Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Aylık 4.000 TL Kazandıran 20 Ek İş

19.11.2020
328

Ek İş Nedir ?

Bilineceği üzere günümüzde pek çok firma, taleplere karşılık veremediği durumlarda dışarıdan iş gücüne ihtiyaç duymaktadır. Bu iş gücü ek iş olarak adlandırılır. Özellikle paketleme ve üretim konusunda ciddi açığa sahip olan bu firmalar, evden iş talebinde bulunan kimseler ile iletişim kurarak, evden işi ilanları vermektedir. Ek iş arayanlar için bir fırsat olarak görülen bu durum ile gerçek bir gelir kapısı oluşturmak ya da ek kazanç elde etmek mümkündür.

Ek iş fırsatı sunan bu firmalar aracılığıyla hemen hemen herkesin ekstra kazanç elde ederek, aile bütçesine katkı sağlamasına olanak tanınmaktadır. Bu işler çoğunlukla el becerisi ya da özel bir yetenek gerektirmediğinden herkes tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Üstelik ek iş fırsatlarından yararlanırken elde edilecek kazancı da kişi kendisi belirlemektedir. Bu firmalar çoğunlukla performansa göre iş verdiğinden yüksek performans gösterilmesi durumunda aylık 4.000 TL’ye kadar kazanç elde edilmesi mümkün olmakla birlikte, bu rakamın çok çok üzerine çıkma olanağına da sahip olunabilmektedir.

Evden ek iş fırsatları sunan diğer bir alansa şüphe yok ki sanal mecralardır. Bilineceği üzere internetin gündelik yaşantının vazgeçilmez bir parçası haline dönüşmesi ve gerçek bir pazarlama ve reklam alanı oluşturması pek çok kimsenin dikkatini çekmektedir. Bu bağlamda internet üzerinden ek gelir imkanlarına sahip olmak da mümkündür. Bu işlerde yüksek vasıf gerektirmiyor olmasına karşın, yine performansa göre ücretlendirme yaptığından, yüksek kazanç elde edebilmek kişinin kendisiyle doğrudan ilgilidir.

Çoğunlukla evden yüksek kazanç elde edilmesine imkan veren bu ek iş alternatifleri gerçek bir kazanç kapısı haline dönüşebilmektedir. Özellikle boş vakte sahip olan kimseler adına yüksek kazanç elde ederek ekonomik rahatlığa ulaşmak adına alternatif olan ek iş fırsatları, bir geçim kaynağına bile dönüşebilmektedir. Para kazandıran ek işler nelerdir? Evden ek iş imkanları nelerdir? Ek iş fırsatları nelerdir? Eve verilen ek işleri kimler yapabilir? Gibi tüm soruların cevaplarına buradan ulaşmanız mümkündür.

Evde Yapılabilecek Ek İşler Nelerdir ?

Evde yapılacak ek işleri temel olarak iki farklı bölüme ayırmak mümkündür. Bu iş imkanları sanal ve reel olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Ek kazanç sağlama imkanı sunuyor olmasının yanı sıra bu işler aracılığıyla yüksek kazanç elde edilerek gerçek bir aylık gelir sağlanabilmektedir. Çoğunlukla performansa göre iş talebinde bulunabilecek olmasından ötürü aylık 4.000 TL ve üzerine kadar çıkan kazanç elde etme imkanına ek iş fırsatları kapsamında sahip olmak içten bile değildir.

Özellikle üretim konusunda aksaklık yaşayan firmalar bazı durumlarda dışarıdan duydukları iş gücü desteğine karşı evde bolca boş vakte sahip olan kimselere iş olanakları sunabilmektedir. Teknik ekipman yetersizliği ya da iş gücü eksikliği büyü üretim merkezlerini iş gücü bulmak adına evde boş vakte sahip olan insanlara yönlendirmektedir. Bu bağlamda evden ek gelir elde etmek ve bunu kazancı yüksek miktarlara sahip olacak şekilde elde etmek , artık hayal olmaktan çıkarak gerçek bir hale dönüşmüştür.

Ek iş fırsatları sunan evden işler çoğunlukla paketleme işleri olmakla birlikte, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmaların ürünlerinin paketlenmesi üzerine yapılmaktadır. Son derece basit ve kolaylıkla yapılabilen işler olan bu alternatifler, aynı zamanda yüksek beceri, yetenek ya da kabiliyet gerektirmiyor olması bakımından kolaylıkla yapılarak kazanç elde edilebilmektedir.

