Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Peşinatsız Senetle Arabalar

30.08.2018
675

Peşinat ödemeden araba almak isteyenler için farklı kampanya seçenekleri belirli dönemlerde sunulmaktadır. Belirli dönemlerde, farklı model araba markaları avantajlı ödeme seçenekleriyle satışa çıkmaktadır. 0 model bir araba sahibi olmak istiyorsanız gelir belgenizi ibraz ederek, araç tutarının yüzde yüzü oranında kredi çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra senet karşılığı, peşinatsız taksitli araba veren galeriler de bulunmaktadır.

Ülkemizde araçların fiyatlarının yükselişi nedeniyle hem peşinat vermek hem de kredi çekmek birçok kişiyi zorlamaktadır. Bu sebeple birçok araba markası satış yapabilmek ve aralarındaki rekabette ön olana çıkabilmek için peşinatsız araba kampanyası sunmaktadır. Renault, Volkswagen, Opel gibi büyük araba markalarının finans bölümleri belirli dönemlerde paket şeklinde oldukça uygun kampanyalar sunarak, 0 kilometre araç sahibi olunabilmesi için imkân sağlamaktadır.

Peşinatsız Araba Almak İçin Gerekli Şartlar Hangileridir?

Peşinatsız araba alabilmek için uygun olmanız gereken tek şart kredi notunun yüksek olmasıdır. Devlet tarafından da desteklenen araba markaları, farklı kampanyalar sunarak araç sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Bankalara olan ödemelerinizin geçmişinde bir sıkıntı yoksa ve kredi notunuz yüksekse araç markalarının kampanyalarından kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Araba markalarının yanı sıra bazı kuruluşlardan da peşinatsız araba almanız mümkündür. Bu kuruluşlardan bazıları şu şekildedir;

  • com Web Sitesi: Bu site üzerinden peşinatsız olarak araba almanız mümkündür. Senetle araba alabilir ve araç tutarının yüzde yüzü kadar kredi çekebilirsiniz. Aracın bulunduğu galeriye giderek aracı görebilir ve kararınızı verebilirsiniz.
  • İstanbul Finans Otomotiv: İstanbul Finans Otomotiv aracılığıyla dilediğiniz aracın tamamına kredi kullanarak sahip olabilirsiniz. Sahibinden.com tarafından kurulan bu kuruluş sayesinde peşinatsız olarak araç sahibi olabilirsiniz.
  • Sahibinden.com Web Sitesi: Sahibinden.com oldukça geniş bir sıfır ve ikinci el satış platformu olarak, peşinatsız araç alabileceğiniz birçok oto galerisi ve kuruluş bulabilirsiniz.

Renault Peşinatsız Araba Kampanyaları

Renault peşinat ödemeden, uygun kredi seçenekleriyle araba sahibi olabileceğiniz markalardan biridir. Özellikle Megane serisi için oldukça uygun kampanyalar sunulmaktadır. Oldukça düşük faiz oranlarıyla, araç tutarının yüzde yüzü için kredi kullanabileceğiniz Renault araçları için 48 aya varan vadelerden faydalanabilirsiniz.

Renault peşinatsız araç kampanyası için size en yakın Renault bayisini ziyaret ederek, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kredi notunuz yüksekse oldukça uygun faiz oranları ile peşinatsız olarak araç alabilmeniz için Renault aracılığıyla kredi çekebilirsiniz. Renault kredi hesaplama işlemini www.renault.com.tr adresinden yapabilirsiniz.

Kia Peşinatsız Araba Kampanyaları

Kia marka araçları 50 bin TL’ye 12 ay vade ve %0,99 faiz fırsatı ile sahip olabilirsiniz. 4 bin TL’ye varan indirimlerden faydalanabilir ve dilerseniz peşinatsız sıfır araba kampanyaları 2018 fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Kia Stonic, Cerato ve Bongo modelleri için oldukça cazip kampanyalar sunulmaktadır.

Kia sunduğu cazip kampanyalarla en çok tercih edilen markalardan biridir. Farklı dönemlerde, değişik kampanyalar sunarak uygun koşullarda araba sahibi olmanıza imkan sağlamaktadır. KIA kampanyaları ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 5 542 danışma hattını arayabilirsiniz.

Honda Peşinatsız Araba Kampanyaları

Türkiye’de en çok sevilen ve tercih edilen markalardan biri olan Honda, sıfır faizli ve peşinatsız araç sahibi olunabilecek oldukça uygun kampanyalar sunmaktadır. Çekeceğiniz kredi aracın yüzde yüzünü karşılamadığı için hesaplamanızı iyi yapmanızda fayda vardır. Araç bedelinin yaklaşık %70’ini karşılayan kredilerden faydalanarak araç sahibi olabilirsiniz.

Yüzde yüz kredi şansını ikinci el Honda araçlarda değerlendirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Honda danışmanlık hattı 0850 733 22 20’yi arayabilirsiniz. Kredi seçenekleri ve kampanyalar ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve sıfır kilometre ya da ikinci el Honda araçların tüm modellerinden satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vatan Bilgisayar’dan Odeabank İle Telefon Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.