Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Findeks Kredi Notu Sorgulama (0 TL ÜCRETSİZ YÖNTEM)

05.01.2020
16.588

Kredi notunu öğrenmek için birkaç yöntem bulunmaktadır. Bunlardan birisi findeks kredi notu sorgulama ile olmaktadır. Mevcut internet sitesi üzerinden gerekli alanlar doldurularak öğrenme imkanı bulunmaktadır.

Findeks, finansal işlemler noktasında kişilerin geçmiş bütün işlemlerini ortaya çıkaran bir program olarak yer almaktadır. Bankada kredi, mevduat, borç ödeme noktasında işlem yapan herkesin bir kredi notu oluşmaktadır. Bu kredi notu 1 den başlayarak 1900 oranına kadar ulaşmaktadır. Kredi almak için kişinin 900 puanın üzerinde bir kredi notuna sahip olması gerekmektedir. Bir kişi bankalar bazında herhangi bir işlemde bulunmamış ise üzerine kayıtlı bir kredi notu da bulunmamaktadır. Bu kişilerin kredi notu sıfır olarak gözükeceği için ilk başta küçük miktarda bir kredi alarak sorgulama yaparak bunu öğrenebilme imkanı bulmaktadır.

Findeks Kredi notu , Kredi Kayıt Bürosu ( KKB ) tarafından kayıt altına alınan ve kişinin finansal profilini ifade eden sayısal bir değerdir. Bir kişinin kredi notu 1 ile 1900 arasında değişir. Kredi Kayıt Bürosu ( KKB )’ nun kurduğu Findeks adı verilen İnternet sitesi üzerinden belirli bir ücret karşılığında kredi puanı öğrenmek mümkündür. TC ile findeks sorgulama işlemi son derece kolay ve hızlı bir işlemdir.

 TC ile Findeks Kredi Notu Sorgulama

Kredi Kayıt Bürosu ( KKB )’ ye ait Findeks uygulamasının resmi İnternet sitesi üzerinden TC kimlik numarası ve telefon numarası bilgilerinin girilmesiyle kredi notunun öğrenilmesi oldukça basit bir işlemdir. İlgili kısımlara TC kimlik ve telefon numarası bilgileri girildiğinde Findeks otomatik olarak kredi notu bilgisine ulaşıp kredi notu bilgisini bireyin cep telefonu numarasına SMS olarak bildirmektedir. Bu işlem kredi notu sorgulama işlemeni Findeks üzerinden ilk kez yapan kişiler için ücretsiz olup daha sonraki kullanımlarda belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Operatörler için kredi notu öğrenme işlemi fiyatı sabit olup 9 tl lik bir ücreti vardır.

Findeks Kredi Notu Puan Aralıkları ve Anlamları

1 – 699 Puan: Bu puan aralığındaki kişiler riskli grup olarak bilinmektedir. Bu grupta bulunan kişilerin finansal hizmetlerden yararlanabilmesi ihtimali yok denecek kadar azdır.

700 – 1099 Puan: Bu puan aralığındaki kişiler orta riskli grup olarak bilinir. Finansal hizmetlerden yararlanma ihtimalleri riskli gruba göre biraz daha yüksek olup yine de oldukça düşüktür.

1100 – 1499 Puan: Bu puan aralığındaki kişiler az riskli grup olarak bilinmektedir. Bankaları finansal hizmetler konusunda fikir karmaşasına düşüren gruptur. Finansal hizmetlerden yararlanma ihtimalleri yarı yarıyadır denebilir.

1500 – 1699 Puan: Bu puan aralığındaki kişiler iyi grup olarak bilinirler ve finansal hizmetlerden yararlanma konusunda hiçbir sıkıntı ile karşılaşmazlar

1700 – 1900 Puan: Bu puan aralığındaki grup ise en iyi grup olarak bilinir. Bu grupta yer alan kişiler talep ettikleri finansal hizmetlerin tümünden kolay bir biçimde yararlanır ve hiç bir sıkıntı yaşamazlar.

Kişilerin iyi bir profile sahip olmaları ve rahatlıkla finansal hizmetlerden yararlanmaları için en azından iyi grup içinde yer almaları avantajlı olacaktır.

