Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

KuveytTürk Sağlam Kredi Kartı Özellikleri Ve Başvuru Şekilleri

08.03.2017
747

Kuveyt Türk Katılım Bankası kredi kartında devrim yarattı. Sağlam Kart adı ile piyasaya sunduğu kredi kartı ile Kuveyt Türk Katılım Bankası hem sunduğu özelliklerle, hem avantajlarla müşterileri kendileri kendisine çekmeye başladı. ayrıca sunduğu imkanların yanı sıra kart ücreti de istemiyor.

KuveytTürk Sağlam Kredi kartı özellikleri ve başvuru şekilleri hakkında daha fazla bilgi vererek sizlere konuyu ayrıntılı bir şekilde açıklayalım.

Sağlam Kredi Kartının Avantajları

Sağlam kredi kartı ile yapacağınız sağlık ve eğitim alanında 100 TL ve üzeri harcamalarında 5 taksit imkanı sunuyor,

Tüketici her ay 200 TL ve üzeri alışveriş yapıyorsa, borcunu geciktirmiyorsa bu durumu 1 yıl devam ettirmeleri halinde 50 TL altın puan veriyor,

Altın puan özelliği ile artı bir gelir sağlıyor, taksit imkanları da oldukça geniş,

Nakit avans seçeneği mevcut,

Kart ücreti yok. Kartın asgari ödemesi %100 ayrıca ödemeyi zamanında yapmayan tüketicilere %2,34 oranında gecikme faizi uygulanıyor,

Gold, platin ve klasik olarak 3’e ayrılıyor,

Sağlam kredi kartına üye olan iş yerlerinde kampanya ve indirim olanağı sağlanıyor. Var olan kampanyalar için www.saglamkart.com.tr adresine göz atabilirsiniz.

Alışverişlerinizi peşin olarak gerçekleştiriyorsanız taksit imkanı sunuluyor. Peşin alışverişlerinizi taksitlendirmek için telefonunuzun mesaj kısmına taksit yazarak bir boşluk ve sonra kartınızın son 4 hanesini eklemeniz yine bir boşluk bırakarak istediğiniz taksit miktarını yazmanız yeterli olmaktadır. Taksit sayısında da çok bonkör davranmamanız gerekmekte, devlet tarafından koyulan sınırları aşmamalısınız.

Altın Puan Nedir?

Kuveyt Türk Bankası’nın Sağlam Kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde altın puan kazanma özelliği de mevcuttur, kazandığınız puanlar kredi kartınızda birikmektedir. Kazanılan altın puan miktarı %0,1’dir. Siz 1000 TL’lik bir alışveriş yaparsanız altın puan olarak 1 TL kazanacaksınız. Altın puanlarınız birikerek 10 TL’ye ulaşırsa birde Altın Cari hesabınız varsa bu hesaba geçirilmektedir. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz gibi 200 TL düzenli harcama ve ödeme yaparsanız yıllık 50 TL altın puan kazanırsınız.

Kuveytturk altin puan

Nakit Avans Şartları

Sağlam kartınızın klasik özelliği varsa kart limitinizin %10’u kadar (bütün şartlarda 500 TL’yi geçemez) nakit avans çekme hakkınız vardır.

Sağlam kartınızın Gold özelliği varsa kart limitinizin %10’u kadar (bütün şartlarda 1000 TL’yi geçemez) nakit avans çekme ihtimaliniz vardır.

Sağlam kartınızın Platin özelliği varsa kart limitinizin %10’u kadar (büyün şartlarda 2000TL’yi geçemez) nakit avans çekme ihtimaliniz bulunmaktadır.

Banka sizden çekeceğiniz her nakit avans için 1.25 TL tutarında çekim ücreti almaktadır, bu ücretin diğer ayın ekstresinde ödenmesi gerekir.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu

Sağlam kart başvurusu yapmak oldukça kolay. Kuveyt Türk Katılım bankasının internet sitesine www.kuveytturk.com.tr’ye girerek, sayfada ‘’BİREYSEL’’ menüsünden tekrar ‘’KARTLAR’’ menüsüne girerek buradan da ‘’SAĞLAM KART’’ menüsüne giriş yapmanız sonrasında sağ alt taraftaki HEMEN BAŞVUR seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Direk sağlam kart başvurusu ile karşılaşmak isteyenler için https://www.kuveytturk.com.tr/bireysel/kartlar/saglam-kart .

Ayrıca Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın şubelerinden veya 444 0 123 veya 0 850 251 0 132’ü arayarak da kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Özdilek World Kredi Kartı Kampanyası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.