Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

İstanbul Elektrik Faturası Ödeme

18.11.2020
226

İstanbul Elektrik Faturası Ödeme , Elektrik; yaşantımızın vazgeçilmez yaşam koşullarından biri haline gelmiştir. Günlük hayatımızı en basit koşullarda bile devam ettirmeye çalışsak elektrik olmadan birçok işimizi yapamayız. En sıradan işlerimizde bile elektrik kullanmaktayız. İletişim kurmak için, bazı toplu taşıma araçlarında ulaşım için, yemek yapmak, ısınmak, işlerimizi internet yoluyla halledebilmek için elektriğe ihtiyaç duymaktayız. İstanbul ülkemizin en büyük metropolü konumundadır. Elektrik kullanımı da diğer şehirlerimize göre kat kat fazladır. Çünkü bireysel tüketicinin çokluğunun yanı sıra sanayileşmenin en fazla olduğu ilimiz olmasından dolayı elektrik tüketimi çok fazladır. Bazı toplu taşıma araçlarının da elektrikle çalıştığını düşünecek olursak elektrik İstanbul için ülkemizdeki her ilden daha fazla önemlidir diyebiliriz. İstanbul nüfus olarak en kalabalık ilimiz olduğundan elektrik tüketimi kadar fatura ödemek de sorun haline gelmeye başlamıştır. İstanbul elektrik faturası ödeme şekilleri tüketicilerin ödemelerini kolayca yapabilecekleri şekillerde düzenlenmeye çalışılmaktadır.

İstanbul Elektrik Faturası Ödeme Şekilleri

istanbul elektrik faturası ödeme

İstanbul ülkemizin en kalabalık ilidir. Elektrik tüketimi de nüfusla doğru orantılı olarak çok fazladır. Sanayileşmenin hızlanmasıyla birlikte elektrik tüketimi de hızla artmaktadır. Bu kalabalık şehirde fatura ödemek büyük zamanlar ayırmayı gerektiren işlemlerdendir. İstanbul elektrik faturası ödeme şekilleri de tüketiciye kolaylık sağlamak amacıyla çoğaltılmıştır. Anlaşmalı kurumlardan, bankaların veznelerinden, atm’lerden ve anlaşmalı bankaların kredi kartları veya banka kartları ile internet üzerinden kolayca faturalarınızı ödemeniz mümkündür.

İstanbul Elektriğin Hedefleri

Şirketin 2012 yılında özelleştirmesinin tamamlanmasıyla Limak Holding, Cengiz Holding ve Kolin İnşaat Ortaklığı bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Ülke genelinde 10 milyonu geçen tüketiciye hizmet götürülürken İstanbul Avrupa yakasında 4 buçuk milyon aboneye tedarik hizmeti verilmektedir. Sektöre yön verebilecek düzeye ulaşmayı kendine vizyon edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaparak uygun fiyata kaliteli ve verimli elektrik kullanımını sağlamayı hedeflemektedir. Müşteri odaklı, dürüst, ilkeli ve çalışkan personel kadrosuyla bilinçli bir tüketici oluşturmayı hedeflemekte ve ülke ekonomisi için katkılarda bulunmayı amaçlamaktadır. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında birçok görevini yerine getirmeye çalışmaktadır. Sorumluluk bilincinin farkında olan şirket bilinçli toplumlar oluşturarak sürdürülebilirliği hedefleyerek gelecek nesillere aktarılabilir enerjiler tedarik etmeyi hedeflemektedir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Akbank SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır ? başlıklı makalemizde akbank, kredi başvurusu ve nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.