Sms İle Findeks Kredi Notu Öğrenme

Kredi puanı ya da diğer bir deyişle kredi notu, bir birey ile finans kuruluşları ve bankalar arasında gerçekleşen her türlü mali işlem sonucu ortaya çıkan dengelere göre ortaya çıkarılan sayısal veridir. Bir kişinin mali işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi edinilmek istediğinde gerçek bireyler, sektör ve finans bu değeri baz alarak bir geri dönüş sunmaktadır. Kişiler kendi kredi notlarını öğrenmek istediklerinde ya da bir kişinin ya da kurumun bir başka kişiye ait kredi notunu öğrenmek istemesi durumunda başvurabileceği çeşitli yöntemler mevcuttur.

Sms ile kredi notu öğrenme tüm operatörler üzerinden gerçekleştirilmesi mümkün olan bir işlem olup istenildiği zaman çok hızlı bir şekilde kredi notunun öğrenilmesine imkan sunmaktadır. Günümüzde kendisine ya da bir başkasına ait kredi notunu öğrenmek isteyen kişi yalnızca bir mesaj atarak kredi notu öğrenme avantajına sahiptir.

Sms İle Findeks Kredi Notu Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kendisine ya da bir başkasına ait kredi puanını sms yolu ile öğrenmek isteyen kişi telefonunun sms bölümüne girerek mesaj bölümüne TC kimlik numarasını yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra doğum tarihini yıl olarak yazmalı ve alıcı kısmına 1122 yazarak göndermelidir. Mesaj prosedürü tüm operatörlerde aynı olmakla birlikte ücreti 9 tl dir. Aradan kısa bir süre geçmesinin ardından kredi notu yine sms yolu ile mesajın gönderildiği telefona gelecektir.

Kredi Notu Neye Göre Değişkenlik Gösterir

Kişinin kredi puanı tüm finansal ilişkileri ve mali işlemlerinden etkilenir. Kişinin daha önceki kredi borçları nedeniyle ortaya çıkan sorunlar ya da önceki borçların ödenmesindeki düzensizlik ve gecikme gibi faaliyetler kredi notunun büyük ölçüde düşmesine sebep olmaktadır. Kişinin finansal profilini yansıtan ve bankalar vs. birçok kurum, kişi ve kuruluşun finansal değerlendirme esnasında baz aldığı bu puanın düşmemesi için kredi ödeme zamanlarına mutlaka dikkat edilmelidir ve ödemelerin takibi sıkı şekilde yapılmalıdır.

Aksi takdirde kişi sonraki zamanlarda ihtiyaç duyması anında istediği zamanda ya da istediği miktardaki krediyi bankalardan çekmekte güçlük yaşayacaktır. Kara listede olan tüketicilerin ise listeden çıkmadıkları sürece kredi çekme şansları yoktur

kredi notu sorgulama

İşbank Findeks Kredi Notu Sorgulama

Kredi notu, kişilerin bankalarla olan kredi işlemleri, kredi kartı işlemleri, ödemeleri kapsayan ilişkilerin kredi kayıt bürosunca analiz edilmesi ve bir rakam ile bunun nota dönüştürülmesi kredi notu kredi skoru olarak tanımlanır. İhtiyaç kredileri başvuruların onaylanması, kredi kartı başvuruların olumlu sonuçlanması gibi mali başvurular kredi notuyla bağlantılı olarak gerçekleşmektedir. Kredi notu riskli düzeyde olanlar kredi almaları zor ya da hiç gerçekleşmezken, kredi notu iyi derecede seyreden müşterilerin başvuruları daha hızlı sonuçlanmakta ve ek güvencelere başvurulmamaktadır.

Kişiler tarafından kredi risk raporunun öğrenilmesi birçok açıdan avantajlı sonuçlar doğuracaktır. Kişiler kredi risk raporunun düşük olduğunu öğrenmeleri durumunda bir üst seviyeye çıkartmak için harcamaları kısma, düzenli ödeme, kredileri yapılandırma gibi başvurularda bulunmakta, kredi skoru yüksek çıkanlar ise bu skorun düşmemesi için kredi notunu düşürecek hareketlerden kaçınmaktadırlar.