Eve Verilen Ek İşleri Kimler Yapabilir ?

Küçük ve orta ölçekli firmalar tarafından sağlanan ek iş fırsatları çoğunlukla yüksek vasıf gerektiren işlerden oluşmamaktadır. Bu bağamda herkesin yapabilmesine uygun olan bu işler çoğunlukla paketleme işi ya da küçük el işleri şeklinde olmaktadır. Dolayısıyla talepte bulunan herkes için ek iş seçeneklerine ulaşmak son derece kolaydır.

Ek iş fırsatları konusunda ek gelir elde etmek isteyenler çoğunlukla boş vakte sahip olan kimseler olmaktadır. Ev hanımları, gece çalışmak isteyenler, işsizler, iş arayanlar, ev konforunda çalışmak isteyenler, klasik iş yaşantısından rahatsız olanlar, evde boş vakte sahip olanlar ve buna benzer pek çok nedenle evden para kazanmak isteyen herkes bu yöntemler aracılığıyla, istemeleri durumunda yüksek kazanç elde ederek aylık net bir gelir ortalaması yakalayabilirler. İşte 20 alternatif ile aylık 4.000 TL ve üzerinde kazanç elde etme olanağı sağlayan ek iş seçenekleri.

 

1.Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikah şekeri paketleme işi firmalar tarafından evde iş imkanları kapsamında en çok verilen işlerin arasında bulunmaktadır. Yüksek beceri ve kabiliyet gerektirmiyor olmasının yanı sıra kazanç elde etmek için gerçek bir çözüm önerisidir. Bu iş kapsamında hizmet veren firmalar ile iletişime geçerek iş imkanlarından faydalanmak mümkündür. Performansa göre iş talebinde bulunmaya da imkan veren nikah şekeri paketleme işi aracılığıyla yüksek performans gösterilmesi durumunda aylık 4.000 TL’ye kadar kazanç sağlanabilmesi mümkündür. Bu sebepten dolayı ek iş fırsatları kapsamında denenmeye son derece değer bir iş olma özelliği göstermektedir.

2.Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Plastik bardak üretimi yapan firmalar bazı durumlarda hem teknik ekipman kesikliğinden hem de personel eksikliğinden dolayı dışarıdan iş gücüne ihtiyaç duymaktadır. Bu firmalar verilen bardakların paketlenmesi ve ambalajlanması konusunda evde boş vakte sahip olan kimselere ulaşarak, iş gücü talep etmektedir. Gelen yoğun taleplere karşılık verebilmek adına bu alanda iş yükü de son derece yüksektir. Dolayısıyla ek iş fırsatları kapsamında evden plastik bardak paketleme işi yapılarak yüksek kazanç elde etmek son derece kolaydır.

3.Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Evden ek iş seçenekleri arasında yine küçük ölçekli firmalar tarafından verilen telefon kılıfı paketleme işleri de bulunmaktadır. Bu iş kapsamında çoğunlukla yapılacak işler evlere kadar teslim dilmektedir ve iş bitiminde de yine elden alınarak, elde edilen kazanç anlık olarak verilebilmektedir. Böylelikle iş bitiminde anlık olarak gösterilen performansa göre yüksek kazanç elde edilebilmektedir.

4.Evde Çorap Paketleme İşi

Evden kazanç sağlama konusunda pek çok kimsenin en çok tercih ettiği iş kapsamında olan evden çorap paketleme işi, bu alanda iş gücüne duyulan yüksek ihtiyaç sebebiyle yüksek performans gösterilmesi durumunda gerçek bir kazanç kapısı olarak görülmektedir. Özellikle çorap sanayisi tükenmeyecek iş kollarından biri olduğundan devamlılık konusunda da sürdürülebilir bir ek iş alternatif sunmaktadır. Bu tarz işleri veren firmalar da azımsanamayacak ölçüde fazla olduğundan iş talebine karşılık bulunması son derece kolay olacaktır. Bu tarz firmalar çoğunlukla eve kadar işleri getirebilmektedir ve iş bitiminde teslimatı elden alarak ödeme yapmaktadır.

