Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Türkiye İş Bankası Bireysel İnternet Bankacılığı

09.04.2017
3.429

Bireysel internet şubesi

Genel özellikler

Artık neredeyse her banka tüketicilerinin daha kolay işlem gerçekleştirebilmesi için İnternet şubesini hizmete sunuyor. Bu bankalardan bir tanesi de Türkiye İş Bankası. İş Bankası tüketicilerine Bireysel İnternet Şubesi hizmeti sunarak 7/24 işlem gerçekleştirebilmelerini sağlıyor. Bireysel internet şubesi ile ödemelerini kolayca takip edebiliyor, avantajlı oranlarla ve fırsatlarla işlemlerinizi hem basit bir şekilde hem de kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

 • İnternet şubenizin temasında değişiklikler gerçekleştirebilir, yakınlarınızın, ailenizin fotoğraflarını yükleyebilir, onlar için basit bir şekilde para aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hesabınızdan gerçekleşen bütün işlemleri Bildirim Alanı üzerinden takip edebilirsiniz.
 • Borsa İşlem platformu ile canlı bir şekilde borsa verilerini hiçbir ücret ödemeden takip edebilirsiniz.
 • Karşılaşacağınız önlemler dünya standartları ile eşit bir şekilde tasarlanmıştır.
 • Bireysel internet şubesinde ana sayfada bulunan Twitter/Facebook imgelerine tıklayarak gireceğiniz menüden hangi sosyal medya hesabınızı isterseniz birleştirebilir, sizin için hazırlanan fırsatlardan ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. ‘’Fırsatla’’ uygulamasına katılarak kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Giriş Yöntemleri

İnternet şubesine giriş çok kolay!

Kullandığınız cep telefonu Türkiye İş Bankası sisteminde tanımlı ise T.C. Kimlik numaranız ile veya Müşteri Numaranız ile giriş yapabilirsiniz.

Ticari İnternet Şubesi

Ticari internet şubesi de aynı şekilde Bireysel İnternet Bankacılığı gibi 7 gün 24 saat hizmet veren, tüketicilerin özelliklerine göre tasarlanmış, geniş ölçüde işlemlerin gerçekleşebilmesini sağlayan bir hizmettir. Bankacılık işlemlerinizi ticari internet şubesini kullanarak 7 gün 24 saat işlemlerini rahatça gerçekleştirebiliyorsunuz.

Köklü kurumsal holdinglerden, vakıf, dernek, sendika, küçük ölçekli aile işletmelerine kadar apartman yönetimleri de dahil çok sayıda kuruluş ve kurum işlemlerini İş Bankası Ticari İnternet Şubesini kullanarak gerçekleştirebiliyorlar.

 • İş Bankası Ticari İnternet şubesi kullanılarak hesap bilgilerinizi, onay alan işlemlerinizi, ödeme tarihi yaklaşan ödemelerinizi görebilirsiniz.
 • Çekleriniz bilgilerini ‘’Hareketli Takvim’’ ile görüntüleyebilirsiniz.
 • ‘’Çek senet’’ menüsü üzerinden firmanıza ait olan çeklerle ilgili işlemleri görüntüleyebilirsiniz.
 • Maaşınızla ilgili işlemleri Ticari İnternet Sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • DBS işlemlerinizi de Ticari İnternet Şubesi üzerinden yapabilirsiniz.
 • Çoklu havale ve EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Firmanız için onay ve yetki sınırlamasını kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Üye olan iş yerlerinden ekstrelerinizi ve işlem detaylarınızı görüntüleyebilir, POS cihazınız ile gerçekleşen işlemleri izleyebilirsiniz.
 • Hangi bilgilere ihtiyaç duyuyorsanız İnternet şubesini kullanarak e-posta ile size iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Ticari İnternet şubesi ile hala tanışmadıysanız hemen harekete geçin ve sunduğu fırsatlardan yararlanmak için daha fazla zaman kaybetmeyin…

İs Bankasi İnternet Subesi

Nasıl kullanırım?

Ticari internet şubesini kullanmak kendinize daha fazla zaman ayırmanıza, şubeye gitmeden tek tıkla birçok işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Ticari internet şubesine girerek hemen Başvur seçeneğine tıklayarak sistem ile tanışır ve sunduğu avantajlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Ticari internet şubesini kullanmak için önceden isbank.com.tr adresini kullanarak başvuru gerçekleştirdiyseniz, başvurunuzun durumu hakkında bilgi almak için Başvuru takip butonuna tıklayarak başvuru seyrinizi görebilirsiniz.

Başvuru işlemleri için artık son basamağa geldiyseniz ve Ticari şifrenizi de edindiyseniz, Ticari internet şubesine giriş yapabilmek için www.isbank.com.tr’den İnternet şubesi- Ticari seçeneğine tıklayarak, sizden istenilen Ticari müşteri numaranızı, ticari şifrenizi, kullanıcı kodunuzu ve tek kullanımlık şifrenizi girmeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Türkiye İş Bankası Kredi Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar
 1. Berkan dedi ki:

  Internet bankaciligi yapamiyorum,bir gecici sifre yollarsaniz,yapabilecegim.

 2. izmir e kayli banka kartim kapadilmis? Neden? Birde internette girmek icin sifre istiyorum.Telfonla size ulasamiyorum. cevap verirseniz memnun olurum.