G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri 2018

13.03.2017
284

Kredi kartlarının hayatımızda nasıl bir yere sahip olduğunu artık satırlarca anlatmamıza gerek yok, önemi zaten herkes tarafından fark edilebilecek bir gerçek. kredi kartları kullanan insan sayısı bir hayli fazla iken kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketicilerimiz de mevcut.

Kredi Karti Basvurusu

Kredi kartı denilince aklınıza ne geliyor diye sorsak muhtemelen, para vermeden alışveriş yapmak, harcamayı aylarca rahat rahat ödemek gibi bir cevapla karşılaşırız. Eskiden bakkallarda geçerli olan veresiye sistemi ile özdeşleşiyor. Kredi kartı sadece çalışan kişilere özel de değil, ev hanımlarının öğrencilerin cüzdanlarında da bulunuyor. Benzin alırken, kıyafet alışverişine çıkarken, markette, AVM’de aklınıza gelebilecek her yerde geçerliler. Bu kadar alanda kredi kartı kullanabiliyorken haliyle nakit paraya olan bağlılığımızı da yitirmiş vaziyetteyiz. Ay boyunca cebimizden tek kuruş çıkarmadan yaptığımız alışverişleri ay sonunda maaşın tamamını yatırarak ödemekteyiz. Tüketiciler için her an nakit paraya ihtiyaç duymamak çok güzel ancak ülke ekonomisini bir yandan dara sokuyoruz. Nakit para piyasa da dolaşmaz hale geldi. Yani her zaman kredi kartı kullanmak biraz bencilliğe kaçan bir durum.

Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de birbirinden farklı bankalar ve birbirinden farklı seçenekleri var. Kredi kartı başvurusu da anlata anlata bitiremeyeceğimiz bir durum. Bazı bankaları baz alarak nasıl özellikler sundukları hakkında bilgi verelim.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de bankacılık denince şüphesiz akla ilk gelecek ve en çok tercih edilenlerden bir tanesi Akbank. Gerek çeşitli kampanyaları gerek uygun ödeme seçenekleri ile tüketicileri kendisine çekmeyi kolaylıkla başarabiliyor. Akbank’ın Axess özelliği bulunan kredi kartında yakıtlarınızı, market alışverişlerinizi, giyim ihtiyaçlarınızı bol taksit seçeneği ile dilerseniz nakit avans seçeneği ile eline su döktürmüyor. Kalitesinden de ödün vermeyerek ilk sıralardaki yerini Akbank daima koruyor.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de ün yapmış bankalardan sırayla devam ediyoruz. Adından sıkça söz ettiren başarılarıyla sürekli reklamını yapan bir diğer banka da Garanti. Söz konusu ürün kredi kartı olunca Garanti Bankası’ndan söz etmeden olmaz. İleri seviyedeki mağaza anlaşmaları, elini korkak alıştırmadan yaptığı kampanyaları ile tüketicileri kendisine kolaylıkla çekiyor. Her alanda Garanti Bankası’nın kolaylıkları ile karşılaşabilirsiniz, hava taşımacılığı, yakıt, giyim kampanyalarında bankanın ismi ile karşılaşmanız muhtemel.

Yapıkredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı kredi tek derdi müşterisine daha kaliteli hizmet vermek olan bir banka. Ne alanındaki rekabetlere katılıyor, ne de kendini daha fazla öne çıkarmaya çalışıyor tek amacı ”hizmette sınır yoktur’’ cümlesinin hakkını vermek. Türkiye’de bankacılık sektöründen en saygın kurumlardan biri olan Yapı Kredi her zaman müşterisini önde tutuyor. Tabi söz konusu ürünü World özellikli kredi kartı olunca rekabetten geri diyemeyiz. Çünkü bu kart ile yakıt, giyim, alışveriş gibi birçok alanda emin adımlar atarak müşteri portföyünü genişletiyor. Bol taksitli bir kart arıyorum derseniz adres Yapı Kredi.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Numarası Nerede Yazıyor ? Kart Numarası Hakkında başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.