Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Odebank Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Öğrenme

09.03.2017
517

Ülkece kredi kartlarını da sunduğu imkanları da fazlasıyla seviyoruz. Kredi kartı kullanmayı da oldukça seviyoruz. Son zamanlarda kredi kartı kart kullanımında artan sayı da bu durumun en büyük kanıtı. Ancak kredi kartı kullanımında yaşanan bu büyük yükselişe BDDK’dan bir sınır geldi. BDDK tarafından kredi kartı kullanımına sınır geldi. Ancak gelen bu dur işareti bankaları pek ilgilendirmedi ve hala bankalar tarafından çeşitli kampanyalarla müşteri çekme çabaları devam etmektedir. Kredi kartı başvurusu yapmak için bankaya kadar gitmeye de gerek kalmadı, telefondan bir SMS ile veya internet ortamı ile kolay bir şekilde vatandaşlar kredi kartı başvurusunda bulunabiliyor.

Odeabank Kredi Kart Basvurusu

Bu durumla bağlantılı olan Odebank kredi kartı başvurusu ve başvuru sonuç öğrenme konusu hakkında bilgi vereceğiz. Başvuru için ve sonuç için yapılması gerekenler şu şekilde…

Bank’o card Odeabank’ın bir kredi kartı markası. Bu karta başvuru yapabilmek için dilerseniz Odeabank’ın resmi internet sitesi www.odeabank.com.tr adresini kullanabilir ve ‘’Hızlı kredi kartı başvurusu’’ bölümüne girebilir, ya da Bank’o kartın resmi web sitesi olan www.bankocard.com.tr adresine girerek kredi kartı başvurusu bölümünden kolay bir şekilde başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size bu yollar yerine kullanabileceğiniz direkt bir adres https://www.bankocard.com.tr/tr-tr/kartlar/Sayfalar/hemen-basvur.aspx verelim. bu linke tıklayarak ilk karşılaşacağınız ekrandan başvuru yapmak istediğiniz kartı seçerek, devamında gelecek olan formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Odeabank’tan kredi kartı almak için kullanacağınız yöntemler bunlarla da sınırlı değil. Bir başka seçenek olarak Odeabank iletişim merkezi numarası olan 444 8 444 nolu numarayı arayarak, kredi kartı menüsüne giriş yapabilir görüştüğünüz müşteri temsilcisine Bank’o Card başvurusu yapmak istediğinizi bildirebilirsiniz.

Bir farklı yöntem daha, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek BANKO yazıp boşluk bıraktıktan sonra TCKİMLİKNO’nuz ile 8444’e SMS gönderebilirsiniz. Belirtmek amaçlı olduğunun altını çizerek bir örnek verelim. ‘’BANKO 1234567890’’ yazarak 8444’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Son olarak bir başvuru seçeneği daha sunalım. Kendinize yakın olan Odeabank şubesine gidebilir ve Bank’o Card için başvuru yapmak istediğinizi de belirtebilirsiniz. Görevliler size başvuru isteğiniz doğrultusunda bir form verecektir. Görevliler tarafından verilen formu doldurup teslim ettikten sonra kart başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz.

Şimdi Odeabank kredi kart başvurusu öğrenme sonucuna gelelim. Odeanbank’ta kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için 444 8 444 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden bilgi alabilir, yada size en yakın olan Odeabank şubesine giderek yaptığınız Bank’o Card başvuru sürecinin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine kolay bir şekilde internet üzerinden Bank’o Card başvurunuzun sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Tekrar başvuru sayfasına ulaşmak için uğraşmamanız için https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/Basvuru-ve-Kurye-Durumu-Sorgulama.aspx?1466197427470 adresine direkt giriş yaptığınızda ekrana direk düşen sonuç ekranından bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Taksit Sayısında Bir Değişiklik Daha Geliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.