G-00RJKRKGGQ
Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Ticari Kredi Kartı Veren 7 Banka Önerisi

08.03.2017
319

Kredi kartları artık tüm tüketicilerin olmazsa olmazı haline geldi. Günlük hayatta yapılan birçok alışverişinde seyrini kredi kartları değiştirdi. Bankalar kredi kartı konusunda çok fazla talep görünce tüketicilere yetebilmek ve isteği karşılamak maksadıyla birçok yeni kampanya başlatıyor ve kredi kartı ürünlerinde artışa geçiyor. Bankalar birbirleri arasında da ezeli bir yarış içerisinde olunca müşteri çekmek için çalışmalar bir hayli fazla. Malum kredi kartı taksitleri ile ilgili yeni gelen düzenlemeden sonra taksit sayılarında gözle görülür bir düşüş yaşandı. Bu durum karşısında bankalar ilgili yasal mevzuat hakkında izin çıkması ile beraber ticari kredi kartı dönemi başlatarak KOBİ’lere ve esnafa özel bir ürün sundu.

Ticari Kredi Kartı Veren 7 Banka Önerisi

Esnafa ve KOBİ’lere özel olarak sunulan bu kredi kartlarında limit diğer kartlara göre yüksek, kartın taksitleri daha fazla ayrıca özel olarak hazırlanan kampanyalar sayesinde ödeme imkanları daha makul. Bizlerde size ticari kredi kartları hakkında bilgi verecek ve ticari kredi kartı veren 7 banka önerisi sunacağız.

HALKBANK Paraf Business Kredi Kartı

Paraf Business Kredi kartı HALKBANK tarafından esnaf ve KOBİ’lere özel olarak sunulmuştur. Bu kartta temassız ödeme özelliği de bulunmaktadır. Paraf Business sayesinde hem acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilir hem de fazla taksit seçeneği sayesinde ödemelerinizi kolay bir hale getirebilirsiniz. Kartta, gecikme faiz oranı %2,25, kart aidatı 75 TL, asgari ödeme tutarı da 20 bin TL ve üzeri kartlarda %40 oranındadır.

Axess Business Kredi Kartı

Akbank’ın ticari alanda bir marka haline getirdiği Axess Business kredi kartı ile esnaf ve KOBİ’ler uygun ödeme koşullarından ve cazip taksit fırsatlarından dolayı tercihlerin başında geliyor.

TEB Ticari Kredi Kartları

Türk Ekonomi Bankası Bonus Business Kredi Kartı

TEB Business Kredi Kartı ile tüketiciler uygun şartlar altında nakit avans imkanı buluyor. Ödemeler taksitle gerçekleşebiliyor, ayrıca şirkette var olan araçlara total benzinliklerden %5 oranında indirimli benzin, LPG ve mazot alabiliyor. Ayrıca kart için sunulan oranlarda çok uygun. Bonus Business kredi kartında gecikme oranı %2,52, aidat ücreti 95 TL ve asgari ödeme tutarı da 20 bin TL ve üzerinde olan kartlarda %20’dir.

Türk Ekonomi Bankası World Business Kredi Kartı

Türk Ekonomi Bankası’nın ticari alanda sunduğu World Business kredi kartı ile otopark, araç kiralama, havaalanı, eğlence, seyahat vb. alışverişlerde taksit ve indirim imkanı bulunuyor. Ayrıca birçok alanda kolaylık sağlayan bu ticari kartın nakit avans olanakları da bir adım önde. World Business kartta gecikme faiz oranı %2,52, aidat miktarı 95 TL, asgari ödeme tutarı da 20 bin TL üzeri kartlarda %40 oranındadır.

Tekstilbank Bonus Business Card

Tekstilbank tarafından sunulan Bonus Business kartta kart aidat ücreti bulunmamaktadır. Kart için gecikme faiz oranı %2,52 olarak, asgari ödeme tutarı da 20 bin TL üzerinde bulunan kartlar için %40 olarak belirlenmiştir.

Türkiye İş Bankası Vadematik Kredi Kartı

Vadematik İş Bankası tarafından sunulmuş bir kredi kartıdır. Bu kart için alışveriş faiz oranı %2,02, gecikme faiz oranı %2,25 olarak belirlenen kartlarda yıllık aidat 60 TL olarak belirlenmiştir. Kart için asgari ödeme tutarı da kart limiti 20 bin TL üzeri ise %40 oranındadır.

Vakıfbank Business Kredi Kartı

Business kredi kartı World kart özelliklerinin birçoğunu bünyesinde barındırmaktadır. Kartın yıllık aidatı 54 TL, gecikme faizi %2,52, asgari ödemesi ise limiti 20 bin TL ve üzerinde olan kartlar için %40’tır.

CardFinans Vadekart Kredi Kartı

Vadekart’ta yine işletmelere özel sunulmuş bir kredi kartıdır. Kart için yıllık aidat tutarı 89 TL, gecikme faizi %2,52 ve asgari ödeme tutarı da limiti 20 bin TL üzeri olan kartlarda %40 oranında belirlenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Borcuna Dair Bilmeniz Gereken 11 Şey başlıklı makalemizde kredi borcu ödeme, kredi kartı borç kapatma ve Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.