Finans Krediler

Kolay Kredi Veren Bankalar (LİSTE 2018)

03.07.2018
268

Kefilsiz şartsız kredi veren bankalar sayesinde ihtiyaç duyduğumuz paraya ulaşmak kolaylaşıyor. Peki, bu bankalar hangileri ve şartları nelerdir, inceleyelim:

Türkiye İş Bankası:

Türkiye İş Bankası müşterilerine kredi kullanımlarında bir adım önde olma imkânı verilmektedir. Müşterilerine tanıdığı Hızlı Kredi sistemi ile kredi başvurusu yapmak çok kolay! %1,59’dan başlayan faiz oranıyla ve 25.000 liraya kadar kullanabileceğiniz kredi imkanına başvuru yapmanız gereken şey ise İşCep uygulaması ile SMS ile veya internet sitesi aracılığıyla başvurunuzu tamamlamaktır. Eğer Türkiye İş Bankası müşterisi değilseniz şubeye gidip başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank:

Akbank en hızlı kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan biridir. İhtiyaç kredilerinde %2,07 ile, diğer kredilerde ise %1,41 ile başlayan faiz oranlarına sahip olan Akbank ile 50.000 liraya kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuzu yapmak için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Akbank müşterileri Akbank’ın kullandığı Akbank Direkt aracılığıyla internet sitesi veya telefon uygulaması aracılığıyla yapabilirler. Bunun dışındaki başvuru yöntemleri ise Akbank müşterisi olmayanlar tarafından da kullanılabilenlerdir. Bu yöntemler: Web Kredi ile internet üzerinden başvuru, SMS ile başvuru, ATM aracılığıyla başvuru ve herhangi bir Akbank şubesinden yapılan başvurulardır. Ayrıca Akbank’ın kendi müşterilerine sunduğu Akbank Direkt üzerinden başvurulan Direkt Kredi ile 30.000 liraya kadar olan krediyi şubeye gitmeden ve kefilsiz bir şekilde kullanabilirler.

Enpara.com:

Kolay kredi veren bankalardan biri sayılan Enpara.com aslında QNB Finansbank’a bağlı bir sitedir. %1,94 ile başlayan faiz oranıyla ve 50.000 liraya varan kredi imkânı sağlayan Enpara.com’un kefilsiz kredilerine başvurmak ise çok kolay. En kolay kredi başvurusunu yapabileceğiniz bu sistemde şubeye gitme zorunluluğunuz yok. Eğer Enpara.com müşterisiyseniz site üzerinden başvurunuzu yapıyorsunuz ve onaylandığı zaman çektiğiniz kredi doğrudan hesabınıza yatıyor. Enpara.com müşterisi değilseniz ise yine site aracılığıyla müşteri olmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Sonra size imzalamanız gereken evraklar için bir temsilci yolluyorlar. Ve artık Enpara.com üyesisiniz. Kredilerde esnek ödeme olanağına sahipsiniz. Ödemelerinizi ise Enpara.com’a bağladığınız hesaplarla, telefon uygulamasıyla, site aracılığıyla ya da QNB Finansbank ATM’lerinden yapabilirsiniz.

QNB Finansbank:

Acil paraya ihtiyacı olanlar için hafta sonu bile kredilerini müşterilerinin hesaplarına yatıran QNB Finansbank’ın kredilerine internet sitelerinden veya telefon uygulamalarından başvurabilirsiniz. %1,68’den başlayan faiz oranları ile 50.000 liraya kadar kredi kullanma imkânı sağlayan QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi kefilsizdir. QNB Finansbank müşterisi olmayanlar ise internet sitesi üzerinden başvurularını yapabilirler.

Halkbank:

Halkbank’ın internet sitesi, şubeleri, telefon uygulaması ve SMS üzerinden başvuru yapabileceğiniz bir hızlı kredi seçeneği bulunmaktadır. %1,67’den başlayan faiz oranları ile 25.000 liraya kadar kredi kullanımını sağlamaktadır. Aynı gün içerisinde başvurunuz değerlendirilip olumlu ya da olumsuz sonuç gelmektedir. Ayrıca kredi durumunuzu site ve telefon uygulaması üzerinden de takip edebilirsiniz.