5.Evde Sabun Paketleme İşi

Bilineceği üzere hijyen ve sağlık üzerine inşa edilmiş tüm sektörler gelişim göstermeye ve tükenmemeye açıktır. Bu sebepten dolayı sabun konusunda faaliyet gösteren firmalar gelen taleplere daima karşılık verememektedir ve bazı durumlarda paketleme için özel bir departmana sahip olmamaktadır. Aynı zamanda paketleme işlevine sahip ekipmanların da tedarik edilmesi konusunda sorun yaşayabilen bu firmalar. Yapılan üretimlerin ambalajlanması konusunda ek iş gücü talebinde bulunmaktadır. Sabun paketleme işi hiç bitmeyecek bir alana dair olduğundan çok fazla iş gücü açığına sahip olmakla birlikte, bu tarz iş imkanlarının evlere teslim edilmesi konusunda da avantaj sağlamaktadır. Böylelikle yine performansa bağlı olarak sabun paketleyerek yüksek kazanç elde edilebilmektedir.

6.Evde Takı İşi

Özellikle kadınlar için benzersiz olanaklar sunan evde takı işi gerçek bir ek iş bağlamında ek kazanç elde etme yöntemidir. Takı ve benzeri konularda el becerisine sahip olan ev hanımları için ailene bütçesine ek katkı sağlamaya imkan tanıyan evde takı işi, gösterilecek yüksek performansa göre yüksek kazanç sağlanabilecek bir alternatiftir. Bu bağlamda evde bolca boş vakte sahip olan ev hanımları için kazanç elde etmeye olanak sunmaktadır.

7.Evde Maske Üretimi ve Satışı

Bilineceği üzere dünya çapında ilan edilen pandemi kapsamında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında maske gelmektedir. Zaman zaman kara borsaya düşecek kadar bulunması güç olan maskeler pek çok kimse açısından kazanç kapısı haline dönüşmüştür. Acil ihtiyaç olmasından dolayı yüksek talebe sahip olan maske üretimi evden ek iş fırsatları doğrultusunda değerlendirilmeye son derece müsait bir araç konumundadır. Yapımı son derece basit olan bez ve cerrahi maskeleri üreterek ihtiyaç sahiplerine satmak ise son derece kolaydır. Bunun için aracı firmalar bulunacağı gibi sosyal medya araçları ya da buna benzer internet siteleri üzerinden satış yapılabilmektedir. Böylelikle yüksek talep bulunmasından dolayı üretimin sağlandığı kadar satış yapılabilme olanağı sağlıyor olması bakımından bu iş kapsamında da yüksek kazanç elde etmek mümkündür.

8.Evde Kına Paketleme İşi

Evden kazanç sağlamak adına yapılacak dönemlik işlerin arasında evden kına paketleme işi de gelmektedir. Özellikle ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında bu alanda duyulan iş gücü yüksek oranda artış göstermektedir. Bu bağlamda dönemlik olarak yüksek talep içerdiğinden kına paketleme işi ile yüksek kazanç elde ederek dönemlik olarak gelir sağlama olanağına sahip olmak mümkündür. Kına paketleme işi yüksek gelir getiren ek iş fırsatları konusunda denenmeye son derece değerdir.

9.Evde Kürdan Paketleme İşi

Hemen hemen her yerde ihtiyaç duyulan kürdan kullanım alanı son derece yüksek bir üründür. Bu bağlamda kürdan paketleme işlerine gelen talep de aynı oranda yüksektir. İşin uygulanması bakımından vasıf gerektirmiyor oluşu herkes tarafından kolaylıkla yapılabilme seçeneği sunmaktadır. Eve kadar teslim edilen kürdanlar ve paketleri birleştirilerek iş tamamlanmaktadır ve yine iş bitiminde elden teslimat yapılabilmektedir. Böylelikle ek iş fırsatları kapsamında kazanç elde etmek adına alternatif bir yöntem olarak özellikle evde boş vakte sahip olanlar için bir gelir kaynağı oluşturulmaktadır.

