Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Şekerbank Hızlı Kredi Çekme

11.06.2017
251

Şekerbank’tan 5.000 TL Anında Kredi

Günümüzde bankalar tüketicilere uygun kredi imkanı sağlamak için birbiri ile yarışır hale geldi. Ancak tüketiciler ihtiyaç halinde artık hem uygun hem de hızlı kredi arıyor. Yani uygun krediyi sağlamak artık tek başına yeterli bir durum değil. Kredinin hem uygun hem de hızlı olması gerekmektedir. Şekerbank tüketicilerin tam aradığı nitelikte krediyi sunan bir banka. Sizlerde hem hızlı hem de uygun ödeme koşullu bir banka arayışı içerisinde iseniz adresiniz Şekerbank!

Şekerbank Hızlı Kredi Çekme

Şekerbank çekilen kredi sonrasında kendine uygun değil tüketiciye uygun ödeme koşulları sunuyor. Yani sizler Şekerbank’tan kredi çektikten sonra geri ödemeleri de kendi bütçenize uygun bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz. İhtiyaç kredisinin vadesi de 48 aya kadar uzatılabiliyor. Tatile çıkmak için yeterli bütçeye sahip olmayanlar, evlerinde değişiklik isteyen ancak ödemelerde güçlük çeken tüketiciler, eğitim masraflarını karşılayamayan tüketiciler çareyi uygun ödeme vadesi sunan Şekerbank’ta buluyor. Ayrıca Şekerbank anında kredi de sadece yüzde1,75 faiz uygulaması yapıyor. Krediyi şimdi çekiyorum ancak zaman içerisinde faizlere zam gelir mi, ödeme güçlüğü çeker miyim gibi bir durum da söz konusu değil. İhtiyaç kredisi faiz oranı her zaman sabit durumda. Tüketiciler bu açıdan gönül rahatlığı ile güncel faiz oranlarını inceleyerek kredilerini çekebilmektedir.

Eğer tüketici bütün faiz oranlarından ve bütün vade seçeneklerinden yararlanarak kredisini çekiyorsa bu durumda da aynı faiz oranı üzerinden geri ödemesini gerçekleştirebiliyor. Tüm bunları göz önünde bulundururken tüketicilerin kendilerini kredi çekerken düşündükleri kadar geri ödeme zamanlarını da göz önüne almaları gerekir. Yani kendilerini zora sokmayacak oranların altına imza atılmalıdır.

Son zamanlarda artan ihtiyaçlar ile birlikte anında ihtiyaç kredisi arayan tüketicilerin sayısı da bir hayli arttı. Anında kredi seçeneği de Şekerbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kanallarından bir tanesi.  Anında kredi seçeneğinden nasıl faydalanabilirim? Anında kredi başvurusu yapmak ve krediyi çabucak kullanabilmek için banka şubelerini ziyaret etmeye gerek yok. Şekerbank’ın çağrı merkezini aramak ve kullanılmak istenen hizmet hakkında bilgi vermek başvuru için yeterli. Çağrı merkezi seçeneği bana göre değil diyorsanız başka bir seçenekte SMS yöntemi.  KREDİ yazarak ardından T.C. kimlik numaranızı yazarak 1953’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Hangi kanal arayıcılığı ile yapıldığı fark etmeden eğer tüketicinin kredi isteği onay aldı ise anında hesap numarasına tutarın yatırımı gerçekleştirilmektedir. Yukarıda seçeneklerden farklı olarak Şekerbank anında kredi hizmetinden şubeden başvuru yaparak faydalanmak isterseniz banka tarafından belirtilen evrakları yanınızda bulundurmanız gerekir. Bu belgeler sürücü belgesi/ nüfus cüzdanı, ikamet edilen adresin belirtildiği belge ve gelir bilgilerinin bulunduğu belgedir. Eğer banka bu hususta gerek görmesi durumunda tüketiciden bir kefil de talep edebilmektedir. Ayrıca belgelerden ayrı olarak bankanın yine gerekli görmesi durumunda ek belge talebi edilebilmektedir.

Eğer sizde Şekerbank tarafından sunulan 48 ay vadeli 5.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisinden faydalanmak istiyorsanız kredinin geri dönüşünde nasıl bir yaptırımla karşılaşacağından bahsedelim. 48 ay vadeli 5.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisine Şekerbank tarafından aylık 1.75 oranında faiz yaptırımı uygulanmaktadır. Tüketiciler aylık olarak 166,34 TL ödeme yapmaktadır. Ayrıca banka tarafından kredi tahsis ücreti de istenilmektedir. Bu ücret 5 bin TL için 25 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

 Şekerbank’ta İhtiyaç Kredisi Tek Bir SMS’e Bakar

Şekerbank’tan ihtiyaç kredisi alırken başvurunuzu oturduğunuz yerden sadece bir SMS ile gerçekleştirebilirsiniz.

  • Maksimum kredi tutarı: 50 bin TL
  • Faiz oranı: 36-48 ay: %1,75, 25-36 ay: %1,73, 3-24 ay: %1,75
  • Kredi vadesi: 3-48 ay
  • Kredi tahsis ücreti: 250 TL
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.