Finans Krediler , Esnaf Kredileri , İhtiyaç Kredileri , Hibe ve Destek

Acil Kredi Veren Bankalar ? Bankaya Gitmeden Acil Kredi

16.04.2021
817

Her geçen gün nakit para ihtiyaçları artış göstermekte. Acil kredi veren bankalar , bankaya gitmeden kredi nasıl kullanılır , en hızlı şekilde kredi nasıl kullanılabilir ? Sizler için araştırdık

acil kredi veren bankalar

 

Finans Bank Acil Kredi Veren Bankalar Arasında İlk Sırada

Acil kredi veren bankalar arasında yer alan finans bank tan kredi çekmek çok kolay. Kredi faiz oranları dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.

Finansbank Hazır Kredi hizmeti ile acil kredi hizmeti sunmaktadır.  Krediye başvurmak için buraya tıklayınız.

Açılan sayfa üzerinde Hazır Kredi Göreceksiniz ve Hemen Başvur butonuna basarak işleme başlayabilirsiniz.

Hemen başvur butonunu tıkladıktan sonra açılan sayfada , Hazır Kredi Başvurusu ekranını göreceksiniz. TC Kimlik Numaranızı , Doğum Tarihinizi , Cep Telefonu numaranızı yazıp  alt kısımda bulunan sözleşme kutucuğunu işaretleyip HEMEN BAŞVUR butonuna basınız. Acil Kredi işleminiz için hızlı süreç başlamış olacak. Dakikalar içerisinde bilgilendirme , sisteme yazmış olduğunuz cep telefonu numarasına gelecektir.

Telefon Bankacılığı ile Acil Kredi Başvurusu

Finans Bank Telefon Numarası ; 0850 222 0900 numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlantı kurunuz. Müşteri temsilcisine acil kredi kullanmak istediğinizi belirtin. Müşteri temsilcisi sizden bir kaç farklı bilgi alarak güvenlik teyit edebilir. Bu güvenlik işlemleri sizi korumak için yapılmaktadır. Müşteri temsilcisi kredi durumunuz ile ilgili bilgileri size aktaracaktır.

Acil Kredi İçin Finans Bank Cep Şubesi Kullanımı

Finansbank hesabınız zaten varsa  finans bank müşterisi iseniz , Cep şubenize giriş yaparak ister canlı yazışma ile bankacınızdan acil kredi isteyebilir isterseniz finan bank cep şubesi ile cep bankacılık kullanarak krediler bölümüne giriş yapabilir ve bu bölümden acil kredi tutarınızı yazarak , kredi talebinde bulunabilirsiniz. Kredi sonucunuz size sms yöntemi ile gönderilecektir.

acil kredi veren bankalar

Fibabanka Acil Kredi Veren Bankalar Arsında Bulunmaktadır

Fibabanka tan acil , hızlı kredi üç farklı yöntem ile kullanılabilir. Bunlardan biri ve en sık kullanılan yöntemlerden biri olan fibabanka web sitesi üzerinden yapılan kredi başvurularıdır. Fibabanka Web sayfasına buradan girebilirsiniz.

Açılan sayfada Hemen Başvur butonuna basınız ve açılan sayfada Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu Göreceksiniz. TC kimlik numaranız , cep telefonu numaranız , doğum tarihinizi girerek , alt kısımda bulunan kutucuğu okudum olarak işaretleyin. Devam Et butonuna basarak önünüze çıkan ekranda bilgilerinizi doğrulayarak tekrar Devam Et butonuna basın ve sonuç sayfasında kredi bilgilerini okuyunuz. Bu kısımda kredi onay veya red , şube daveti gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fibabanka Telefon Bankacılığı İle Hızlı Kredi Başvurusu

444 88 88 Numarasını arayarak Fibabanka müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmelerde , acil hızlı kredi başvurusu yapabilmeniz mümkün. Sizden bazı kişisel bilgileriniz istendikten sonra yapılacak olan hızlı araştırmalar sonucunda kredi çekme ile ilgili detaylı bilgileri banka yetkilileri tarafınıza iletecektir. Acil kredi kullanımında kredi notu büyük rol oynamaktadır.