10.Evde Davetiye Katlama İşi

Yine dönemlik olarak yapılabilecek ve gelir getiren işlerden biri olan evde davetiye katlama işi ile kazanç elde etmek mümkündür. Belli dönemlerde bu iş alanında ortaya çıkan iş gücü ihtiyacı hem yüksek kazanç sağlamak adına hem de boş vakitlerin değerlendirilmesi adına büyük avantajlar içermektedir. Yapımı son derece basit olan iş yaşlı, çocuk, genç, erkek, kadın için üstesinden gelinebilir bir özelliğe sahiptir. Yüksek performans gösterilmesi durumunda bu işten de dönemlik olarak yüksek kazanç elde etmek mümkündür.

11.Evde Örgü Örme İşi

Kadınlar için vazgeçilmez hobilerin başında gelen örgü örme işi kazanç alanı haline dönüşebilmektedir. Bazı durumlarda hobi olmaktan çıkarak ihtiyaç olan ürünlerin temim edilmesi adına da yapılabilen örgü örme işi, ek iş fırsatları konusunda daima yüksek kazanç elde edebilme imkanı sunmaktadır. Özellikle yapımı basit olan lif, hırka, şal, atkı ve bere gibi ürünlerin el işçiliği ile yapılıyor olması yüksek kazanç elde etmeye olanak sağlamaktadır. Evde bolca boş vakte sahip olan kadınlar ve ev hanımları için hobiden kazanç sağlamak ve yüksek gelir elde ederek aile bütçesine katkı sağlamak örgü örme işi ile olanaklı hale gelmektedir.

12.Evde Basit Tamirat İşleri

Özellikle evde bolca boş vakte sahip olan erkekler için basit tamirat işlerinden gelir elde ederek ek kazanç sağlanması mümkündür. Uygun ekipmana ve araca sahip olan kimseler, küçük tamirat gerektiren işler konusunda çevresine ya da internet ortamını kullanarak pek çok kimseye hizmet sağlayabilmektedir. Yapılacak işlerin mahiyetine göre bu iş kapsamında da yüksek kazanç elde etmeye olanak tanınmaktadır. Emekliler için gerçek bir ek gelir kapısı olan evde basit tamirat işleri evde ek iş fırsatları kapsamında yüksek gelire sahip olmak adına seçenek sunmaktadır.

13.Sosyal Medya Araçları İle Para Kazancı Elde Etmek

Bilineceği üzere çağın en temel araçlarının arasında sosyal medya platformları bulunmaktadır. Sosyal medya araçları ise özellikle evden ek iş sahibi olmak isteyenler açısından benzersiz olanaklar sağlamaktadır. Dolayısıyla milyonlarca üyesi olan bu sosyal medya araçlarını kazanç alanı haline getirmek de son derece kolaydır. Tasarımı yapılan ürünler, çeşitli el becerisiyle yapılan nesneler, süs ürünleri ev eşyaları, ikinci el eşyalar gibi pek çok ürünü bu kapsamda sosyal medya araçları üzerinden satışa çıkartarak kazanç elde edilmesi olasıdır. Gösterilen beceriye göre yüksek kazanç elde etme potansiyeline sahip olmakla birlikte, gerçek bir gelir kapısı haline dönüştürmek de mümkündür.

14.Kripto Para ile Para Kazanma Yöntemleri

Kripto para,, bilineceği üzere sanal ödeme yöntemlerinin arasında son dönemde en popüler olan araçlardan biri haline gelmiştir. Özellikle kripto madencilik kavramının türetilmesiyle gerçek bir kazanç kapısının aralanması ve yüksek gelir elde etmek adına verimli kullanılmaya son derece aday olan kripto paralar ile sanal dünya üzerinden, borsa işlemlerine dahil olarak kazanç elde etmek mümkündür. Gerçek bir ek iş fırsatı olarak tanımlamak yerine, daimi bir gelir kapısı olarak adlandırmak da kripto para üzerinden ek kazanç elde edilmesinin anlaşılması üzerine yerinde olacaktır.

15.Blog Açarak Para Kazanma İmkanları

Günümüzde hemen hemen her alanda blog sahibi olan insanlara rastlamak mümkündür. Blog yazarlığı ve blog sahibi olmak maliyetsiz olması ve herhangi bir sermaye konulmuyor olması bakımından neredeyse hiç risk barındırmamaktadır. Belli bir alanda veya konuda uzman olan kimselerin sahip oldukları bilgi, birikim ya da güncel olaylar üzerine yazınlarını paylaştıkları bloglara talebin yüksek olması durumunda reklam alınarak kazanç sağlanabilmektedir. Bu sebepten dolayı blog sahibi olarak daimi olarak ek kazanç elde edebilir ve ek iş fırsatları konusunda alternatif bir alan açabilirsiniz.

