Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Ttnet Borç Ödeme Yöntemleri Nelerdir ?

18.11.2020
304

Ttnet Borç Ödeme

İnternet kullanımı son yıllarda gayet yaygın bir hale gelmiş olurken, her ay ödenmesi gereken tutarların zamanında tam ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanyalar dahlinde uygun fiyatlar ile sizlere sunulan internet hizmeti, TTNet kapsamında ise, borç ödeme işlemleri de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Fatura ödeme hizmetlerinden yararlanabilmek için, aşağıda yer alan ödeme kanallarını kullanabilirsiniz.

Ödeme Kanalları Nelerdir?

Bahsedilen ttnet fatura ödeme işlemlerini, bu kanallar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

• Müşteri hizmetleri
• TTnet fatura ödeme merkezleri
• Diğer fatura ödeme merkezleri
• PTT
• Bankalar
• Telefon bankacılığı
• Otomatik ödeme talimatları
• Hesaptan ödeme
• İnternet ile ödeme

Müşteri Hizmetleri

Bahsedilen bu kanal ile müşteri hizmetleri ile görüşerek, kredi kartınız ile ödeme yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Zaten, 444 1 444 ya da 444 0 375 numaralarını arayarak, TTNet teknik destek ve ödeme hizmeti alabilirsiniz. Bu kanaldan ödemelerinizi direkt olarak kredi kartı numaralarınız ile gerçekleştirebilmeniz oldukça kolaydır. Genel olarak kayıtlı cep telefonlarınız ödeme bilgiler içerisinde yeterli olsa da, bazı durumlarda abonelik bilgileri de istenebileceğinden, bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir biçimde yanınızda bulundurmanız, vakitten kazanmanızda sizlere yardımcı olacaktır.

TTNet Fatura Ödeme Merkezi

ttnet borç ödeme

Yine bu ödeme merkezleri ile de, TTnet fatura ödeme işlemleri kolaylıkla halledilebilmektedir. Burada da direkt olarak nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Genel olarak TC kimlik numarası ve abone numarası ile ödeme işlemleri tamamlanabilmektedir.

İnternet Üzerinden Ödeme

Arama motorlarınıza ttnet fatura sorgulama ya da ödeme dediğinizde, gelen linklerden doğru olana tıkladığınızda, mobil ya da kredi kartı ile ödeme gibi bir pencere açılacaktır. Açılan pencerede kredi kartı ile ttnet fatura ödeme linkine tıklayarak, ödeme yapmak ist4ediğiniz telefon numaranızı, internet numaranızı ya da hesap numaranızı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise, kart sahibinin adı soyadı, kart numarası, son kullanım tarihi, güvenlik numarası gibi bilgileri eksiksiz olarak girdiğiniz de, kayıtlı olan hesaba bağlanarak, faturalarınızı önünüze getirecektir. Ödemek istediğiniz faturanın kutucuğunu işaretleyerek, işleme devam edebilirsiniz. Bu ödeme esnasında sizlere artık otomatik ödeme olup olmadığını soracaktır. Butona hayır olarak tıklayarak devam edebilirsiniz. Eğer ki artık otomatik ödeme olsun istiyorsanız, evet tercini yaparak, bu aydan sonra bu kartınızdan otomatik olarak tahsil edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Akbank SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır ? başlıklı makalemizde akbank, kredi başvurusu ve nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.