Fibabanka Şubeden Acil Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Fibabanka bireysel şubelerine gidip acil kredi ihtiyaçlarınıza cevap bulabilirsiniz. Banka şubesine giriş yaptınız ve sizi karşılayan banka görevlisine acil kredi için nereye baş vuru yapmanız gerektiğini sorun. Güvenlik görevlisi sizi hızlı olarak yönlendirecektir. Bu tür durumlarda yaşanan sorunlar genellikle yanlış sıra kuyruklarında beklemek oluyor.

Görüşme yapacağınız banka yetkilisi sizin için en uygun olan krediler hakkında size detaylı bilgiler sunacaktır. İstemiş olduğunuz kredi miktarları hakkında , çekebileceğiniz kredi limitini daha  az veya daha fazla çekebileceğinizle ilgili özel bilgileri sizinle paylaşabilir.

acil kredi veren bankalar

Acil Kredi Veren Bankalar Arasında Bulunan Akbank Şubeye Gitmeden Kredi İmkanı Sunuyor

Akbank şubeye gitmeden acil kredi imkanı nı web sayfası ve cep şubesi üzerinden sunmaktadır. Akbank web sayfasına buradan giriş yaparak , önünüze çıkan Hemen Kullan kredi butonuna basarak işleminize başlayabilirsiniz. Cep telefonu numaranızı tuşlayıp göndermeniz akbanl acil kredi için yeterli olmaktadır. Acil kredi sonucunuz SMS ile cep telefonunuza gönderilmektedir. Dakikalar içerisinde tarafınıza kredi durumu bildirilecektir.

Akbank Cep Şubesi İle Acil Kredi Başvurusu Yapın

Akbank müşterisi iseniz , cep telefonunuza cep bankacılığı uygulaması yüklemeniz yeterli olacak. Cep şubesine giriş yapıp açılır menüden krediler sekmesini seçiniz. Krediler sekmesinde bulunan kredi başvurusu bölümüne girerek , kullanmak istediğiniz kredi bilgilerini doldurup , gönder seçeneğini tıklayın. Başvuru yapmış olduğunuz kredi limiti ile ilgili detaylı bilgiler dakikalar içerisinde cep telefonunuza SMS ile gönderilecek.

Akbank Şubelerinden Kredi Kullanılabilir mi ?

Akbank tüm bankalar gibi tabii ki şubelerden kredi hizmeti vermektedir. Kolaylık olması ve pandemi sürecinde müşterilere kolaylık olması amaçlı şubeye gitmeden kredi kullandırmak gibi avantajlar sunmakta. Akbank şubelerinden müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşme sonucunda kullanabileceğiniz krediler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Banka içerisinde yapılacak olan işlemler , web , cep ve telefon başvurularına nazaran daha yavaş ilerlemektedir.

iş bankası acil kredi

İş Bankası İle Anında Kredi Cebinizde

Acil kredi veren bankalar arasında yer alan iş bankası ile hızlı krediye başvuru yapabilirsiniz. İş bankası nın web sitesine buradan giriş yaparak , HEMEN BAŞVUR butonuna basınız. Önünüze gelen ekran da TC kimlik bilgilerinizi girerek şifrenizi tuşlayınız. Eğer şifreniz yoksa veya unutmuşsanız şifrem yok seçeneğini tıklayarak işleminize yeni bir şifre ile devam ediniz.  Bu alanda yapacak olduğunuz kredi başvurusuna ait sonuç bilgileri dakikalar içerisinde cep telefonunuza SMS yolu ile gönderilecektir.

İş Bankasından Kredi çekebilmek için aynı zamanda iş bankası şubeleri yardımı ile , cep şubesi cep bankacılığı ile ve Telefon bankacılığı ile hızlı acil kredi başvurularında bulunabilirsiniz. İş bankası Müşteri Hizmetleri Numarası ; 0850 724 0724

Bir önceki yazımız olan Kredi Affı Çıkar mı? Kredi Affı nedir? başlıklı makalemizde kredi affı, kredi affı 2020 ve kredi affı nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.