G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Kredi Kartı Başvurusu Halkbank

04.04.2017
653

Halkbank Paraf Kart Başvurusu Sms İle Cepten İnternetten Yapılabiliyor

Teknolojiyi artık yakından takip etmekte güçlük çekmeye başladık. Gelişen teknoloji ile birlikte bankalar da kendilerini iyileştirmeye ve yenileştirmeye devam ediyorlar. Yeni bir kredi kartına veya ilk defa kullanacağınız bir kredi kartına ihtiyaç duyuyor ancak şubeye gidecek vakit bulamıyorsanız çareniz Halkbank! Halkbank tarafından sunulan Paraf kart başvurusunu internetten vakit kaybetmeden dilediğiniz zaman gerçekleştirebiliyorsunuz. Sadece internet ile değil cep telefonu ile de kredi kartı başvurusu yapmak günümüzde oldukça kolay. Cep telefonunuzdan PARAF boşluk ardından T.C. kimlik numaranızı yazarak mesajı 3452’ye göndermeniz yeterli. Bu sayede vakit kaybetmeden çok kolay bir şekilde kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Kredi kartı başvurumu online internet üzerinden gerçekleştirmek istiyorum diyorsanız banka sizler için bu kanalı da hizmete sunmuş durumda. Paraf kredi kartı başvurunuzu online bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız Halkbank’ın internet sitesini yada Paraf Kartın sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Halkbank’ın resmi web sitesi üzerinde yer alan site menüsü üzerinden ‘’kredi kartları’’ linkine tıklandığında paralel olarak paraf kart sitesi açılıyor. Karşınıza gelen Paraf Kart sayfası üzerinde kartı kullanan kişilerin eriştikleri imkanlar, kart sahibinin ayrıcalıkları sunulurken sayfaya başvuru formu da eklenmiş durumda. Başvuru formu ile tüketiciler istedikleri paraf karta kısa sürede sahip olabiliyor ve paraf kartın ayrıcalıklarla dolu dünyasına hızlı bir giriş yapıyor.

Başvuru formuna gelince, ilk olarak ev veya iş yeri adreslerinden birinin seçilmesi ile işe başlanıyor. Daha sonra T.C. kimlik numarası ardından e-posta adresi ve cep numarası bilgileri gerekli alanlarda dolduruluyor. Hangi şehirde ve hangi semtte yaşandığının seçilmesinin ardından adres bilgileri isteniyor. Başvuru formu doldurulurken hangi kart için başvuru yapıldığı ve size en yakın Halkbank şubesinin belirtilmesi isteniyor. Bütün bu bilgiler forma girildikten sonra Gönder butonu ile birlikte Paraf kart serüveni başlıyor. Halkbank yapılan paraf kart başvurusunun ardından geri dönüşü kısa sürede gerçekleştirerek tüketiciye olumlu veya olumsuz bir yanıt bildiriyor. Söylemeye gerek olmasa da dilerseniz Halkbank şubesine giderek paraf kart için başvuru işlemlerinizi oradan da gerçekleştirebiliyorsunuz.

Halkbank birbirinden farklı imkanlarla dolu olan kredi kartı paraf kart için ‘’Ayrıcalıklar bu Paraf ’ta’’ sloganı ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Halkbank’ın ünlü kredi kartı paraf kart birbirinden farklı imkanları ile birçok tüketicinin vazgeçilmezi durumunda. Banka son olarak kredi kartı için 0 faizli taksitli nakit avans çekme seçeneğini sunmuş durumda. Paraf kart kullanıcıları 0 faizle 6 taksit halinde %3+3 komisyonla nakit avans çekimi gerçekleştirebiliyor.

Her tüketici alışveriş yaparken ihtimal bulamasa da sonrasında bankası ile görüşerek alışverişini taksitlendirme imkanı arar. Bu imkan Halkbank’ta paraf kart ile mümkün. Hem de Halkbank alışveriş sonrasında tam 18 aya kadar taksit seçeneği sunuyor. Paraf kart ile yaptığı alışverişi sonrasında taksitlere böldürmek isteyen tüketiciler 444 0 400 hattından Halkbank Dialog’u arayarak taksit için talimat verebiliyor yada Halkbank’ın web sitesini ziyaret ederek kredi kartları bölümünden taksitlendirme işlemini tamamlayabiliyor. Paraf kart ile yaptığınız alışverişi taksitlendirmek için alışverişin minimum 50 TL olması gerekmektedir. Alışverişler için 3,6,9,12,15,18 aya kadar taksitlendirme işlemi yapılabilmektedir.

Halkbankası kredi kartı başvuruları ve Halkbankası kredi kartı çeşitleri hakkında bilgiler. Paraf kredi kartı hızlı başvurusu ile ilgili bilgiler

Halkbank’ın kredi kartları için var olan markası ‘’Paraf’ ’tır. Halkbank tarafından sunulan kredi kartı da sadece Paraf ’tır. Banka bu isim dışında bir kredi kartı piyasaya sürmemiştir. Paraf kredi kartı da tek bir seçenek ile sınırlı değildir. Kredi kartı ihtiyacınız için Halkbank’ta karar kıldıysanız Paraf Kartın size uygun olan seçeneklerinden bir tanesini kullanabilirsiniz.

Paraf kredi kartı çeşitleri…

  • Paraf Gold
  • Paraf kart
  • Paraf platinum
  • Parafly
  • Paraf Business
  • Paraf sanal kart
  • Parafly platinum

Kredi Kartı Başvurusu Halkbank

Paraf kart seçenekleri yukarıda belirttiğimiz gibi. Tüm bu çeşitlerin ortak özelliği ise hepsinin Paraf puan kazandırıyor olması, taksit seçeneği sunması, artı taksit imkanı, öteleme imkanı, fatura ödeme talimatı gibi diğer kredi kartlarında da benzerleri bulunan özellikler. Ayrıca kartınız kullanıma açık olduğu süre içerisinde Halkbank’ın Paraf kart için geliştirdiği imkanlardan faydalanmanız mümkün.

Halkbank Kart Başvurusu – Paraf kart sahibi olabilmek için;

Web sitesinden form doldurabilir,

SMS yolu ile başvuru yapabilir

444 0 400 hattından Halkbank’a ulaşabilir

Halkbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halkbank Kredi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar
  1. Mustafa Beyge dedi ki:

    Kredi kartı almak istiyorum