Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

30.09.2017
341

Gelir belgesi bankaların istediği ana belgelerden birisidir. Bu belgeyi istemelerinin asıl sebebi kredi başvurusunda bulunun kişinin krediyi geri ödeme gücünü tespit etmektir. Fakat son zamanlarda kredi notu uygulamasının kavranması ve yaygınlaşması, belli bir miktardaki kredilerde, gelir belgesi istenmeden de kredi tahsisi yapılabilmektedir. Gelir belgesiz kredi imkanı sunan bir banka da Odeabank’ tır. Bu yazımda da Odeabank Gelir belgesiz kredi başvurusu ve prosedürleri hakkında bilgilendireceğim.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Odeabank gelir belgesiz kredi imkanı sunmakta olup, banka tarafından belirlenen şartları yerine getiren herkes kredi başvurusunda bulunabilir. Bu noktada gelir belgesiz kredi veren bankaların asıl dikkate aldıkları nokta kredi notudur. Kredi notu iyi durumda olan vatandaşlar Odeabank’tan kolaylıkla kredi çekebilirler. Kredi notu seviyesi düşük ve ya orta seviyelerin altında ise muhtemelen size tahsis edilen kredi miktarı limiti düşük olacak veya sizde gelir belgesi ibrazı istenecektir.

 

Odeabank Gelir Belgesiz Krediye Başvuru

 

Odeabank’tan gelir belgesiz kredi başvurusunun en hızlı ve kolay yöntemi Odeabank Online kredi başvurusu kanallarını kullanmaktır. Bunlar; Odeabank İnternet sitesi, İnternet veya mobil bankacılığı, SMS ile başvuru ve telefon bankacılı kanallarıdır. Sırasıyla bu kanallara göz atacak olursak;

Odeabank İnternet’ten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Odeabank internet sitesinden kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi şartlarınız kredi çekmek için uygun ise banka tarafından herhangi bir gelir belgesi istenmeyecektir. Yapılacak işlemler ise, www. Odeabank.com.tr adresine girerek, sırasıyla Biraysel > Başvurular > İhtiyaç Kredisi butonlarını kullanmaktır. Bu sekmelere girdikten sonra, TC kimlik no, cep telefonu no ve doğrulama şifresini girmeniz sonra da ilgili adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Odeabank SMS ile Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

SMS yolu ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız cep telefonunuzdan NAKIT boşluk TC Kimlik No yazıp 8444 e sms göndermeniz gerekecektir. Daha sonrasında başvurunuz kısa zaman içerisinde değerlendirilecek ve size geri dönüşü sağlanacaktır.

Odeabank İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılığı Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Odeabank müşterileri internet bankacılığı ya da mobil bankacılığı kullanarak gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirler. Bunun için internet veya mobil bankacılığına giriş yaptıktan sonra krediler sekmesinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz hatta onaylanmış kredinizi mevduat hesabınıza aktarabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Telefon Bankacılığı Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Oldukça kolay olan bu yöntemde, 444 8 444 Odeabank müşteri hizmetler numarasını çevirerek krediler bölümünden müşteri temsilcisine bağlanarak kredi başvurusu başlatabilirsiniz.
Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Faiz Oranları

Odeabank faiz oranları yüzde 1,39 dan başlamaktadır. Vade süreleri ise 4 yıl (48 Ay) a kadar çıkabilmektedir. Örnek verecek olursak; çekeceğiniz 10 Bin TL lik 48 ay vadeli bir kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit miktarı 304 TL ve kredi tahsis ücreti de 53 TL olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Odeabank Kredi Kartı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.