İş Bankası Kredi Notu Sorgulama Nasıl Gerçekleşmekte ve Ücreti Ne Kadar Olmaktadır?

İş Bankası aracılığıyla İşbank kredi notu sorgulama diğer adıyla findeks raporu sorgulama, kredi risk raporu sorgulama dört şekilde öğrenebilmektedir. Bunlar en yakın İş Bankası şubeleri, İş Bankası ATM’lerinden, cep telefonlarına indirilen İş Cep uygulamasından ve İş Bankasının internet şubesinden öğrenme şeklindedir.

İş Bankası şubelerine giderek müşteri danışmanlarına kredi risk raporu talebinde bulunarak ayrıntılı bilgi almanız mümkündür.

İş Bankası ATM’lerinden bankamatik kartınızı kullanarak şubeye gitmeden ve sıra beklemeksizin kredi risk raporunu öğrenme seçeneğiniz bulunmaktadır.

Kredi skorunu öğrenme, teknolojinin insanlığa kazandırdığı faydalardan birini oluşturmaktadır. Akıllı telefonlardan, internete bağlı notebooklardan hızlı ve kolay şekilde İşbank kkb kredi notu talebinde bulunabilir ve kısa sürede raporun mail adresine gelmesini sağlayabilirsiniz. Kredi risk raporu İş Cep uygulamasından gerekli şifre ve parola işlemleri sonrasında krediler bölümüne girilir ve kredi risk talebinde bulunularak kredi risk raporu alınır.

İnternet bankacılığı yoluyla başvurularda İş Bankası İnternet web sayfasından bireysel bölümü tıklanır ve açılan kısma parola ve şifre girilir sonra cep telefonuna gelen güvenlik kodu girilerek İnternet bankacılığı ana sayfasının açılması sağlanır. İnternet bankacılığındaki krediler bölümü tıklanır ve kredi risk raporu kısmına girilir.

Bu kısımda mail adresi ve 8 tl kredi risk raporu ücreti için paranın çekilecek hesap sorulur. 8 tl hizmet ücreti karşılığında kredi risk raporu mail adresinize gönderilmekte ve mail adresi kontrol edilerek de kredi notu öğrenilmektedir.

Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz

Garantiden Findeks Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz

Findeks Kredi notu tüketicilerin bankacılık işlemlerinde büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden tüketicilerin kredi notunu sürekli belirli bir seviyenin üzerinde tutmaları gerekmektedir. Bu yüzden kredi notunu kontrol ettirerek duruma göre önlem alınması gerekmektedir.

Findeks Kredi Notu Niçin Kontrol Edilmeli?

Bankadan eğitim, evlilik, tatil, doğum gibi ihtiyaç kredisi, konut kredisi, araç kredisi, kentsel dönüşüm kredisi gibi kredi ihtiyacını karşılamak için bankaya başvurulduğunda bazı kriterlere göre inceleme yapılarak başvuruya yanıt verilmektedir. Kişinin gelirlerinin belgelenmesi, kefil isteniyorsa tedarik edilmesi gibi başvuru koşullarının yanı sıra kredi notunun istenen seviyede olması gerekmektedir. Banka vereceği kredi miktarını da buna göre belirlemektedir. Kredi notu oldukça yüksek olanlar banka tarafından risksiz sınıfına gitmektedir ve yüksek meblağlarda kredi verilmektedir. Kredi notu bin yedi yüz ile bin dokuz yüz arasında olanlar bu sınıfta olmaktadır.

Bunun yanında bin beş yüz ile bin altı yüz doksan dokuz arasındakiler iyi durumdadır ve onlara da yüksek oranlarda kredi verilmektedir. Bin yüz ile bin dört yüz doksan dokuz arasındakiler az riske sahiptir. Bunlarda diğer şartlar yerine getirildiğinde gelirlerine göre kredi alabilmektedir. Ancak yedi yüz ile bin doksan dokuz arasındakiler çok riskli olmaktadır. Bu aralıkta kredi notuna sahip olanlar kredi başvurusuna bulunduğunda genellikle olumsuz şekilde yanıt almaktadırlar.

