Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Yapı Kredi Bankası Esnaf Kredisi

04.10.2017
279

Yapı Kredi Bankasından esnaflara özgü kredi kampanyaları ve birçok özel teklif verildiği bilinmektedir. Ödeme sürecinde ki kolaylıklar faiz oranlarının cazip olması sebebi ile esnaf kredisinde Yapı Kredi Bankasının farkını ortaya çıkarmıştır.

Şimdi sizlere Yapı Kredi Bankasının esnaflar için yapmış olduğu birçok makul teklif ve kampanyaları hakkında detaylı bilgilendirme vereceğiz. Öncelikle nasıl başvuru yapılır faiz oranlarının detayları ve ayrıca KOSGEB hakkında da detaylı bilgi verilecektir.

Yapı Kredi Bankası Esnaf Kredisi

ESNAFLARA ÖZGÜ YAPI KREDİ’DEN KREDİ

Yapı Kredi Bankası Esnaflara ve KOBİ’lere makul fiyat da nakit ihtiyaçlarını karşılamak da veya işletmelerini genişletmek ve ilerletmek adına yapılan çalışmalar da nakit desteği ile birçok özel avantajlar sağlanmaktadır. Yapı Kredi Bankasının Esnaf Kredisi ile Nakit Kredisi adı altında sağlamış olduğu avantajlarda 36 ay kadar vadelendirme söz konusu olabilmektedir. Bankanın sağlamış olduğu gerek faiz oranları gerekse özel kredilerde ödeme sürecin de kolaylıklar sağlanmaktadır.

ESNAF KREDİSİNİN ŞARTLARI NELERDİR?

Esnaflara özel Yapı Kredi Bankasının yapmış olduğu kredi şartlarından bahsedelim. Kredi paketlerinde 36 aya kadar süren ödeme seçenekleri mevcuttur. Kredi limitlerin de ise belirlenmiş bir limit yoktur. Kişilerin mevcut olan durumları tespit edilip uygun rakamlarla kredi verilecektir. Ayrıca bankaya SMS yolu ile 40 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapılabilmektedir. Ödeme süresinin de işe esnek koşullar ile esnaflara kolaylık sağlanmaktadır. Esnaf Kredinizi her ay veyahut 3 ya da 6 ay da bir düzenli olarak yatırılma koşulları bulunmaktadır. Ayrıca yaklaşık 6 aya kadar geri ödemesiz kredi seçenekleri de vardır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILMAKTADIR

Esnaf Kredisi isteyenler Yapı Kredi Bankasına birkaç farklı yöntem ile başvuru yapabilmektedirler. Bunlar içerisin de en basit olanı KOBİLERE özgü Yapı Kredi Bankasının sitesinden başvuru yapmak mümkündür. Bunun yanın da belli bir miktara kadar kredi başvuruları SMS ile yapılabilmektedir. Ayrıca Kobi Departmanlarının Yapı Kredi Bankası şubeleri sizlere detaylı bilgi verecektir.

İNTERNETTEN KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILIR

Öncelikle Yapı Kredi Bankasının Kobilere özgü sitesi olan www.yapikredikobi.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra sırasıyla KOBİ ve Esnaf Kredisi aşamalarına ilerlemelisiniz. Ardından BAŞVURU butonuna basmanız ile kredi başvuru formu karşınıza çıkacaktır. Hemen formu görmek isteyenler için https://www.yapikredi.com.tr/kobi/krediler/kobi-kredileri-ticari-kredi-basvurusuhttps://www.yapikredi.com.tr/kobi/krediler/kobi-kredileri-ticari-kredi-basvurusu adresine girmeniz yeterli olacaktır. Adreste çıkan formda öncelikle TC Kimlik numaranız ardından sırası ile cep ve iş numaranızı yazdıktan sonra güvenlik kodu girmeniz gerekmektedir. Daha sonra alt kısım da yer alan ‘Kişisel Verilerin İşlenmesi’ yazan kısmı işaretleyip devam yazan kısma tıklamanız yeterli olacaktır. Diğer aşamalar da kredi talebi hususunda bilgiler girilmesi ile başvuru formu tamamlanmış olacaktır.

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

40 bin TL ye varan kredi tutarlarını Yapı Kredi Bankasından SMS yolu ile ve 18 ay vadeli olarak ödemeyi düşünenler başvurularını yapabilirler. Ayrıca Esnaf Kredi için 4410 SMS yollamanız yeterlidir.

KOBİLERE ÖZEL KREDİLER            

Yapı Kredi Bankasının Esnaflar için verdiği krediler de KOBİLER’ e özel kredi fırsatları sunmaktadır. Bu kredi paketleri şu şekildedir: Makine Donanım Kredisi, İmalat Destek Programı, Turizm Kredisi, Kadın Girişimci Kredisi, Sezona Hazırlık Turizm Kredisi, Taşıt Kredisi, Taksi Kredisi, 2B Arazi Kredisi, Franchising Kredisi,  Diğer Nakit Krediler, Gayri nakdi Krediler (Türk Lirası) ile  Gayri nakdi Krediler (yabancı para birimleri) şeklinde olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Kredi Kartı 05 Hata Kodu Nedir? Çözümü Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.