G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

İş Bankasından Maximum Mobil Uygulaması Hayata Geçti

12.03.2017
323

Kredi kartı kullanımı söz konusu olunca elimize kimse su dökemez, böyle ki toplamda 54 milyona yakın kredi kartı kullanan vatandaşımız var. Kredi kartı kullanım oranı bu kadar yüksekken bankalarda tüketicileri kendilerine çekmek adına birbirinden farklı kampanyalar hazırlıyor, puanlar, kampanyalar sunuyor. Söz konusu durum kredi kartı olunca ülkemizde akla gelen ilk bankalardan bir tanesi de Maximum Kredi kartı sunan Türkiye İş Bankası. Türkiye İş Bankası sunduğu hizmetler ile her geçen gün bir kesimi daha kendisine yaklaştırıyor. Türkiye İş Bankası’nın piyasadaki son yeniliği de Maximum mobil uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi beraber bu yenilik hakkında daha fazla bilgi sahibi olalım.

İş Bankasından Maximum Mobil Uygulaması Hayata Geçti

Maximum Mobil Uygulama Nedir?

Maximum mobil nedir? Konuya bir tanım ile giriş yapmış olalım. Maximum Mobil uygulaması; Maximum kredi kartı kullanmakta olan tüketicilerin, kredi kartları hakkında yapılan değişikliklerden haberdar olabileceği, kampanyalara katılım için başvuru yapabileceği, yaptığı harcamaları takip edebileceği ki isterse taksitlendirebilmesi için cep telefonları arayıcılığı ile hazırlanmış bir uygulamadır. Tüketiciler bahsettiğimiz durumların yanı sıra uygulama ile faturalarını ödeyebilir, taksitli avans ve nakit avans başvuruları gibi birçok hizmetten faydalanabilirler.

Nasıl İndirilir?

Söylediğimiz gibi Maximum mobil uygulaması, Maximum kredi kartlarının faydalanabilmesi için hayata geçirilmiş. Bu uygulamayı kullanmak isteyen tüketicilerin yapması gereken sadece uygulamayı telefonlarına indirmek. Tüketicilerin kolaylıkla yükleyebilmesi için App Store ’a veya Play Store ’a uygulamanın ismini girmeleri yeterli.

Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra açarak istenilen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekir, kaydınız tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamanın indirdiğiniz diğer uygulamalardan hiçbir farkı yok. Sadece kullandığınız kredi kartına uygun hali.

Ne İşe Yarar?

Maximum mobil uygulaması ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir, yaptığınız alışverişlerin takibini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama üzerinden fatura ödeyebilir, kartlarınız için yapılan kampanyaları yakından takip edebilirsiniz. Uygulama ile tek bir kartınız değil, kullandığınız bütün kartların özelliklerini görebilir, mobil ödemelerinizi, QR kodu ile ödemelerinizi ve temassız ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Sinema Biletinizi Alabilirsiniz?

Gençlerin kullanmayı en çok sevdiği alanlardan biri olan sinema için de Cinemaximum’dan Maksimum mobil uygulaması ile biletlerinizi temin edebilirsiniz.

Kart Limiti Yükseltme

Alışveriş yaparken kredi kartınızın limiti artık yetersiz kalıyorsa Türkiye İş Bankası şubelerini ziyaret etmenize yada aramanıza gerek yok. Maximum mobil uygulaması ile limit arttırma talebinde rahatça bulunabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans ve Nakit Avans

Her alanda olduğu gibi acil bir nakit ihtiyacı ile karşılaştığınızda da çareniz Maximum Mobil Uygulaması. Uygulama sayesinde taksitli nakit avans veya nakit avans başvurunuzu yapabilirsiniz. Minimum 300 TL maksimum 15 bin TL arasındaki nakit avanslarınızın başvurusunu Maximum Mobil üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için uygulaya girerek ÖDEMELER-HIZLI KART İŞLEMLERİ- TAKSİTLİ NAKİT AVANS/NAKİT AVANS seçenekleri üzerinden devam ederek sonrasında istediğiniz miktarı ve paranın hangi hesaba aktarılacağını belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Fibabank’tan Kredi ve Kredi Kartı Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.