Bu yüzden kredi çekmeden önce garanti ücretsiz Findeks kredi notu sorgulama yapılarak kredi notunun öğrenilmesi en doğru yöntem olmaktadır. Bu ücretsiz bir hizmet olup kredi çekecek olan kişiler için ön bilgi niteliğindedir. Böylece kredi notu düşük olanlar yükseltmek için orta vadede ve uzun vadede bir plan yapmaktadırlar. Çaba göstererek kredi notunu kredi çekmeye elverişli hale getirmektedirler.

Findeks Kredi Notunun Düşmemesi İçin Ne Yapmalı?

Kredi notunun yüksek olması için bankalara olan borçların zamanında ödenmiş olması gerekmektedir. Otomatik ödeme talimatları, kredi kartı borçları, cep telefonu faturaları, kredi borçlarının taksitleri zamanında ödenirse kredi notu yüksek olur. Ayrıca bankada yüksek meblağlarda parası olanların kredi notları da yüksek olmaktadır. Aksi takdirde borçlar nedeni ile hacizlik avukatlık durumda olanlar iflas edenlerin kredi notları düşüktür. Kredi notu düşüklüğü nedeni ile bankalarca riskli konumdan çıkmak için borçları kapatmak, hacizden kurtulmak ve bankaya para yatırmak gerekmektedir.

Findeks Kredi Notu İyi Konumda Tutulursa Ne Tür Faydalar Sunar?

Bankaların üzerine basarak en incelemiş olduğu konulardan bir tanesi kredi notu konumudur. Bu nedenle mutlaka kredi notlarının iyi bir sınırda olması gerekir. Kredi notlarını gerçekleştiren verilerin her zaman gelişme görmesi, kredi analizleri ve kredi notlarının puanlamalarının daha gerçekçi bir karakter almasına neden olur.

Buna bağlı olarak kredi sunan kurumlar kredi notlarına, kredi değerlendirme şartları arasında daha fazla değer vermeye başladılar. Böylece kredi notu derecesi iyi sayılan bireylerin finansal açıdan farklı avantajları da oldu. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Tercih edilen bir müşteri durumunda olunması,
 • Hizmet kalitesi hususunda farklılaşma,
 • Düşük faiz ile birlikte uzun vade de borçlanabilme,
 • Kişiselleştirilmiş olan ürün teklifleri,
 • Ticari ilişki bünyesinde güven hissinin kolay ve hızlı olması,
 • İşbirliği kurallarının daha kolay esnetilebilmesi,

Gibi pek çok önemli avantajlar kişiler için gerçekleşebiliyor. Mutlaka kredi notlarının güzel konumda tutulması gerektiği konusuna da dikkatli olunmalıdır. Çünkü bankaların en fazla aradığı müşteri özelliği Findeks kredi notu konumunun iyi olmasıdır.

Findeks Kredi Notu 500 Kredi Veren Bankalar

Ücretsiz Findeks Kredi Notu Sorgulama

Findeks Kredi Notu Bir Ay İçerisinde Ne Kadar Yükselebilir ?

Findeks Kredi Notu Neden Düşer ?

En Basit Yöntem ile Findeks Kredi Notu Nasıl Yükseltilir ?

En Yüksek Findeks Kredi Notu Kaç Olur ?

Findeks Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ?

Üç Ay İçinde Findeks Kredi Notu Nasıl Yükseltilir ?

Findeks Kredi Notu Neden Sıfır Olur ?

Findeks Kredi Notu na Bakmayan Bankalar Hangileri ?

E Devlet Üzerinden Findeks Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ?

Kredi Notu Türkiye Ortalaması Kaç ? Findeks Kredi Notu

Findeks Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Günlük Dolar Yorumları

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileridir ? başlıklı makalemizde Banka kredileri için başvuru, en uygun kredi ve Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Mert Kerem Kılıç dedi ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum

  1. admin dedi ki:

   tabiki efendim…

 2. Kemal dedi ki:

  Kredi notumu sorgulamak istiyorum ne yapmayaliyim?

