Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Türkiye İş Bankası Kredi Başvurusu

06.04.2017
327

İş Bankası İhtiyaç kredisi

İhtiyaçlarınız artık maddi durumunuzu sarsıyorsa, aylık geliriniz harcamalarınızın altında kalıyorsa, hayallerinizin peşinden gitmek için artı bir gelir gerekiyorsa, hayaliniz ne olursa olsun İş Bankası’nda krediniz hazır. İsteseniz son model bir telefon, yeni bir bilgisayar belki tüm yılın yorgunluğunu atacak güzel bir tatil…

Türkiye İş Bankası’ndan İhtiyaç kredisi kullanmak için Yapmanız gereken tek şey ne istediğinize, ihtiyacınızın ne olduğuna karar vermek. İhtiyaç kredisi almaya karar verdiyseniz hayallerinizi yada harcamalarınızı daha fazla ertelemek istemiyorsanız dilerseniz Türkiye İş Bankası şubelerini ziyaret edebilir, dilerseniz internet bankacılığını kullanabilir Telefon şubesini kullanabilir, Bankamatikleri tercih edebilir, İşCep yada 4402’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Kredi başvurunuzu bu yollarla gerçekleştirebilirsiniz;

  • Türkiye iş Bankası internet sitesine girerek,
  • İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra Başvuru-ürünler veya kredilerim menülerinden ‘’Anında kredi’’ seçeneği ile
  • İşCep’i kullanarak başvurular veya krediler menüsünden Anında kredi seçeneği ile
  • Cep telefonunuzun SMS kısmına girerek NAKİT bir boşluk T.C. kimlik no bir boşluk kredi tutarı bir boşluk AYLIK GELİR bilgilerinizi belirttiğimiz gibi yazarak 4402’ye SMS atarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bankamatikleri kullanmayı tercih ediyorsanız; kartlı işlem menüsüne girerek daha fazlası: Başvurular sonrasında Kartsız işlem menüsünden başvurular ve devamında kredi adımlarını takip ederek
  • 0850 724 0 724 numarasından Türkiye İş Bankası’na ulaşarak.

İhtiyaç kredisi için taksit zamanı geldiğinde eğer hesabınızda taksit tutarını karşılayacak kadar bakiye varsa otomatik olarak oradan çekilir. Kredi taksitlerinizi Türkiye İş Bankası İnternet Şubesi, Türkiye İş Bankası Bankamatikleri veya İşCep’i kullanarak kolayca ödeyebilirsiniz.

Bireysel Kredi Başvurusu İçin Gereken Temel Bilgiler (Kefiller ve Başvuru sahipleri için)

  • Nüfus cüzdanı yada sürücü belgesi fotokopisi/aslı
  • Net gelir belgesi
  • Başvuru formu

İş Bankası Eğitim kredisi

Çocuklar büyürken masrafları da sabit kalmıyor. Büyüyen masrafların başında eğitim için harcananlar yer alıyor. Eğitim masraflarını göz önüne getirince bir anda bütçeyi büyük oranda sarstığı görülüyor. Kaldı ki bu ödemelerin bir anda yapılması büyük bir enkaza vesile oluyor. Çocuklarının eğitim masraflarını karşılamak için bir ele ihtiyaç duyan tüketicilere bir kredi var, ‘’Eğitim kredisi’’.  Eğitim kredisinin kullanılabileceği alanlar üniversite veya özel okul gibi harcamalar için olacaktır.

Eğitim kredisi kullanmak için dilerseniz öğrenci kayıt belgenizi ve ödediğiniz okul ücretini gösterir belgenin karşılığında denk gelen tutarı okulun hesabına aktarabilirsiniz. Fatura karşılığı ile krediyi nakit alma şansınız da mevcut.

Eğitim kredisi almak için Türkiye İş bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Konu ile alakalı ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız da Türkiye İş Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Başvuru için gerekli belgeler

Sürücü belgenizin fotokopisi veya aslı ya da nüfus cüzdanınız

Başvuru formu

Gelir durumunun belirtildiği belge

Eğitim bedelinin gösterildiği faturanın aslı/öğrenci kayıt belgesi/okul ücretini gösteren belge.

İş Bankası Emekli kredisi

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu emekli maaş ödemelerini Türkiye İş Bankası’ndan almayı tercih eden T.C. SGK emeklileri emekli maaşlarının ayda bir ödenmesini kabul ederek ayda bir taksit ödemesi ile gerçekleşen yada emekli maaşını 3 ayda bir alan emekliler için üç ayda bir gerçekleşen ödemelerle emekli kredisi alabilmektedirler.

Emekli Kredisi’nden nasıl faydalanırım? Başvuru için ne gerekiyor? Diyorsanız sadece emekli tanıtım kartınızı yanınıza alarak herhangi bir Türkiye İş Bankası şubesine gitmenin yeterli olacağını söyleyebiliriz.

Başvuru için;

Sürücü belgesi fotokopisi/aslı veya nüfus cüzdanı

Başvuru formu

SGK’da kaydı görünmeyen veya geliri netleşmeyen tüketiciler için gelir belgesi

Emekli tanıtım kartı

Emekli aylığının kayıt altına alındığına dair hesabın banka cüzdanı

Faturalı Alışveriş Kredisi

İs Bankasi Kredi Basvurusu

Türkiye İş Bankası ile anlaşma imzalayan firmalardan gerçekleştireceğiniz alışverişlerde (Beyaz eşya,bilgisayara vs.) faturayı göstererek kredinizi kullanabilirsiniz. Aldığınız ürünün bedelini sizler değil Türkiye İş Bankası öder.

Gerekli belgeler

Sürücü belgesi fotokopisi/aslı nüfus cüzdanı

Maaş bordrosu

Alışverişin tutarını belirten fatura

Başvuru formu

Gibi klasik evraklar Türkiye İş Bankası’ndan alacağınız Faturalı Alışveriş Kredisi için yeterli olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.