G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

06.06.2018
524

Finansbank banka satışı sonrası bütün sorunlarını ve hizmetlerini yeniledi. Bildiğiniz üzere bankaların müşteri hizmetlerine bağlanmak bir hayli zordur, Bankacılık işlemlerinin tamamını telefon bankacılığı ile ve müşteri hizmetlerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu makalemizde sizlere kısa yoldan QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma İşlemini Anlatacağız. Aynı zamanda bankayı aradığınızda tuşlarla hangi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz bunun hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Finansbank müşteri temsilcisi numarası 0 850 222 09 00’dır. Numarayı aradıktan hemen sonra eğer direk müşteri temsilciniz ile direk görüşmek istiyorsanız yapmanız gereken sırası ile 4-2-6-2 tuşlamanız olacaktır. Müşteri temsilcisine bağlandıktan hemen sonra sizden kartınız son 4 hanesini ve kart şifresini isteyecektir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Finansbank müşteri hizmetleri 2010 yılında yapılan İstanbul çağrı merkezi ödüllerinde en iyi hizmet veren çağrı merkezi ile ödülünü almıştır. Müşteri memnuniyetine bakıldığı zamanda bu ödülü hak ettikleri görünmektedir, Finansbank müşteri hizmetleri 444 1 900 lü numarasını arayarak ta müşteri temsilcinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer müşteri temsilcisine direk bağlanmak için ise 0850 222 09 00 arayarak diğer işlemleri seçiniz ve ardından 1-5 rakamlarını tuşlayarak QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapabilirsiniz.

Finansbank müşteri temsilcisini aradığınızda karşınıza çıkan işlemler şu şekilde;

  • Kayıp çalıntı ve şüpheli işlemleriniz için 0 tuşlayınız.
  • Kart numaranızı ve T.C kimlik numaranızı tuşladığınız size özel menüye yönlendiriliyorsunuz
  • Kredi kartı borç bilgileri 1
  • Hesap bakiyesi 2
  • Diğer işlemleri 3
  • Menüyü dinlemek için 4

QNB Finansbank müşteri temsilcisi ile görüşme esnasında sicilinizi sorgulayabilir hatta kredi ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Son kampanyalara bakıldığında en para gelir belgesiz, evraksız, kefilsiz kredi imkanı bile bulunmaktadır. Banka Müşterisi iseniz çok kolaylıkla müşteri temsilcisi üzerinden bütün işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte müşteri hizmetlerini aramak yerine sizlere tavsiyemiz İnternet bankacılığı ve mobil bankacılıktır. Her zaman her yerde yanınız da bulunan mobil telefon ile bütün işlemlerinizi kolaylıkla anında yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken (www.qnbfinansbank.com) resmi web sitesine girerek işlemlerinizi daha seri ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En para Gelir Belgesiz, Evraksız, Kefilsiz Kredi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.