Maximum Kart Market Kampanyası

Maximum Kart Market Kampanyası
12 Mart 2017 tarihinde eklendi, 111 kez okundu.

Maximum Kartınız İle 2 Kere 100 TL’lik Market Harcamasına 20 TL Hediye Kampanyası (Son Gün 31 Mart)

Kullandığımız kredi kartlarının en büyük faydalarından bir tanesi de sundukları kampanya seçenekleri. Tüketicilerin işini kolaylaştıran bir güzellikte Türkiye İş Bankası’nın olan Maximum kart kampanyaları ile gerçekleşiyor. Maximum kart kullanan tüketiciler bir yandan alışveriş yaparken bir yandan da puan biriktirmenin keyfini yaşıyor. Maximum kartın yeni kampanyalarından bir tanesi de 2 defa 100 TL’lik market alışverişine 20 TL hediye. 31 Mart tarihinde son bulacak bu kampanyayı biraz daha yakından inceleyelim…

3 Mart – 31 Mart Arası Geçerli

Maximum kart ile market kampanyasından faydalanmak isteyen tüketicilerin kampanya tarihlerini dikkate alması gerekiyor. Kampanya 3 Mart ve 31 Mart tarihleri arasında geçerli. Tüketiciler bu tarihler arasında anlaşmalı marketlerden yapacağı 100 TL ve üzeri alışverişlerinden ikincisinde 20 TL Maxi Puan kazanabiliyor. Alışverişlerden sonra kazanılan maxi puanlar Maximum kredi kartlarınıza yükleniyor ve yine anlaşmalı iş yerlerinde kullanılabiliyor.

Kampanya Şartları

Her kampanyada olduğu gibi bu kampanyaya katılım için de izlenilmesi gereken yollar mevcut. Öncelikle telefonunuzdan Play Store’ye yada App Store girerek Maximum Mobil uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra giriş yaparak KATIL seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Aynı zamanda kampanyaya sadece gün içerisinde yaptığınız 100 TL ve üzeri tek alışveriş dikkate alınacaktır. İlk alışverişten sonrası kampanya kapsamına dâhil edilmeyecektir. Taksitli yapılan alışverişlerde kampanya dışında kalmaktadır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kampanya 3-31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılarak 20 TL’lik puanları almaya hak kazanan tüketiciler hediyelerine 10 iş günü içerisinde sahip olacaktır. Maximum kartlara yüklenen hediye puanlar 25 Nisan 2017 tarihine kadar kullanılmalıdır. Aksi taktirde kullanılmayan puanlar geri alınacaktır. Kampanyaya MercedesCard, Maximiles ve İş Bankası Maximum kredi kartı sahipleri faydalanabilmektedir. İşte üniversiteli kredi kartları, aidatsız maximum ve vadematik kartlar kampanya dışında kalmaktadır. Kampanya dahilinde kazanılan maxipuanlar, maximiles yerine de geçebilmektedir.

Maximum Mobili İndirin

Kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için Maximum kredi kartının mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Eğer cihazınız IPhone ise uygulamayı https://itunes.apple.com/tr/app/parakod/id957789062?l=tr&mt=8 adresine tıklayarak indirebilir, eğer cihazınız Android ise https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softtech.parakod&hl=tr adresine tıklayarak indirebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

*Bir gün içerisinde 100 TL ve üzeri kaç alışveriş yaparsanız yapın sadece 1 tanesi geçerli olacaktır. (alışveriş sayınız 10 olsa dahi) bu sebeple alışverişlerinizin kampanya kapsamında değerlendirilmesini istiyorsanız farklı günlerde alışveriş yapmaya çalışın.

*maximum kartınıza yüklenen puanların son kullanma tarihi 24 Nisan 2017’dir. Bu tarihlere kadar puanlarınızı kullanmaya çalışın aksi taktirde silinecektir.

*Kampanyaya sadece MercedesCard, Maximiles ve Maximum kart ile katılabilirsiniz. Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli, Aidatsız Kredi Kartları, şirket kartları kampanyaya katılamaz.

*Maxi Fırsat ve Maxi Puan ile yaptığınız alışverişleriniz kampanyanın dışında kalacaktır.

*Taksitle gerçekleştirdiğiniz alışverişleriniz kampanya dahilinde olmayacaktır.

Maximum Kart Market Kampanyası

Maximum Kredi Kartı Başvuru

Maximum kredi kartına sahip olmak istiyorsanız bir Türkiye İş Bankası şubesini ziyaret edebilir, İş Bankası’nın resmi web sitesini www.isbank.com.tr adresini kullanabilir, yada Maximum kartın internet adresi olan https://www.maximum.com.tr/TR/kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/kredi-karti-basvurusu.aspx ’yi ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Limit Aşım Ücreti Ne Demek? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git