yakın İş Bankası şubesine veya İş Bankası internet şubesine giderek POS veya İş Bankası mobil POS başvurusu talebinizi iletmektir.

Yalnızca bu talep doğrultusunda başlatılan ve kısa sürede tamamlanan POS başvurusunda, tarafınızdan herhangi bir belge talep edilmez. Bu sayede, POS başvurunuzu çok kısa bir süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. İş Bankası’na POS cihazı başvurusunda bulunmak için gereken tek şey, İş Bankası’nda bir vadesiz ticari mevduat hesabının bulunmasıdır. Bu hesaba sahip olan herkes kısa sürede POS başvurusunda bulunabilir.

İş Bankası POS Destek Nedir?

İş Bankası POS Destek, İş Bankası ayrıcalıklarıyla sahip olacağınız POS cihazında meydana gelen arızalarla ilgili iletişime geçebileceğiniz bir sistemdir. POS cihazına sahip olmanızı sağlayan İş Bankası, daha sonra bu cihazın takibini de yapmaktadır. İş Bankası’ndan POS cihazı sahibi olan vatandaşlar, öncesinde İş Bankası internet sitesinde yer alan POS Kullanım Kılavuzunu okuyarak bilgi sahibi olabilirler. Bu sayede, İş Bankası üye işyerleri, kullanmakta olduğu POS cihazının kullanımı hakkında çok daha net ve anlaşılır bilgilere sahip olur. İş Bankası internet sitesinde yer alan bu kullanım kılavuzunu okuyarak, POS cihazınızın arızalanma riskini azaltabilirsiniz.

Ancak, POS kullanım kılavuzunu okuduğunuz halde, mevcut İş Bankası yazarkasa POS cihazınızda arıza meydana geldiyse yapmanız gereken tek şey, İş Bankası POS destek hattını aramaktır. 0850 724 7 767 numarasını tuşlayarak sahip olabileceğiniz bu destek sayesinde POS cihazınızda meydana gelen sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.

İş Bankası POS arıza telefon numarasından yardım aldığınız halde onarılamayan POS cihazları İş Bankası tarafından değiştirilir.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Personel Alımı 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git