16.İnternetten Kıyafet Satmak

İkinci el kıyafetlerin internet ortamında satılmasına olanak sağlayan pek çok internet sitesi olmakla birlikte, aynı zamanda al-sat yöntemi ile satış yapılmasına izin veren e-ticaret siteleri de bulunmaktadır. Gerçek bir gelir kapısı oluşturmak adına internet üzerinden sadece kıyafet değil ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin satılması mümkündür. Burada kısmı bir sermayeye ihtiyaç duyulmaktadır fakat en nihayetinde kazanç daima yüksek olacağından, yatırılan sermaye kısa bir süre de ek gelir olarak geri dönüş sağlayacaktır. Bu bağlamda internetten ürün satışı ek iş fırsatları kapsamında denenmeye son derece müsait ticari bir uğraşı olmaktadır.

17.Makale Yazımı ve Editörlük, Redüksiyon

İnternet üzerinden ek iş fırsatları kapsamında en çok tercih edilen işlerin başında makale yazımı gelmektedir. Makale yazımı kısmen teknik bilgi gerektiriyor olsa da ustaca öğrenilerek gerçek anlamıyla icra edilmeye başlanması adına herhangi bir engel barındırmamaktadır. Bu sebepten dolayı kısa bir zaman içerisinde konuya dair yüksek bilgiye sahip olunmasına imkan tanınmaktadır. Editörlük hizmeti de yine internet üzerinden ek iş fırsatları arasında gelmektedir. Sanal ortamdan alınan metinlere editörlük hizmetleri sağlayarak ve düzenleme yaparak yüksek kazanç elde edilmesi de mümkündür.

18.Sanal Finansal Yatırım İle Para Kazanmak

Sanal dünya özellikle finansal yatırımlar konusunda pek çok alternatif ve seçenek sunmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte artık finansal işlemlerin tamamı internet üzerinden tek bir tıkla kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu tarz durumlara imkan tanıyan pek çok internet sitesinin olmasına karşın, bankacılık uygulamaları ile yatırımların yönlendirilmesi de mümkündür. Finans konusunda uzman olan güvenilir kimseleri takip ederek, ya da sadece kendi kıvrak zekanıza güvenerek, yüksek kazanç elde etmek adına borsa ve finans kuruluşları eşsiz avantajlar sunmaktadır. Bu bağlamda çok yüksek kazanç sağlanması adına finansal yatırımlar büyük önem arz etmektedir.

19.Youtuber Olarak Para Kazanmak

ek iş

Youtube yapmış olduğu reklam anlaşmalarıyla kullanıcılarına kazanç elde etme konusunda muhteşem imkanlar sunmaktadır. Video içeriklerin herkes tarafından en çok tercih edilen içerikler olması bu bağlamda kazanç elde etmek isteyenler için çok büyük avantaja sahiptir. Dünyanın her coğrafyasında hizmet veren Youtube, milyonlarca üyesi ile gerçek bir pazarlama alanıdır. Bu bağlamda Youtube’a içerikler üreterek reklam kazançları üzerinden evde ek iş fırsatları olanağından faydalanabilmek de mümkündür. Üstelik bu içerikler gerçek anlamıyla yüksek kazanç getiri sağlamaktadır.

Buradan YOUTUBE hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

20.Oyun Oynayarak Para Kazanmak

İnternet üzerinden ek kazanç elde etme olanaklarından bir ide son dönemde son derece popüler olan oyun videoları ve içerikleri hazırlamaktır. Söz konusu internet üzerinden eğlence olduğunda asla tükenmeyecek olan alanların başında gelen bilgisayar oyunları aracılığıyla oyun oynarken ek kazanç elde etmek mümkündür. Talebin çok olması bu bağlamda yüksek kazanç elde etme olanağını da arttırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Nasıl Dolar Kazanılır? Dolar Kazan 7 Yöntem başlıklı makalemizde dolar ile para kazan, dolar kazanma yöntemleri ve interentten dolar kazan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.