G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Peşinatsız İkinci El Araba Veren Yerler (GÜNCEL) 2021

27.02.2020
417

Peşinatsız ikinci el araba senet yaparak ya da tek ödeme ile alınabilmektedir. Peşinatsız ikinci el araba almak isteyen vatandaşlar internet üzerinden ya da araba satış noktalarından istedikleri aracı temin edebilirler.

Yeni araç almak isteyen fakat geliri sıfır araca yetmeyen kişiler temiz ikinci el arabalara yönelmektedir. İkinci el araç pazarından istenilen modelde araba bulmak oldukça kolay bir işlemdir. Peşinatsız araba almak isteyenler ise senet ya da taksit seçeneklerini değerlendirerek arabalarını alabilirler.

Peşinatsız İkinci El Araç

Peşinatsız ikinci el araç almak isteyen kişiler ikinci el araba pazarlarına bakmaktadır. Bunun yanı sıra internet sitelerinde de ikinci el araç satışı yapılmaktadır. Olduğunuz şehri, istediğiniz modeli ve ödeyebileceğiniz fiyat aralıklarını araç satış sitelerine girerek kısa süre içinde kriterlerinize uygun aracı bulabilirsiniz. Ayrıca çoğu İnternet sitesi ve araç satış sayfalarına hangi modelde ve fiyatta araç istediğinizi yazarak direkt olarak satıcıların size ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. Özellikle düşük fiyatlı araçları peşinatsız bir şekilde satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi sırasında peşinat yerine senet talep etmektedirler. Senetle yada belirli sözleşme ile yapılan araba ticaretlerinde kefil istenmektedir.

Galeriden Senetle İkinci El Araba

Peşinatsız İkinci El Araç

Peşinatsız taksitle araba veren galerilerin sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Arz ve talep ilişkine bağlı olarak sayısı artan peşinatsız ikinci el araç galerileri, araba almak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Çoğu araba galerisi tarafından düzenli aralıklar ile kampanyalar düzenlenmekte ve bu kampanyalara bağlı olarak peşinatsız, senetli ya da taksitli araba satışı yapılmaktadır. İkinci el araç almak isteyenler için birçok satış noktası bulunmaktadır. Ayrıca bankaların ihtiyaç kredilerini kullanarak da ikinci el araba satın alabilirsiniz. Araç almak isteyen kişiler dilerler ise peşinatlı ve taksitli dilerlerse de peşinatsız ve senetli araçlar alabilmektedir. Araba galerilerinin uyguladığı taksit ve kampanya seçenekleri ile her kesimden insan kolaylıkla araba sahibi olabilmektedir. Türkiye’de bazı galeriler senet ile vade yaparak araç satmaktadır.

İLGİLİ KONU: Tamamına Kredili Araba Veren Galeriler

Peşinatsız İkinci El Araba Satan Galerilerin Listesi

İkinci el taksitli araba satışı yapan birçok araba galerisi bulunmaktadır. Araç almak isteyenlerin önce piyasa hakkında bilgi edinmesini öneririz. Bilgi edindikten sonra daha uygun fiyatlar ile araç alabilirler ve ikinci el araç alırken nelere dikkat etmeleri gerektiğini daha kolay anlarlar. Peşinatsız ikinci el araba satan birçok galeri bulunmaktadır. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde araba galerilerinin sayısı oldukça fazladır. Peşinatsız ikinci el araba satışı yapan galerilerin listesini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Wowwo: Wowwo Yeşil Holding’in grup şirketidir. Birçok araba markası ile birlikte çalışan ve bünyesinde çok sayıda araba bulunduran Wowwo, ikinci el araç satışı da gerçekleştirmektedir. Sloganlarından da anlaşılacağı üzere ikinci el araç satışlarında en çok kullanılan firmalardan biridir. Uygun taksit seçenekleri ve peşinatsız araç alım desteği ile müşterilerine bir hayli seçenek sunmaktadır. Araç satış oranları ise değişiklik göstermektedir. Yüzde 30 peşin talep ederken, 36 aylık bir süre için ise senet kabul etmektedir. Wowwo düzenli olarak showroomlar da düzenlemektedir.
  • Peşinatsız Araba uzantılı İnternet sitesinde de satıcılar arabalarını siteye ekleyerek alıcıları beklemektedir. Peşinatsız, peşinatlı, taksitli, senetli, direkt ödemeli olarak birçok seçeneğe sahip olan pesinatsizaraba.com adresinden istediğiniz araca ulaşabilirsiniz. Sitede az peşinatla 2. el araba satışı da gerçekleştirilebilmektedir. Peşinatsız araba İnternet sitesi birçok kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Bünyesinde birçok model, tip ve yaşta araç bulunmaktadır. İlanlarda araçların her bir bilgisine yer verilmekte olup satıcılar ile yüz yüze görüşme imkanı da bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Vatan Bilgisayar’dan Odeabank İle Telefon Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.