Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Özdilek World Kredi Kartı Kampanyası

08.03.2017
508

World kredi kartınızla Özdilek mağazalarında 200’e 30 TL hediye fırsatı :son gün 29 mart

Özdilek ülkemizde hizmet veren saygın tekstil ve marketler zincirinden bir tanesi. Özdilek, Yapı Kredi Bankası’nın bir hizmeti olan World kart ile yaptığı anlaşma ile müşterilerin oldukça sevineceği bir kampanyaya imza attı. Özdilek World kart ile bünyesinden alışveriş yapan müşterilere 30’ye kadar World puan kampanyası başlattı. Kampanyanın süresi ise 16 Şubat- 29 Mart tarihleri. World kartınız ile Özdilek mağazalarından yaptığınız 200 TL’lik alışverişinize 30 TL kampanyasını biraz daha geniş kapsamlı ele alalım.

Özdilek World Kredi Kartı Kampanyası

Son Gün 29 Mart 2017

Özdilek mağazalarından 16 şubat 2017’den 29 Mart 2017 tarihine kadar yapacağınız 200 TL ve üzeri peşin alışverişleriniz, Yapı Kredi World Kart ile gerçekleştirirseniz 20 TL World Puan kazanıyorsunuz. Ayrıca Yapı kredi cüzdan uygulamasını kullanan müşteriler 20 TL’ye ek olarak 10 TL de World Puan kazanıyor.

Kampanyaya Katılım

Kampanya sadece World Kart kullanıcılarına özel değil. Anadolubank, Vakıfbank, Albaraka World kart kullanan tüketicilerde kampanyadan faydalanabiliyor. Bu tür kullanıcıların kampanyaya katılım şartları da değişkenlik göstermekte. Yazımızın devamını dikkatli okuyun.

Albaraka World Kart Sahipleri

Kampanyaya katılmak için telefonunuzdan mesaj kısmına girerek ‘’OZDİLEK’’ yazarak boşluk bırakıp ‘’AL’’ yazmanız ve daha sonra müşteri numaranızı arasında boşluk olamadan tuşlayarak 4454’e göndermeniz yeterli.

Anadolubank World Kart Sahipleri

Kampanyaya katılmak için aynı şekilde mesaj kısmına girerek ‘’OZDİLEK’’ yazarak boşluk bırakıp ‘’AN’’ yazdıktan sonra müşteri numaranızın arasında boşluk bırakmadan 4454’e göndermek.

Vakıfbank World Kart Sahipleri

Özdilek kampanyasına katılmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek ‘’OZDİLEK’’ yazarak boşluk , kredi kartınızın son 6 hanesini ekleyerek 6635’e göndermeniz yeterli.

Yapı Kredi World Kart Sahipleri

World kartınız ile kampanyaya katılım gerçekleştirmek için cep telefonunuzun mesaj kısmına ‘’OZDİLEK’’ yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra kart üzerinde yer alan müşteri numarasını eklemek ve 4454’e göndermek.

Puanlar Ne Zaman Yüklenecek?

Kampanya içeriğinde bahsettiğimiz puanlar kart sahiplerine kazanılması durumunda 13 Nisan 2017 gününden itibaren kredi kartlarına yüklenecektir. Bu tarihten itibaren kartlara yüklenen puanların son kullanma tarihi de 24 Nisan 2017’dir. Ayrıca bu tarihler arasında kullanılmayan puanlar silinecektir.

Yapı Kredi Cüzdan İle Kampanyaya Katılım

Eğer müşteri Yapı Kredi’nin Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak istiyorsa, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını telefonuna indirmeli ve sonrasına ‘’BANA ÖZEL’’ menüsünde yer alan Kampanyaya Katıl seçeneğine tıklaması yeterlidir. Özdilek World puan kampanyasına katılan tüketiciler puanlarına 28 Nisan’dan itibaren sahip olacak ve puanları 9 Mayıs’ta silinecektir.

SMS Ücreti

Kampanyaya katıldıktan sonra faturanıza yansıyacak olan kısa mesaj ücreti ÖİV ve KDV dahil, Avea-Türkcell kullanıcılarına 0,65 TL, Vodafone kullanıcılarına ise 0.415 TL’dir. Yalnız, müşteriler bu kampanyaya bir kez katılabileceklerini unutmamalıdır.

Bir önceki yazımız olan Ticari Kredi Kartı Veren 7 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.