CEPTETEB:

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) bir uygulaması olan CEPTETEB en kolay kredi başvurusu yapabileceğiniz uygulamalardan biridir. Kredi başvurunuzu internet sitesi veya telefon uygulaması aracılığıyla yapabilirsiniz. Eğer TEB veya CEPTETEB müşterisi değilseniz CEPTETEB internet sitesi aracılığıyla gireceğiniz bilgilerle başvurunuzu sağlayabilirsiniz. %1,84 ile başlayan faiz oranlarıyla CEPTETEB 30.000 liraya kadar kredi kullanabilme olanağı sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmayan kredide ayrıca kefilsiz ödeme seçeneği de sunulabilmektedir.

İLGİLİ KONU : Emekli Olmak İçin Kredi Veren Bankalar

Fibabank:

Müşterilerinin acil para ihtiyaçlarını en hızlı yolla karşılayan Fibabank ile şubeye gitmeden sadece bir telefon araması ile kredi başvurusu yapmanız mümkün. Anında kredi seçeneğiyle en kolay kredi veren bankalardan biri olan Fibabank ile %1,89’dan başlayan faiz oranlarıyla 25.000 liraya kadar kredi kullanma imkânı bulunmaktadır. Başvurunuz kabul edildikten sonra krediniz hesabınıza yatmaktadır. Fibabank müşterisi olmayanlar ise internet sitesi üzerinden ve şubeden başvuru yapabilirler.

Denizbank:

Denizbank ile kolay kredi seçenekleri şöyledir:

  • Denizbank müşterilerine Web Kredi seçeneğiyle şubeye gitmeden size anında kredi kullanabilme imkânı sağlamaktadır. %1,75’den başlayan faiz oranlarına sahip olan Denizbank ile 55.000 liraya kadar kredi kullanmanız mümkündür. Başvurunuzu internet sitesi aracılığıyla TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile yapabilirsiniz.
  • Denizbank’ın başka bir kredi seçeneği olan Cebimde Kredi’ye başvurunuzu sadece bir SMS ile yapabilirsiniz. 5 dakika içerisinde başvurunuzun sonucu size gönderilir. %2,08 ile başlayan faiz oranları ve 55.000 liraya kadar kredi kullanımını sağlamaktadır. Kredinizi şubeye giderek alabilirsiniz. Ayrıca Cebimde Kredi seçeneği kefilsiz ve evraksızdır.

NKolayKredi:

Bir Aktif Bank uygulaması olan NKolayKredi’ye başvurular internet üzerinden sağlanmaktadır. Eğer NKolayKredi müşterisi değilseniz internet üzerinden dolduracağınız form ile evinize imzalamanız gereken evraklar gelecektir. Kredinizi aldığınızda ise doğrudan hesabınıza yatacaktır. Kredinizi internet üzerinden, NKolayKredi kartı üzerinden veya PTT ile PTTATM üzerinden alabilir ya da ödeyebilirsiniz. %2.11’den başlayan faiz oranına sahip olan NKolayKredi ile 25.000 liraya kadar kredi kullanmanız mümkündür.

INGBANK:

INGBANK E-Kredi seçeneği ile %1,69’dan başlayan faiz oranına sahip olan INGBANK 20.000 liraya kadar kredi çekme olanağı sunmaktadır. Ayrıca faiz oranlarınızda kredi notunuza göre değişmektedir. E-Kredi’ye 5.000 lira ve üzeri ihtiyaçlarınız için başvurabilirsiniz. 5.000 liranın altındaki ihtiyaçlar için %2,39 faiz oranıyla Mini Kredi seçeneğinden faydalanabilirsiniz. E-Kredi’ye INGBANK internet sitesi üzerinden başvurabilirsiniz.

Yapı Kredi:

En hızlı başvuru yapabileceğiniz bankalardan biri olan Yapı Kredi birçok başvuru seçeneği sunmuştur. Yapı Kredi internet şubesi, telefon uygulaması, şubeleri, ATM’leri ya da müşteri iletişim merkezlerini arayarak başvuracağınız gibi SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde dönüş sağlayan Yapı Kredi bankası kredisi içi %1,77’den başlayan faiz oranı sunmaktadır. Ve 50.000 liraya kadar kredi kullanma imkânı sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Vatan Bilgisayar’dan Odeabank İle Telefon Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.