  1. admin dedi ki:

   Findeks üzerinden kolaylıkla sorgulama yapabilirsiniz kemal bey

 3. Ayşe meral dedi ki:

  Kredi notu düşük çıkıyor birde sizz sorgulama yaparmisiniz kredi notunu şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Tabiki Ayşe Hanım Dönüş Sağlanacaktır.

 4. Omer Faruk Yildirim dedi ki:

  Benimde kredi notum dusuk siz sorgulayabilirmisiniz rica etsem ?

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Tabi ki Ömer Faruk Beyefendi

 5. Yunus Serin dedi ki:

  Kredi notu lütfen

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Yunus Bey Tarafınıza Geri Dönüş Sağlanacaktır.

 6. Tunahan tönbol dedi ki:

  Egitim için kredi alabiliyomuyuz ve ne kadar faiz biniyor 1 seneleik ödeme planı için?

  1. Finans Krediler dedi ki:

   https://www.finanskrediler.com/egitim-kredisi-sartlari-guncel/

   buradan bu bilgiye sahip olabilirsiniz Tunahan bey

 7. Tunahan Tönbol dedi ki:

  Eğitim icin kredi alırsam bunun yıllık faizi ne kadarır?

  1. Finans Krediler dedi ki:

   yukarda cevap verilmiştir. Tunahan Bey

 8. Ahmet Can Topçu dedi ki:

  Kredi notu?

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Geri Dönüş Tarafınıza Sağlanacaktır. Ahmet bey

 9. melih dedi ki:

  Gercekten super bi site herkeze tavsiye ederim

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Tesekkur Ederiz Melih Bey Güzel Yorumlarınız için…

 10. melih dedi ki:

  Hakikaten sitenin hakkini veriyor sunuz helal olsun ilgincbilgilerkitabi sayfasinada selam olsun

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Melih Bey Teşekkur Ederiz Kredi notu sorgulama işlemi başarılı bir şekilde tamamlamışsanız ne mutlu bize

 11. Deniz dedi ki:

  Öğrenci kredisi var mi acaba

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Deniz Bey Öğrenci Kredisinin Linkini sizlerle Paylaşıyorum

   https://www.finanskrediler.com/egitim-kredisi-veren-bankalar-guncel/

 12. azat soğuk dedi ki:

  Site çok güzelemeklerinize sağlık

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Azat Bey Teşekkur Ederiz

 13. Muharrem dedi ki:

  Kredi notu?

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Muharrem Bey Tarafınıza Kredi Notu Sorgulama İşlemi İçin Dönüş Sağlanmıştır.

 14. Tugra dedi ki:

  Kredi notunuzu en guvenli burdan ogrenebilirsiniz herkese tavsiye ediyorum

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Tugra Bey Güzel Yorumunuz İçin Teşekkur Ederiz.

 15. Mehmet dedi ki:

  Sitenizi beyenip takip ediyorum çok güncel bir site…

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Teşekkur Ederiz Mehmet Bey Kredi Notu Sorgulama İşlemini Başarılı Bir Şekilde Yapmış Bulunuyorsunuz.

 16. Bugra dedi ki:

  Ilgincbilgilerkitabi sayfasına selam

 17. Ezman Benler dedi ki:

  Yani sizin gibi kıymetli bir site çok zor bulunur.Herseyiniz yerli yerinde ilginçbilgilere selam söylüyorum.Habire takipteyim.

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Tesekkur Ederiz Kredi Notu Öğrenme İşlemini Tamamladığınız için Tebrik Ederim

 18. İrem akdoğan dedi ki:

  Kredi notu

  1. Finans Krediler dedi ki:

   İrem hanım Kredi notu öğrenme işlemi için tarafınıza dönüş sağlanacaktır

 19. Deniz dedi ki:

  Adamsınız abi inşallah daha iyi yerlere gelirsiniz

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Çok Teşekkurler Kredi Notu İşleminizi Tamamlamışsanız Ne Mutlu Bize

 20. Onur dedi ki:

  Sitenin hakkini veriyorsunuz

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Onur Bey Teşekkur Ederiz Finans Sektöründeki Sitemizi Tercih Ettiğiniz İçin

 21. mehmet dedi ki:

  Ilgil çok güzel memnun oldum teşekkürler @ilgincbilgilerkitabi

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Teşekkurler Mehmet Bey

 22. H.Ali Sepetci dedi ki:

  Açıklayıcı

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Bilgi Verebilmişsek Ne Mutlu Bizlere

 23. Safa dedi ki:

  Herkese tercih ederim .süper

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Kredi ve Kredi Notu Sorgulama İşlemini Başarılı Bir Şekilde Tamamlamış İseniz Ne Mutlu Bize

 24. Aslı dedi ki:

  Gerçekten hakkını veriyor tavsiye ederim

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Biz Teşekkur Ederiz Aslı Hanım

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Teşekkur Ederiz Sefa Bey. Kredi Notu Konumuzdan Yararlanmış İseniz Ne Mutlu Bizlere

 25. İsmail dedi ki:

  Nasıl kredi alabilirim

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Nasıl Bir Kredi Çekmek İstiyorsunuz İsmail Bey Sizi Yonlendirelim.

 26. Caner dedi ki:

  Mükemmel bir site herkese öneririm

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Caner Bey Teşekkur Ederiz. Bankacılık ve Kredi Notu Sorgulama İşlemini Gerçekleştirdiğiniz İçin Teşekkur Ederiz.

 27. Su dedi ki:

  Kesinlikle hakkini veriyosunuz,gayet aciklayici cok cok memnun kaldim.Cok cok tesekkur ederim..

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Kredi Notu Sorgulama İşlemini Başarılı Bir Şekilkde Gerçekleştirdiğiniz İçin Teşekkur Ederiz

 28. Burak dedi ki:

  Süper ögrendim notumu teşekkür ederim

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Burak Bey Teşekkur Ederiz Öncelikle. Kredi Notunuzu Başarılı Bir Şekilde Sorguladığınız Görmekteyiz. Hayırlı Olsun

 29. Umut dedi ki:

  Açıklayıcı

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Çok Saolun Umut Bey Kredi Notu Sorgulama İşlemini Başarılı Bir Şekilde Yaptığınızı Görmekteyiz. Hayırlı Olsun

 30. muhammed dedi ki:

  mukemmel

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Muhammed Bey Tesekkur Ederiz.

 31. Feyza dedi ki:

  👍👍👍👍

 32. İbrahim taşdemir dedi ki:

  Nasıl sorguluyoruz

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Kredi Notu Sorgulama İşlemi İçin Tarafınıza Bilgi Yollanmıştır Efendim.

 33. Serdar dedi ki:

  İnşallah haklısınızdır 👌👍

 34. Gökberk dedi ki:

  Nasıl sorgulayacağız şimdiden teşekkürler

  1. Finans Krediler dedi ki:

   tarafınıza kredi notu sorgulama işlemini nasıl yapacağınız hakkında bilgi yollanmıştır.

 35. Osman Nuri dedi ki:

  😎🤣😎😂😎🤣😎

 36. Canan dedi ki:

  Ev kredi faizleriniz nedir?

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Merhaba Canan Kredi Notu Sorgulama İşlemini Tamamladınız İse Burada Linkten Konut Kredisi Hakkında Bilgi Sahibi Olabilirsiniz :

   https://www.finanskrediler.com/konut-kredisi/

 37. önder dedi ki:

  kredi notu ogrenmek istiyorum

  1. Finans Krediler dedi ki:

   Önder Bey Kredi Notu Öğrenme İşlemini Makalemiz Üzerinden Okuyarak Nasıl Yapacağınız Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Kredi Notu Sorgulama İşlemini Gerçekleştiremezseniz Tekrar Bizimle İletişime Geçiniz

 38. sevilay dedi ki:

  KREDİ NOTUMU ÖĞRENMEK İSTİYORUM.

  1. Finans Krediler dedi ki:

   tabi kredi notunuzu öğrenme konusunda yardımcı olalım

 39. cenk dedi ki:

  burdaki kredi notu gerçek mi? düşük gösteriyor 406:(

  1. Finans Krediler dedi ki:

   sistem doğrudur efendim

 40. yusuf dedi ki:

  zahmet olmazsa kredi notumu öğrenmek istiyorum

 41. doğuhan dedi ki:

  kredi notumu öğrenebilirmiyim